• No ale to już za późno! Koniec spotkania! Trzeba było na nie trochę czekać, przez kłopoty techniczne, ale było warto! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

• Została minuta. Zagłębie raczej już bez nadziei nawet na remis.

• Oprócz Dudy kartkę obejrzał również Sierczyński. Obaj się ze sobą posprzeczali.

• Jeszcze cztery minuty potrwa to spotkanie.

• Kartka dla Dudy.

• I kolejna zmiana. Ostatnia w Pogoni: Maćkowski za Wrzesińskiego.

• FIDZIUKIEWICZ! Ależ blisko gola na 2:3. Właściwie centymetry po podaniu od Pribuli.

• Duda mógł mieć dobre wejście, ale źle przyjął piłkę, a potem próbował wymusić karnego. Sędzia nie dał się na to nabrać.

• Schodzi także Rybicki. Za niego Duda.

• Wilk za Fonfarę.

• Arak za Paluchowskiego.

• Kartka dla Augustyniaka. Zaraz będzie parę zmian...

• Perdijić wyczuł Żytkę, chyba nawet lekko musnął piłkę lewą ręką, ale ta i tak wpadła do siatki! Mamy po meczu? Niewykluczone.

• GOOOOOOOOOOOOL! 3:1! ŻYTKO!

• Był faul na Gołębiewskim.

• RZUT KARNY DLA POGONI!

• Okres niezbyt ciekawej gry. Dziwne, że nie ma kolejnych zmian.

• Zagłębie niemal całym zespołem na połowie Pogoni. Mozolnie buduje atak pozycyjny.

• Pierwsza zmiana w meczu. Boisko opuszcza Dzięgielewski. Za niego wchodzi Osoliński.

• Gołębiewski otrzymał żółtą kartkę.

• Udovicić poszedł na przebój. Minął jednego, drugiego, wpadł w pole karne i tam wyłożył piłkę Bartczakowi, któremu pozostało znaleźć lukę miedzy obrońcami, którzy na wślizgu ratowali bramkarza. 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOL! A JEDNAK! ZAGŁĘBIE!

• Opadło tempo. Akcji też jakby mniej. Pogoń zdaje się, że już chce pilnować wyniku.

• Przerwa w grze. Ucierpiał Perdijić. Będzie jednak bronić dalej.

• Stara się Zagłębie. Teraz jeden z zawodników uderzył nad bramką.

• Sporo flag Legii Warszawa na trybunach w Siedlcach.

• Misztal szybciej dobiegł do piłki od Fidziukiewicza. Trzeba przyznać, że goście coraz więcej robią pod polem karnym gospodarzy.

• To powinien być kontaktowy gol dla Zagłębia! Fidziukiewicz trafił w słupek!

• Dalej w ataku Pogoń. Gołębiewski fajnie zagrywał do Jonkisza, ale ten trochę się zagapił.

• Właśnie rozpoczęła się druga połowa.

• Za moment wznawiamy grę.

• Koniec pierwszej odsłony. Zasłużone brawa żegnają Pogoń. Gra świetnie! Prowadzi 2:0 a mogła równie dobrze 4:0 lub nawet 5:0. Wracamy za kwadrans.

• Kiepski strzał jednego z zawodników Zagłębia.

• Jeszcze dwie, góra trzy minuty potrwa pierwsza połowa.

• Pribula na spalonym. Zagłębie w ogóle nie ma szczęścia. Karny mu się jednak należał - było to zaraz na początku spotkania.

• Piłka w siatce Zagłębia, ale zaraz, zaraz... Był spalony. Na ofsajdzie Gołębiewski. Bramka nie została zaliczona.

• OJJJJJ!!!! Rybicki z metra (dwóch?) nad poprzeczką! Co za zmarnowanie okazji!

• Najpierw Gołębiewski, potem Augustyniak! Pogoń naprawdę robi wszystko, żeby wygrać i to wysoko.

• Pogoń dąży do kolejnego gola. Gra dziś bardzo ambitnie.

• Zagłębie próbuje się odgryźć. Pribula stracił jednak piłkę.

• Dybiec! Z wolnego obok prawego słupka.

• Paluchowski ukarany żółtą kartką.

• Zagłębie na razie nie ma pomysłu na grę. Jego piłkarze biegają chyba za wolno. Teraz próbował z dystansu Pribula - obok bramki.

• Rybicki czyhał na błąd Vezalova. Ale się nie doczekał.

• Mogło być 3:0!!! Jonkisz idealnie, płasko zagrał w pole karne. Dzięgielewski na wślizgu minął się z piłką dosłownie o centymetry.

• Strzał Matusiaka po stałym fragmencie - zablokowany!

• Indywidualnie Bartczak. Będzie rożny, nie ma mowy o karnym.

• Zagłębie próbowało odpowiedzieć. Pribula składał się do strzału z woleja, lecz został zablokowany.

• No i mamy już 2:0! Co za kapitalne uderzenie Jonkisza! Uderzył z prawej nogi, zza pola karnego - niemal w okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!! 2:0! CO ZA TRAFIENIE!

• Dzięgielewski dostał podanie na wolne pole, oddał piłkę Rybickiemu, a ten z bliska pokonał bramkarza. Ciekawe, czy był spalony przy zagraniu, które poprzedziło asystę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Pogoni!

• Matusiak zabawił się pod własną bramką, ale w porę oddał piłkę Markowskiemu.

• Nic z tego kornera jednak nie wyszło. Doping prowadzony jest dziś wspólnie przez kibiców obu drużyn - łączy ich Legia Warszawa.

• Ofensywnie zaczęła Pogoń. Najpierw Rybicki, potem Dzięgielewski. Będzie rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek w spotkaniu! Od środka goście.

• A jednak Gołębiewski w ataku Pogoni, zamiast Dudy.

• Ufff! Problemy techniczne minęły! Z 20 minutowym opóźnieniem zaczniemy mecz!

• Tymczasem chwilę temu rozpoczął się mecz w Olsztynie. Stomil już prowadzi 1:0 z Wigrami Suwałki. Gola strzelił Grzegorz Lech.

• Piłkarze wznowili rozgrzewkę.

• Zaraz powinien wybrzmieć pierwszy gwizdek. Problem dotyczy(ł) agregatu prądotwórczego.

• Ciągle czekamy. Nie ma jeszcze decyzji.

• Musimy zaczekać na rozpoczęcie spotkania. A to z powodów technicznych, które opóźniają transmisję telewizyjną.

• Piłkarze są już na murawie.

• Zostało ledwie parę minut do pierwszego gwizdka.

• Pogoda? Nieciekawa. Pada deszcz, jest chłodno. Z drugiej strony rok temu to pewnie i śnieg padał... Więc może nie narzekajmy.

• Nie ma kompletu publiczności. Jest za to grupa przyjezdnych.

• W przypadku Pogoni już tak kolorowo nie jest. W zasadzie to zapowiada się na walkę o ligowy byt do ostatniego tchu. Tydzień temu siedlczanie przegrali z GKS Katowice 0:1.

• Faworytem są goście, chociaż ostatnio przegrali 0:2. Zajmują czwarte miejsce i ciągle myślą o awansie do Ekstraklasy. Jeżeli wygrają to zbliżą się do liderującej Wisły Płock na cztery punkty.

• Gospodarze zaczynają w ataku z Adamem Dudą, goście zaś z Adrianem Paluchowskim. Na razie w lidze więcej bramek zdobył ten pierwszy (siedem).

• Zostało 25 minut do rozpoczęcia meczu. Znamy już składy. Skoro jednak mamy trochę czasu, to odsyłamy was najpierw do zapowiedzi tego pojedynku. Przeczytacie ją tutaj.