Rozwój Katowice 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz

Rozwój Katowice

2

Sandecja Nowy Sącz

0

• Uderzenie Kuna wysoko nad bramką. To była ostatnia akcja w tym spotkaniu! Gospodarze zasłużenie pokonują gości 2:0!

• Kartka dla Winiarczyka, który faulował 30 metrów od własnej bramki

• Wróbel wzdłuż pola karnego do Kuna, który fatalnie spudłował!

• Rzut rożny nie przyniósł żadnych korzyści gospodarzom. W kontrze goście, których skutecznie zatrzymał Gonzalez

• W świetnej sytuacji znalazł się Tkocz. Uderzenie rezerwowego Rozwoju na rzut rożny sparował Radliński!

• Gałecki melduje się na boisku zmieniając Cholerzyńskiego

• Świetne prostopadłe zagranie Winiarczyka do Kozłowskiego, który w dogodnej sytuacji fatalnie spudłował!

• Dośrodkowanie Danka z prawej strony nie znalazło adresata

• Szarża Kozłowskiego powstrzymana przez defensywę gości

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Na boisku pojawił się Sebastian Szczepański, który zmienił Bartłomieja Kasprzaka

• W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Wróbel! Górą jednak Radliński!

• Pierwsza zmiana w ekipie Rozwoju. Boisko opuścił strzelec bramek Adam Czerkas, a w jego miejsce na boisku pojawił się Robert Tkocz

• Uderzenie z dystansu Nathera z trudem broni Soliński!

• Nieudane podanie w kierunku Armanda Elli. Piłka w rękach Solińskiego

• Akcja Adriana Danka prawą flanką zatrzymana przez Patryka Kuna

• Jaroszek zagrał do Czerkasa, który wbiegł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać uwikłał się w drybling

• Próba szybkiej kontry w wykonaniu gospodarzy zatrzymana faulem na Kozłowskim

• Goście zaciekle próbują wejść w pole karne Rozwoju. Gospodarze póki co skutecznie się bronią

• Groźnie zrobiło się pod bramką Rozwoju, ale uderzenie głową Szarka tuż nad bramką!

• Boisko opuścił też Sobotka, którego zmienił Adrian Danek

• W przerwie Robert Kasperczyk dokonał podwójnej zmiany. W miejsce Filipa Piszczka na boisku pojawił się Arkadiusz Aleksander

• Kozłowski dośrodkował na głowę Czerkasa, który nie miał problemów z pokonaniem Radlińskiego!

• Gooooool!!! Czerkas po raz drugi!!! Ależ rozpoczęcie drugiej połowy!

• Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka gospodarze!

• To była ostatnia akcja w pierwszej połowie. Do przerwy Rozwój prowadzi z Sandecją 1:0 po bramce Czerkasa

• Winiarczyk dośrodkował wprost na głowę Czerkasa. Napastnik Rozwoju uderzył jednak wprost w Radlińskiego

• Gonzalez prostopadle do Wróbla, który w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej

• Kontratak Rozwoju, którego autorem był Kun. Pomocnik Rozwoju stracił jednak piłkę na rzecz Bartkowa

• Gospodarze spokojnie neutralizują kolejne ataki pozycyjne gości, którzy od pewnego momentu nie mają koncepcji jak przedrzeć się w pole karne Rozwoju

• Goście starali się odpowiedzieć po kolejnym rzucie rożnym, ale zrobili to bezskutecznie

• Fatalne zagranie Kamila Słabego w kierunku Grzegorza Barana, który przy okazji nieporozumiał się z własnym bramkarzem. Błąd gości wykorzystał Czerkas, który skierował piłkę do pustej bramki

• Goooooool!!!!!

• Dobry powrót Czerkasa przed własne pole karne. Napastnik za swoją interwencję został nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność

• Armand Ella prostopadle do aktywnego Małkowskiego, który został powstrzymany przez Jaroszka

• Tym razem Soliński dobrze interweniuje poza polem karnym, skutecznie ubiegając Małkowskiego

• Kamil Słaby ograł Raula Gonzaleza, ale nie zdołał skutecznie dośrodkować. Po chwili kolejny stały fragment gry, który niecelnym strzałem głową zakończył Przemyslaw Szarek

• Sekwencja błędów i nieporozumień w ekipie Rozwoju, która zakończyła się rzutem rożnym dla gości. Ponownie akcję kończył Małkowski i po raz kolejny nieskutecznie

• Kozłowski prostopadle do Czerkasa, który zamiast centrować w pole karne...poślizgnął się

• Czerkas na lewą stronę do Kuna, ale próba dośrodkowania młodego pomocnika powstrzymana przez Bartkowa

• Wróbel z rzutu rożnego wprost w ręce Radlińskiego. Bramkarz gości uruchomił szybką kontrę, którą wślizgiem zatrzymał Jaroszek

• Goście wciąż w natarciu. Bartków faulowany tuż przed polem karnym. Po raz kolejny stały fragment gry, który miał zaskoczyć Rozwój, ale uderzenie Nathera powędrowało wysoko nad bramką

• Sprytne wykonanie stałego fragmentu gry zakończone uderzeniem Małkowskiego obok bramki

• Dośrodkowanie z lewej strony Małkowskiego, po którym w dogodnej sytuacji znalazł się Bartków. Górą w pojedynku z nim jednak Soliński, który sparował piłkę na korner

• Centra Wróbla i uderzenie Czerkasa, które instynktownie broni Radliński!

• Kozłowski próbował zagrać na prawą stronę. Jego podanie zostało przecięte prze Barana. Będzie rzut rożny dla Rozwoju

• Niezbyt dobre wyjście Solińskiego za własną szesnastkę! To mogło się skończyć utratą bramki!