• Konie spotkania! Miedź jeszcze próbowała, ale Rozwój w końcówce zamurował bramkę! Katowiczanie opuszczają ostatnie miejsce w tabeli

• Zmiana w Miedzi. Labukas za Barreno. To chyba już nic nie zmieni?

• Gooool! Rozwój prowadzi 2:1! Kozłowski urwał się prawą stroną i dośrodkował na głowę Kuna, który wpakował piłkę do bramki

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Gooool! 1:1. Cholerzyński zagrał długą piłkę w pole karne. Czerkas wygrał pojedynek z Midzierskim, sprowadził piłkę do ziemi i pokonał Lisa!

• Bardzo dobra okazja Łobo. Dostał piłkę na prawej stronie, minął dwóch rywali i oddał strzał zza pola karnego, ale Soliński zdołał sięgnąć piłkę końcami palców. Tylko rzut rożny, po którym obrońcy wybili piłkę

• Bardzo dobra sytuacja Barreno, Uderzył obok słupka w sytuacji sam na sam!

• Za kontuzjowanego Bartczaka wszedł Trifonow

• Kozłowski wszedł za Baloguna

• Barreno wrzucił piłkę po rzucie rożnym dla Miedzi, ale za mocno

• Gonzalez przerzucił piłkę na lewą stronę. Dostał ją Czerkas, który odegrał do Tkocza, a ten został zablokowany na 11 metrze.

• Dobra okazja Garucha, który wyszedł niemal sam na sam, ale zablokował go Kopczyk. A Tkocz na razie wrócił na rozgrzewkę...

• Okres nudniejszej gry, do zmiany gotowy Tkocz

• Świetna okazja Ślusarskiego, po rozegraniu piłki przez Łobodzińskiego z Barreno. Po dośrodkowaniu Ślusarski oddał strzał piętą, ale został on zablokowany przez Solińskiego.

• Teraz rzut rożny dla Miedzi, który również nie przyniósł efektów.

• Rzut rożny dla Rozwoju, ale bez efektu

• Gra się wyrównała. Ataki raz z jednej, raz z drugiej strony. Rozwój stara się atakować lewą stroną. Dobrą okazję miał Garuch, który ruszył lewym skrzydłem i oddał strzał, który został zablokowany.

• Na 21 metrze Stasiak faulował Kuna. Wróbel uderzył po ziemi, ale pewnie obronił Lis

• Mielnik faulem powstrzymał kontrę Miedzi i został ukarany żółtą kartką

• Faul na 30 metrze gracza Miedzi. Wróbel dośrodkował na dalszy słupek, gdzie Czerkas trafił w... słupek.

• Zmiana w Miedzi. Za Sabalę wszedł Ślusarski

• Bardzo dobra akcja Rozwoju, Po rzucie rożnym najpierw uderzał Cholerzyński, później wślizgiem próbował Czerkas, ale piłka trafiła do Baloguna, który dośrodkował, ale piłkę wybili obrońcy. Przez chwilę gospodarze oblegali bramkę Miedzi.

• Sabala za chwilę zostanie prawdopodobnie zmieniony.

• Rzut rożny dla Rozwoju, ale po wrzutce piłkę głową wybił Stasiak

• Dobra akcja Rozwoju. Gałecki zagrał długą piłkę za plecy obrońców do Baloguna, ale jego strzał został zablokowany. Po dobitce piłka wylądowała za linią końcową

• Póki co najaktywniejsi są... kibice Miedzi Legnica. A zespół gości kontroluje przebieg spotkania, podczas gdy Rozwój nastawia się na kontry, ale w kluczowych momentach brakuje dokładności.

• Bardzo niecelny strzał Cholerzyńskiego minął bramkę Miedzi.

• Rzut rożny dla Miedzi. Piłkę głową wybił Gałecki, ale sprawiło mu to wyraźny ból, po padł na murawę

• PIerwsza akcja Rozwoju. Wróbel rozegrał piłkę z klepki z Gonzalezem, wrzucił w pole karne, ale Stasiak zdołał ją wybić. Przed polem karnym próbował ją opanować Cholerzyński, ale z akcji nic już nie wyszło.

• Przez chwilę Miedź w "10", bo opatrywany był Bartczak. Zawodnik wrócił już jednak do gry

• Kolejna akcja Łobodzińskiego prawą stroną, ale po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wyłapuje bramkarz

• Barreno ukarany żółtą kartką za faul wyprostowaną nogą na Raulu Gonzalezie.

• Bardzo aktywny jest dzisiaj Barreno. Tym razem jego podanie do Sabali było za mocne i piłkę wyłapał Soliński.

• Rzut rożny dla Miedzi. Dośrodkowywał Barreno, ale piłka została wybita i ponownie do niego trafiła. Dośrodkował i piłka trafiła do Bartczaka, którego potężny strzał został zablokowany

• Z prawego skrzydła próbował wrzucać Cierpka, ale niecelnie i piłka wyszła za linię.

• Faul na Barreno 25 metrów od bramki. Poszkodowany sam podszedł do piłki i trafił w... poprzeczkę.

• Gra wznowiona, ale Miedź w "10", bo ciągle opatrywany jest Sabala.

• Faul na Sabali, który zderzył z się z Jaroszkiem i musi na chwilę zejść, bo ma rozcięty łuk brwiowy.

• Rozwój próbuje atakować, ale na razie próby te rozbija defensywa rywali.

• Po objęciu prowadzenia Miedź stara się spokojnie kontrolować grę.

• Goooooool! Łobodziński wszedł w pole karne z prawej strony, dośrodkował, a Marcos Barreno wygrał pojedynek z Kopczykiem i strzałem głową umieścił piłkę w bramce!

• Spokojny początek spotkania. Na razie oba zespoły starają się atakować, nie odsłaniając się jednak zbytnio.

• Rzut rożny dla Miedzi. Wrzucał piłkę Garuch, wyłapuje Soliński.