Puszcza Niepołomice

2

Arka Gdynia

5

• To wszystko ze stadionu w Niepołomicach, mecz relacjonowali dla Was Jakub Podsiadło i Mateusz Kapera. Dziękujemy za uwagę!

• Koniec meczu w Niepołomicach! Arka pokonuje kompletnie roztrzepaną Puszczę 5:2 i nie pozostawia beniaminkowi żadnych wątpliwości!

• Ostatnie, desperackie ataki Puszczy.

• Nowak fatalnie przymierzył z rzutu wolnego.

• Arkowcy będą kończyć mecz w dziesięciu, niepotrzebny faul Radzewicza - druga żółta kartka i czerwona.

• Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

• Ostatnia zmiana u gości, Łukasz Jamróz za Arkadiusza Aleksandra (Arka).

• Strzela Szwoch, zablokowany strzał!

• Fatalna postawa Biernata, Arka miała okazję na szóstego gola - dośrodkowanie sfuszerował Tomasik.

• Po bramce dla Arki Gdynia, kibice Puszczy opuszczają trybuny na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem.

• To już jest pogrom! 5:2! Z najbliższej odległości pudłuje Tomasik, skutecznie dobija Michał Rzuchowski! Obrona Puszczy w całkowitej rozsypce!

• Wojowski za Jarzębowskiego (Arka).

• Szwoch mógł mieć swojego drugiego gola w tym meczu, podanie Aleksandra w pełnym biegu bardzo niecelne.

• Żółta kartka dla Szromnika (Arka) za kłótnie z sędzią Krztoniem przy bramce kontaktowej dla gospodarzy.

• Goooooool! 4:2 dla Arki! Dobry przebój Szwocha, płaska piłka wzdłuż pola karnego, Aleksander przepuszcza, Tomasik już nie ma litości! Hokejowy wynik w Niepołomicach!

• Goooooool! 3:2! Niesamowita sytuacja, rzut rożny Nowaka dla Puszczy, w podbramkowym zamieszaniu najwyżej wyskakuje Patryk Kołodziej! Szromnik łapie piłkę, ale sędzia odgwizuje gola dla gospodarzy!

• Wspaniale urwał się Bartosz Biel, celność napastnika Puszczy pozostawia wiele do życzenia! Obok bramki w doskonałej sytuacjii!

• Marcin Zontek (Puszcza) zmieniony przez Damiana Szymonika.

• Ofensywna demolka Arki Gdynia. Zblokowany strzał Aleksandra dobijał Szwoch, Sobieszczyk zwinął się w porę i wybił piłkę znowu pod nogi Aleksandra, teraz napastnik Arki powstrzymany przez obrońcę.

• Słaby mecz Marcusa da Silvy (Arka) dobiega końca, wchodzi za niego Michał Rzuchowski.

• Mocna wrzutka z rzutu wolnego wyłapana przez Szromnika.

• Goooool! 3:1! Bardzo dobre podanie Adriana Budki, do piłki dopada Piotr Tomasik i pewnie strzela obok Sobieszczyka! Kiepska postawa Petra Borovićanina!

• Przebój Biela, strzał nad bramką.

• Kiepskie dośrodkowanie Tomasika, w polu karnym kłębiło się kilku arkowców, to mogła być szansa na trzeciego gola dla podopiecznych Pawła Sikory.

• Biel za Moskwika (Puszcza).

• Zdobywca, jak na razie, jedynej bramki dla Puszczy - Paweł Moskwik - opuszcza boisko na noszach

Zdobywca, jak na razie, jedynej bramki dla Puszczy - Paweł Moskwik - opuszcza boisko na noszach.

• Moskwik zauważalnie utyka, najprawdopodobniej za chwilę opuści boisko.

• W przypadku Pawła Moskwika będą już potrzebne nosze. Napastnik gospodarzy zderzył się z którymś z obrońców Arki.

• Cholewiak i Pruchnik leżą poturbowani na boisku, będzie potrzebna pomoc medyczna dla zawodnika Puszczy.

• Janik walczył o piłkę z Juraszkiem do samego końca, nie był w stanie jej przejąć i dobrze rozegrać. Kibice Puszczy pieklą się na byłego pomocnika Wisły Kraków.

• Do strzału dobrze złożył się Cholewiak, przymierza mocno, ale obok bramki!

• Z pierwszej piłki uderzał Lizak - niecelnie.

• Marcin Radzewicz (Arka) ukarany żółtą kartką za brzydki faul.

• Dwójkowa akcja Nowika z Moskwikiem, Szromnik wygarnia temu drugiemu piłkę spod nóg, zanim miał szansę oddać strzał na bramkę.

• Arkadiusz Aleksander i Mateusz Szwoch rozpoczynają II połowę od środka boiska.

• Petar Borovićanin w przerwie wszedł na boisko w miejsce Mikołajczyka (Puszcza).

• Borovićanin przygotowuje się do wejścia na boisko w drugiej połowie.

• Puszcza zaczęła mecz ze sporym animuszem i pierwsza trafiła do siatki. Arkowcy szybko wzięli się w garść - karygodny błąd Sobieszczyka i niefrasobliwość obrony przy drugim trafieniu sprezentowały im mało zasłużone prowadzenie do przerwy.

• Koniec I połowy meczu, Arka prowadzi 2:1!

• Cholewiak gubi piłkę podczas ataku Puszczy, wraca się za rozpędzonym Szwochem i wybija mu futbolówkę na wysokości koła środkowego.

• Uraz Jarzębowskiego, strzelec bramki na 1:1 na chwilę opuści boisko.

• Zontek posyła długie dośrodkowanie do Cholewiaka, pomocnik Puszczy przyjmuje piłkę w sposób znany z żartobliwych kompilacji z Youtube'a - kolanem odbija piłkę sobie na twarz. Od bramki rozpoczyna Szromnik.

• 2:1 dla Arki! Aleksander oko w oko z Sobieszczykiem oddaje piłkę do Szwocha, młody arkowiec nie ma większych problemów z pokonaniem bramkarza Puszczy!

• Naciskany przez Kołodzieja Aleksander upada w polu karnym, doświadczony napastnik Arki raczej nie był faulowany.

• Rzut rożny... główka Cholewiaka prosto w ręce Szromnika.

• Trochę oszołomiona wyrównującym golem Puszcza odpowiada! Potężny strzał Rodina z dystansu nad poprzeczkę wybija Szromnik!

• Zawodnicy Puszczy Niepołomice i Arki Gdynią walczą o piłkę.

• Gooooool!!! 1:1 Lekki, ale kąśliwy strzał Jarzębowskiego z 20 metrów prześlizguje się między nogami Sobieszczyka i mamy wyrównanie! Co za klops bramkarza Puszczy!

• Żółta kartka dla Mikołajczyka (Puszcza).

• Na prawym skrzydle Szwoch naciska Biernata, piłka wychodzi za linię końcową. Od bramki Sobieszczyk.

• Gooooooool!!! 1:0 dla Puszczy! Moskwik wykorzystuje przytomne podanie Nowaka i z najbliższej odległości główkuje do bramki Arki!

• Zbyt niskie dośrodkowanie Arki z rzutu rożnego bez większych problemów wybijają stoperzy z Niepołomic.

• Płaski strzał Nowaka odbija się od nogi obrońcy Arki. Puszcza walczy o każdą piłkę, goście z Gdyni nie prezentują się najlepiej w obronie.

• Lekkomyślna strata Marcina Zontka w środku boiska, Arka wcale nie obchodzi się z odzyskaną piłką lepiej.

• Cholewiak już szykował się do woleja w polu karnym Arki, Tomasik zdejmuje mu piłkę z nogi w ostatniej chwili!

• Nowak dośrodkowuje w kierunku osamotnionego Janika, centra kapitana Puszczy za mocna.

• Kibice Arki Gdynia wspierani przez liczną grupę fanów Cracovii Kibice Arki Gdynia wspierani przez liczną grupę fanów Cracovii.

• Szwoch! Strzał skrzydłowego Arki zablokowany ofiarnym wślizgiem obrońcy!

• Szwoch zapamiętale kryty przez Biernata, obrońca Puszczy ratuje się wybiciem piłki na aut.

• Pudło Radzewicza z dystansu. Arka nie może zbliżyć się do bramki Sobieszczyka.

• Tomasik fauluje Janika.

• Biernat dobrze blokuje Szwocha, to mogła być okazja sam na sam dla arkowca.

• Ryzykowne wyjście Szromnika próbuje wykorzystać Cholewiak, główka zawodnika Puszczy ląduje obok bramki!

• Do tej pory Puszcza jest o wiele częstszym gościem w polu karnym Arki. Goście mają problem z wymienieniem trzech składnych podań bez straty.

• Powrót doświadczonego Radzewicza, Nowak traci piłkę.

• Flaga "Cracovia Niepołomice" zawieszona przez kibiców gości, wspieranych przez fanów Cracovii.

• Centra Janika z wolnego minęła wszystkich zawodników Puszczy zgromadzonych pod bramką Arki.

• Dobry rajd Janika, w pole karne wchodzi Cholewiak, nie sięga piłki! Chwilę później kapitan Łukasz Nowak faulowany 25 metrów od bramki Szromnika.

• Nieudany atak niepołomiczan, od bramki Michał Szromnik.

• Dośrodkowanie wybite przez obrońców Puszczy, arkowcy skutecznie powstrzymują kontrę gospodarzy.

• Rzut rożny dla Arki Gdynia.

• Kolejne dośrodkowanie Janika tym razem trafia na głowę Lizaka. Obok bramki!

• Janik z rzutu wolnego trafia w mur arkowców.

• Przewinienie Sobieraja na szarżującym Cholewiaku, Puszcza dośrodkuje z linii pola karnego.

• Faul Marcusa na Lizaku w środku pola.

• Sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna rozpoczyna spotkanie Puszczy z Arką! Od środka boiska zaczynają gospodarze!

• Piłkarze obu jedenastek i trójka sędziowska już na boisku. Za moment początek meczu w Niepołomicach.

• Bramkę w okolicach sektora gości zasnuwa dym z grilla. Będą kary, oj, będą!

• Kultura gospodarzy w Niepołomicach. Z głośników leci hymn kibiców Arki, dyplomatycznie mówiąc, inspirowany pieśnią kibiców reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

• Na sektorach gości i gospodarzy spora grupka sympatyków Arki i zaprzyjaźnionej Cracovii, zdjęcia już wkrótce.

• Arkowcy spędzili początek weekendu goszcząc w Krakowie, zastanawiamy się, czy krakowski smog posłuży im lepiej od morskiego powietrza :)

• W Puszczy na pewno nie zobaczymy dzisiaj pauzującego za kartki Pawła Strózika i kontuzjowanych Wallace'a oraz Longinusa Uwakwe.

• Zapowiedź meczu można przeczytać TUTAJ.

• Rezerwowi Puszczy: Stępniowski, Kałat, Borovićanin, Biel, Wallace, Lewiński, Szymonik.

• Rezerwowi Arki: Kędra, Jamróz, Kubowicz, Rzuchowski, Gláuber, Szubert, Wojowski.

• Witamy serdecznie z Niepołomic, gdzie za niecałe pół godziny outsider pierwszoligowych boisk - Puszcza Niepołomice - podejmie Arkę Gdynia. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!