Rozwój Katowice

2

Wisła Płock

1

• KONIEC MECZU! Ależ nerwowa końcówka! Ostatecznie Rozwój Katowice wygrywa po raz pierwszy mecz na zapleczu Ekstraklasy przed własną publicznością! Beniaminek pokonał Wisłę Płock 2:1!

• Jakub Bąk trafił do bramki Rozwoju, ale sędzia odgwizduje spalonego!

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• Mocny strzał z dystansu Jakuba Bąka, piłka wędruje jednak obok bramki Rozwoju.

• Robert Menzel sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Lukasa Kubusa.

• Robert Menzel został ukarany czerwoną kartką!

• Bartosz Soliński został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie na pole karne Wisły Płock, przytomnie zachował się Szymiński i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Ostatnia zmiana w Rozwoju, Czerkas zastąpi Kozłowskiego.

• Goście z Płocka zdobywają gola kontaktowego! Po dośrodkowaniu Recy do futbolówki dopadł Lebedyński i strzałem głową pokonał bezradnego w tej sytuacji Smolińskiego.

• GOOOL!! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!!

• Filip Kozłowski głową uderzał na bramkę Wisły Płock, ale futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

• Ostatniej zmiany dokonuje Marcin Kaczmarek.Boisko opuści Rogalski, zastąpi go Mroziński.

• Groźną sytuację stworzyli sobie gospodarze. Patryk Kun znalazł się na czystej pozycji, oddał strzał, ale w ostatniej chwili zablokował go Szymiński.

• Maksymilian Rogalski postanowił dośrodkowywać bezpośrednio z rzutu wolnego, ale dobrze między słupkami bramki Rozwoju spisał się Bartosz Soliński.

• Prostopadłe podanie Ilieva do Bąka, ale Soliński w tej sytuacji dobrze odczytał intencje rywali i przechwycił futbolówkę.

• Próba dośrodkowania Stefańczyka, który uderzył jednak zbyt mocno i Bąk nie zdołał dopaść do piłki.

• Zmiana w Rozwoju, za Cholerzyńskiego pojawi się Balogun.

• I kolejna zmiana w Wiśle, Kubus wejdzie z miejsce Radica.

• Zmiana także w Wiśle, Bąk zastąpi Piotrowskiego.

• Zmiana w Rozwoju, Mielnik wejdzie za Tkocza.

• W pole karne dogrywał Patryk Kun przyjął piłkę od Roberta Tkocza, dobrze złożył się do strzału i pewnym uderzeniem skierował piłkę do siatki.

• GOOOOL!! PATRYK KUN!!

• Fantastyczna parada Seweryna Kiełpina, który złapał piłkę tuż na linii pola karnego.

• Próba zagrania piłki w pole karne przez Stefańczyka, piłkę wybija koniec końców Soliński.

• Tym razem spalonego nie uniknął Patryk Kun.

• Wróbel zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, w bramce Wisły Płock dobrze zachował się Kiełpin i pewnie obronił.

• Żółtą kartką ukarany także Maksymilian Rogalski.

• Cezary Stefańczyk został ukarany żółtą kartką.

• Groźny strzał Ilieva, po którym piłka trafia w rękę jednego z piłkarzy Rozwoju. Sędzia nie przerwał jednak gry.

• Filip Kozłowski po raz kolejny w tym spotkaniu został złapany na spalonym.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Bardzo trudne zadanie przed piłkarzami Wisły Płock w drugiej połowie. Nie dość, że Rozwój prowadzi jedną bramką, to goście będą grali w osłabieniu po tym, jak tuż przed przerwą czerwoną kartką został ukarany Wojciech Łuczak.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Rozwój prowadzi z Wisłą Płock 1:0!

• Łukasz Kopczyk został ukarany żółtą kartką.

• Strzał Damiana Piotrowskiego z dystansu pozostawiał bardzo wiele do życzenia.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Wojciech Łuczak.

• Dośrodkowanie Ilieva pozostawiało wiele do życzenia, grę od własnej bramki wznowi Soliński.

• Bardzo niedokładny strzał Lebedynskiego, piłkę łapie Soliński.

• Głową na bramkę Rozwoju uderzał Bartłomiej Sielewski, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Wrzutka w pole karne w wykonaniu Łuczaka, jednak obrońcy Rozwoju wybijają futbolówkę na rzut rożny.

• Po zdobyciu gola piłkarze Rozwoju całą drużyną cofnęli się na swoją połowę i skutecznie się bronią. Z kolei gospodarze napierają na bramkę katowiczan, ale jak na razie nie potrafią znaleźć sposobu jak pokonać Bartosza Solińskiego.

• Filip Kozłowski pędził na bramkę Wisły Płock, ale ostatecznie został złapany na spalonym.

• Kolejne dośrodkowanie, tym razem w wykonaniu Stefańczyka, jednak piłkę bez problemu wybija Kopczyk.

• Dośrodkowanie w pole karne Rozwoju, ale Gałecki wybija futbolówkę na rzut rożny.

• Ostatnie kilka minut to obraz przeciętnej gry po obu stronach. Tempo spotkania nieco opadło, a żadna ze stron nie stwarza groźnych sytuacji.

• Maksymilian Rogalski wraca do gry. Goście rozgrywają piłkę w środku pola.

• Krótka przerwa, Maksymilian Rogalski zwija się z bólu na murawie.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Piotrowskiego, z którym bez problemu poradzili sobie piłkarze Rozwoju.

• Piotrowski zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale Bartosz Soliński wyciągnął się w bramce jak struna i zdołał wybić piłkę.

• Po strzale Lebedyńskiego piłka trafiła w rękę któregoś z graczy Rozwoju. Sędzia nie przerwał jednak gry.

• Wojciech Łuczak został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy po faulu Maksymiliana Rogalskiego w polu karnym.

• Łukasz Winiarczyk nie pomylił się i pewnie pokonał Seweryna Kiełpina z rzutu karnego!

• RZUT KARNY DLA ROZWOJU KATOWICE!!

• Zbyt mocne dośrodkowania Arkadiusza Recy i żaden z graczy Wisły Płock nie był w stanie dobiec do piłki.

• Dimitar Iliev zdecydował się na oddanie strzału z okolicy 25 metra, jednak był on bardzo niecelny.

• Świetna okazja Wisły Płock! Niezłe dośrodkowanie w wykonaniu Stefańczyka, do piłki dopadł Sielewski i zdecydował się na oddanie strzału, po którym futbolówka odbiła się od słupka bramki Rozwoju!

• Groźnie wyglądająca akcja Wisły Płock. Piotrowski płasko zagrywał piłkę z lewej strony boiska, ta już wędrowała w kierunku dobrze ustawionego Lebedyńskiego, jednak dosłownie w ostatnim momencie uprzedził go Gonzalez.

• Kolejne dośrodkowanie, tym razem ze strony Wisły Płock. Futbolówkę zagrywał Stefańczyk, ale z okolic własnego pola karnego w porę wybił ją Robert Menzel.

• Gospodarze dośrodkowywali piłkę z narożnika boiska, ale pewnie wyłapał ją Seweryn Kiełpin.

• Pierwsza akcja w wykonaniu Rozwoju, piłka została podana ze skrzydła do Tkocza, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Reca i wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Gospodarze spotkania grają dziś w zielono-białych strojach, z kolei goście z Płocka w niebiesko-białych.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Bąk, Kostrzewa, Mroziński, Stępiński, D. Kun, Kubus.

• Rezerwowi Rozwoju: Gocyk, Mielnik, P. Gałecki, Król, Balogun, Czerkas, Gielza.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Rozwój Katowice - Wisła Płock!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ROZWÓJ KATOWICE - WISŁA PŁOCK

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:2

Pierwszym sobotnim spotkaniem 9. kolejki 1. ligi będzie starcie Rozwoju z Wisłą Płock. Beniaminek z Katowic ma powody do narzekań, nie wygrał bowiem ostatnich pięciu ligowych spotkań i znalazł się na ostatnim, osiemnastym miejscu w tabeli. Nie ulega wątpliwości fakt, że faworytem dzisiejszej potyczki będą "Nafciarze", którzy radzą sobie bardzo dobrze. Drużyna Marcina Kaczmarka w ostatnim czasie wygrała z GKS-em, Sandecją i Olimpią Grudziądz, dzięki czemu awansowała na drugą pozycję.