0

Wisła Płock

3

• Koniec spotkania! Wisła rozbiła osłabioną Puszczę 3:0!

• Wisłą dobiła Puszczę! Taar na dobrą pozycję do Janusa, a ten zdobywa swoją drugą bramkę!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Ostatnia zmiana w Wisle. Hiszpański za Hempela.

• Kolejna szansa Wisły, uderzał Góralski i obroną popisać się musiał Stępniewski.

• Cały czas w ataku Wisła, Puszcza nie ma pomysłu na grę.

• Kacprzycki zmienia Kaczmarka.

• Moskwik zdołał oddać strzał na bramkę Wisły, ale piłkę obronił Szczepankiewicz.

• Biernat w ostatniej chwili wybija zagraną przez Krzywickiego piłkę i ratuje Puszczę przed utratą kolejnej bramki.

• Ostatnia zmiana w Puszczy. Kiełtyka za Biela.

• Niedługo po wejściu dał o sobie znać Taar, który groźnie uderzył z linii pola karnego, ale bramkarz zdołał wybić piłkę.

• Kolejne uderzenie Janusa z narożnika pola karnego, tym razem broni Stępniowski.

• Taar zmienia Sekulskiego.

• Wydaje się, że jest już po meczu. Wisła prowadzi dwoma golami, a Puszcza gra w "dziesiątkę". Chyba tylko cud może odwrócić losy meczu.

• Goooool! 2:0 dla Wisły, Magdoń dostał piłkę w polu karnym i niepilnowany uderzył na bramkę!

• Zmiana w Puszczy. Moskwik za Borovicanina.

• Mogło być 2:0! Tym razem Janus podawał, sam na sam z bramkarzem wyszedł Kaczmarek, ale w idealnej sytuacji uderzył nad bramką!

• Goooool! Janus płasko uderzył z narożnika i pokonał Stępniowskiego! Wisła w końcu dopięła swego!

• Po uderzeniu Nowaka piłka przeszła nad bramką Wisły.

• Żółta kartka dla Hempela za faul w środku pola.

• Od początku atakują "Nafciarze", ale walkę o piłkę przegrywa Krzywicki.

• Początek drugiej połowy.

• Piłkarze Wisły wychodzą już na boisko, za nimi Puszcza, za moment zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0

• Trener Puszczy reaguje na sytuację boiskową. Biernat zmienia Kotwicę.

• Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale nieudane, nikt nie zdołał przejąć piłki.

• Rzut rożny dla Wisły po kolejnej akcji Krzywickiego.

• Goście teraz jeszcze bardziej mogą zdominować mecz. Puszcza już wcześniej cofała się do defensywy, teraz Wisła przyciska jeszcze bardziej.

• Co istotne, w obu sytuacjach kartkowych, brutalnie faulowany był Jacek Góralski!

• Czerwona kartka dla Szymonika! Faulował wślizgiem podobnie jak przy pierwszej żółtej kartce i sędzia Jarzębak nie miał wątpliwości. Druga żółta i Szymonik wylatuje z boiska!

• W ataku więcej czasu Wisła. Tym razem jednak jeden z "Nafciarzy" na spalonym po podaniu Burkhardta.

• Kolejny raz pokazał się aktywny Borovicanin, ale tym razem zdecydował się na uderzenie, które zostało zablokowane.

• Aktywny stara się być Krzywicki. Jego uderzenie sprzed pola karnego przeszło teraz niewiele ponad bramką.

• Sporo walki w środkowej strefie boiska, chociaż Wisła ma więcej pomysłu na grę. Puszcza nieco się cofnęła.

• W zespole Puszczy aktywny jest Borovicanin, podłącza się często do akcji lewą stroną,

• Na razie obu zespołom brakuje skuteczności, wrzutki to na jedną, to na drugą bramkę, okazują się niecelne.

• Burkhardt prostopadle zagrywał do Krzywickiego, ale za mocno, piłka w rękach Stępniowskiego.

• Strzał Sekulskiego zablokowali rywale, rzut rożny dla Wisły.

• Piłkę w pole karne próbował celnie wrzucić Hempel, ale wyraźnie mu to nie wyszło. Od bramki golkiper gospodarzy.

• Żółta kartka dla Szymonika za ostre wejście w środkowej strefie pola karnego.

• Hempel prostopadle zagrywał w pole karne, ale za mocno i piłkę przejął bramkarz Puszczy.

• Puszcza zaczęła mecz agresywnie, stara się stwarzać okazje. Wisła na razie oczekuje na kontry.

• Nowak zagrał do Cholewiaka, ale ten uderzył wprost w ręce Szczepankiewicza.

• Kotwica znalazł się z piłką w polu karnym, ale został powstrzymany przed Rodicia.

• Szarża Borovicanina powstrzymana przed defensora gości.

• Kibice gości są bardzo aktywni od pierwszych minut, głośno dopingują Wisłę.

• Rzut rożny dla Puszczy, piłka wybita przed pole karne, Cholewiak sprzed pola karnego uderzył ponad bramką.

• Sebastian Jarzębak gwiżdże po raz pierwszy! Początek spotkania!

• Pierwszy gwizdek poprzedziła minuta cisza ku pamięci jednego z lokalnych działaczy.

• Oba zespoły wychodzą już na boisko. Puszcza w białych spodenkach i niebieskich koszulkach, Wisła w czerwonych kompletach.

• Na trybunach dzisiaj dzisiaj około 400 osób. Przyjechała grupa kibiców z Płocka, około 50 kibiców, na płocie rozwiesili kilka flag.

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Puszczy: Andrzej Sobieszczyk, Jarosław Lizak, Marcin Biernat, Michał Kiełtyka, Łukasz Wierzba, Łukasz Staroń i Paweł Moskwik. Rezerwowi Wisły: Seweryn Kiełpin, Damian Dombrowski, Tomasz Grudzień, Fabian Hiszpański, Łukasz Kacprzycki, Albert Taar i Adam Radwański.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Puszczy Niepołomice z Wisłą Płock. Pogoda sprzyja dzisiaj grze w piłkę. Liczymy na dobre widowisko.