Rozwój Katowice 1 - 3 Chojniczanka Chojnice

Rozwój Katowice

1

Chojniczanka Chojnice

3

• Ostatni gwizdek sędziego. Chojniczanka zasłużenie pokonuje Rozwój 3:1. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

• Goool!!! Honorowa bramka Rozwoju! Piłkę do bramki z 2 metrów skierował Patryk Kun!

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty

• Kartka dla Lisowskiego za faul na środku boiska

• Ostania zmiana w ekipie trenera Pawlaka. Schodzi Grzelak, a na boisku melduje się Matyjka

• Gospodarze szukają honorowej bramki. Ich starania kończą się jednak przed polem karnym gości

• Druga zmiana w ekipie z Chojnic. Schodzi Rybski, a na boisku pojawia się Mrozik.

• Goool!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Kosakiewicza piłkę z bliskiej odległości do bramki wpakował Mikołajczak. 3:0!

• Gospodarze dwukrotnie zastosowali słynną "szarańczę" przy stałym fragmencie gry. Bez powodzenia.

• Dobra akcja Rozwoju. Dośrodkowanie z lewej strony boiska Kayode na korner wybijają goście.

• Kartka dla Grzelaka za faul na środku boiska.

• Ostatnia zmiana w zespole Marka Motyki. Boisko opuścił Menzel, a w jego miejsce pojawił się Kozłowski.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Gielza. W jego miejsce Tkocz

• Goool!! Świetna kontra gości, zakończona precyzyjnym strzałem Kosakiewicza w długi róg bramki Solińskiego!!

• Strzał Tomasza Wróbla z prawej strony z trudem broni Hładun. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wyszła na rzut rożny!

• Składna akcja gości. Z prawej strony wrzucał Kosakiewicz, piłkę odgrywał Rogalski, ale Grzelak fatalnie spudłował z 10 metrów!

• Zmiana w ekipie trenera Pawlaka. W miejsce Grischoka wchodzi Kosakiewicz.

• Dośrodkowanie z prawej strony Zawistowskiego wyłapuje Soliński.

• Żółta kartka dla Winiarczyka

• Goool!!! Po dośrodkowaniu z lewej strony Pietruszki nieudany strzał z woleja Roglaskiego na bramkę zamienił Andrzej Rybski

• Niegroźne z pozoru dośordkowanie Raula Gonzaleza sprawiło dużo problemów defensorom gości, którzy do spółki z bramkarzem wybili piłkę na rzut rożny

• W przerwie trener gospodarzy Marek Motyka dokonał jednej zmiany. W miejsce Czaplińskiego wszedł Patryk Kun.

• Czas rozpocząć drugą połowę spotkania! Liczymy na bramki po przerwie. Od środka gospodarze!

• Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Do przerwy bez bramek. Zapraszamy po przerwie!

• Prostopadłe zagranie Rybskiego okazało się za mocne dla Grischoka.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Czaplińskiego piłkę w polu karny przyjął Tomasz Wróbel. Jego strzał instynktownie wybronił Hładun!

• Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy Sebastian Gielza

• Strzał z lewej strony boiska w wykonaniu Łukasza Winiarczyka. Piłka minęła bramkę Hładuna o kilka metrów.

• Okres szarpanej gry z jednej i drugiej strony. Obie ekipy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

• Nieporozumienie pomiędzy Kopczykiem a Solińskim o mało nie skończyło się bramką dla gości. W ostatniej chwili Kopczyk wybija na rzut rożny.

• Po 30 minutach obraz gry nie zmienia się. Goście mają więcej z gry, a gospodarze nie potrafią znaleźć właściwego rytmu gry.

• Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Zawistowski. Piłka po jego uderzeniu w znacznej odległości minęła bramkę Rozwoju.

• Świetny kontraatak Chojniczaki! Rybski prostopadle zagrał do Grischoka, który wyszedł sam na sam z Solińskim. Górą jednak bramkarz Rozwoju!

• W odpowiedzi z prawej strony dośrodkowywał Raul Gonzalez. Jego podanie nie znalazło jednak odpowiedzi.

• Składna akcja lewą stroną gości. Podanie od Grzelaka na bramkę próbował zamienić Paul Grischok. Jego strzał w ostatniej chwili zablokował Kopczyk

• 25 metrów od bramki faulowany był napastnik Rozwoju Sebastian Gielza. Rzut wolny na bramkę próbował zamienić Tomasz Wróbel. Piłka powędrowała jednak wysoko nad bramką.

• Pierwsza dobra okazja Rozwoju. Lewą stroną popędził Łukasz Winiarczyk. Jego dośrodkowanie przeciął jednak bramkarz Dominik Hładun

• Gospodarze próbowali koronko rozegrać atak pozycyjny. Ich zapędy powstrzymali jednak obrońcy Chojniczanki.

• 10. minut meczu za nami. Póki co przewagę mają goście, którzy częściej goszczą na połowie gospodarzy

• Kolejna akcja Chojniczanki na strzał zza pola karnego zdecydował się Paweł Zawistowski. Strzał w sam środek nie sprawił problemów Solińskiemu

• W środku boiska ostro faulował Przemysław Gałecki. Obyło się bez kartki. Po chwili kolejny rzut rożny wykonywali goście. Z problemami piłkę łapał Bartosz Soliński.

• Akcję prawą stroną przeprowadził Maciej Rogalski został jednak zablokowany. Rzut rożny dla gości, po którym gorąco zrobiło się w polu karnym Rozwoju. Skończyło się na strachu

• Pierwszy gwizdek sędziego Michała Mularczyka! Od środka goście!

• Obie ekipy wychodzą już na murawę przy ulicy Zgody. Zaraz zaczynamy!

• Rezerwowi Chojniczanka: Podelśny, Garbacik, Kosakiewicz, Majtyka, Mrozik, Niedziela.

• Rezerwowi Rozwój: Gocyk, Mielnik, Kapias, M. Gałecki, Tkocz, Kun, Kozłowski.

• Pogoda w Katowicach jest dziś znakomita. Liczymy więc, że piłkarze obu drużyn stworzą ciekawe widowisko. Sędzią spotkania jest Pan Michał Mularczyk.

• Marek Motyka zgodnie z zapowiedziami dokonał kilku korekt w składzie. Mecz na ławce rozpoczynają Damian Mielnik i Robert Tkocz, którzy rozpoczęli mecz w Olsztynie w wyjściowym składzie. W ich miejsce od początku wystąpią dziś Łukasz Kopczyk oraz Sebastian Gielza.

• Trener gości Mariusz Pawlak w porównaniu z poprzednim wygranym spotkaniem z Olimpią Grudziądz nie dokonał żadnej zmiany w wyjściowej jedenastce.

• Po raz pierwszy w tym sezonie 1. ligi zespoły rywalizują w trakcie tygodnia. Oto co na ten temat miał do powiedzenia trener gospodarzy Marek Motyka: "Jako piłkarz lubiłem system środa-sobota. Sam jestem ciekaw jak teraz wyjdzie moim piłkarzom. Pogoda się zmieniła nie ma upałów, boisko jest bardzo dobrze przygotowane, a na nim zawodnicy są pewniejsi. To się czuje. Chłopcy są bardzo naładowani i mam nadzieję, że dzięki temu zagramy skutecznie z przodu i na zero z tyłu".

• Obie drużyny po czterech dotychczas rozegranych meczach zgromadziły po 4 oczka i sąsiadują ze sobą w tabeli. Chojniczanka zajmuje 13. miejsce. Katowiczanie plasują się pozycję niżej.

• Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Rozwojem Katowice a Chojniczanką Chojnice, który rozpocznie się za około 30 minut.