Rozwój Katowice

1

Bytovia Bytów

1

• Koniec meczu! Rozwój rzutem na taśmę uratował jeden punkt w meczu z Bytovią. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• Długo to trwało, ale Rozwój walczył do końca i dopiął swego. Kozłowski precyzyjnie strzelił głową po dośrodkowaniu Tkocza. 1:1 na tablicy wyników.

• GOOOOOOL!!! 1:1!!! ROZWÓJ DOPROWADZIŁ DO WYRÓWNANIA! KOZŁOWSKI!

• Kartkę zarobił Mandrysz, który zdecydowanie za wolno maszerował do linii bocznej.

• Bytovia czeka na ostatni gwizdek. Maciej Szewczyk zastępuje Roberta Madrysza.

• Sędzia doliczył aż 5 minut.

• Zamieszanie w polu karnym Bytovii, bez strzału ze strony Rozwoju. Wynik bez zmian.

• Poprzeczka ratuje Rozwój! Uderzał Jakóbowski i mogło być już po wszystkim.

• Kozłowski stracił piłkę w szesnastce gości. To mogła być dobra okazja do wyrównania.

• Pusty przelot futbolówki po dośrodkowaniu Baloguna. Nikt nie zamykał akcji i piłka wyszła za linię boczną.

• Starał się pokazać rezerwowy Balogun, jednak jego próba okazała się zbyt lekka dla Laskowskiego.

• Na boisko w zespole z Bytowa wchodzi Michał Jakóbowski. Zastępuje Klichowicza.

• Za Czerkasa na placu gry melduje się Joshua Balogun.

• Ostre dośrodkowanie Łukasza Winiarczyka z rzutu wolnego i piąstkuje bramkarz Bytovii.

• Czas na krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

• Festiwal żółtych kartek. Przed momentem ukarany Lisowski, który zatrzymał kontrę faulem.

• Jeszcze kartka w takim samym kolorze dla Kamila Cholerzyńskiego.

• Wróbel ogląda żółty kartonik.

• Filip Kozłowski zastępuje Patryka Kuna. Rozwój będzie grał na dwójkę napastników.

• Goście bronią się całym zespołem. Trudne zadanie przed Rozwojem, który jeśli zamierza strzelić chociaż jednego gola, musi wznieść się na wyżyny umiejętności.

• Ten rezultat jest dla Bytovii spełnieniem marzeń. Podopieczni Tomasza Kafarskiego remis pewnie też braliby w ciemno.

• No i proszę. Bytovia wykorzystała ospały początek drugiej części w wykonaniu Rozwoju. Surdykowski z bliska wykończył składną akcję przyjezdnych.

• GOOOOOOOL!! 1:0 DLA BYTOVII! SURDYKOWSKI!!

• Akcja prawą stroną Gonzaleza, ale w końcowej fazie zabrakło dokładności. Podanie trafiło wprost pod nogi rywala.

• Ależ groźnie Bytovia! Mocne uderzenie Lisowskiego przeleciało tuż nad poprzeczką!

• Klichowicz starał się zaskoczyć Solińskiego, ale golkiper Rozwoju na posterunku.

• Jednak uraz Kopczyka musiał być poważniejszy. W jego miejsce wszedł Robert Menzel.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy na stadiony przy ulicy Zgody w Katowicach. Miejscowy Rozwój bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów. Wracamy za kwadrans.

• Dwie minuty doliczone przez sędziego.

• Tuż przed przerwą kartkę złapał Gonzalez.

• Ni to strzał ni dośrodkowanie Mateusza Klichowicza. Piłka w rękach Solińskiego.

• Teraz jeszcze gorzej strzelił Raul Gonzalez.

• Z dystansu szczęścia próbował Kun, ale przymierzył bardzo niedokładnie.

• Nie potrafią katowiczanie postawić kropki nad "i". Brakuje ostatniego celnego zagrania. W kluczowych momentach Rozwój trafi futbolówkę.

• W posiadaniu piłki Rozwój, goście bronią się dosyć spokojnie.

• W odpowiedzi Paweł Lisowski zatrudnił Bartosza Solińskiego, ale spokojnie wyłapał lekki strzał golkiper miejscowych.

• Bardzo groźnie Rozwój! Czerkas doszedł tuż przed bramką do zagrania od Wróbla i minimalnie spudłował! Nadal bez bramek przy Zgody.

• Przeważają katowiczanie, ale brakuje im ostatniego podania.

• Jeszcze z pomocy lekarzy korzysta Raul Gonzalez.

• Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

• Mogło być 1:0 dla Rozwoju! Świetne zagranie na wolne pole do Adama Czerkasa, który przegrał pojedynek z Laskowskim!

• Najbardziej widoczną postacią na boisku jest póki co Tomasz Wróbel, który stara się coś zdziałać na skrzydle i do tego wykonuje wszystkie stałe fragmenty.

• W grze Bytovii na razie nie widać chęci do ataku pozycyjnego, ani większego pomysłu. Goście z Bytowa czekają na okazję do kontry i błyskawicznie posyłają długie piłki do przodu.

• Kopczyk raz jeszcze w roli głównej. Były obrońca GKS-u Tychy ucierpiał i musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Powtórka z rozrywki. Do piłki po rzucie wolnym dochodzi Kopczyk i uderza na bramkę. Tym razem celnie, ale spokojnie wyłapał to bramkarz gości.

• Śmielej, coraz śmielej poczynają sobie gracze Marka Motyki.

• Poważnie zapachniało golem! Do dośrodkowania najwyżej wyszedł Łukasz Kopczyk, ale uderzył tuż nad poprzeczką!

• Faulowany na boku boiska Patryk Kun.

• Tradycyjnie, spokojne pierwsze minuty. Nikomu się nie spieszy, szczególnie, że mecz rozgrywany jest przed południem i już jest bardzo gorąco.

• Pierwszy kontakt z futbolówką bramkarza gości, Tomasza Laskowskiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Na murawę wrócili już po rozgrzewce zawodnicy, za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Chojnacki, Jakóbowski, Mąka, Okuno, Szewczyk, Formela.

• Rezerwowi Rozwoju: Gocyk, Menzel, Kapias, Czapliński, Balogun, Kozłowski, Gielza.

• Na stadionie w Katowicach trwa właśnie rozgrzewka. Pogoda z pewnością nie ułatwi dziś gry piłkarzom obu drużyn, termometr wskazuje ponad trzydzieści stopni.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Rozwój Katowice - Bytovia Bytów!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ROZWÓJ KATOWICE - BYTOVIA BYTÓW

Sparing: Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice 0:0

3. kolejkę 1. ligi rozpoczniemy w Katowicach, gdzie miejscowy Rozwój zmierzy się z Bytovią. Gospodarze spotkania z pewnością będą chcieli zmazać plamę po ubiegłotygodniowej sromotnej porażce z Wigrami Suwałki 0:4. Z kolei bytowianie ligowym zwycięstwem mogą poprawić sobie humory po tym, jak GKS Bełchatów w środę wyeliminował ich z Pucharu Polski.