Zawisza Bydgoszcz

3

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji!

• Koniec meczu!!! Zawisza Bydgoszcz pokonuje Rozwój Katowice 3:1!!!

• Gooool!!!! Po raz trzeci Lewicki, który tym razem uderzeniem zza pola karnego pokonał Pawłowskiego!

• Gooooool!!!! Lewicki!!! Druga bramka napastnika gości, który dobił strzał Panayotova!

• Zmiana także wśród gospodarzy. Winiarczyka zastąpił Kozłowski. Rozwój wzmacnia ofensywę

• Zmiana w ekipie z Bydgoszczy. Na boisku pojawił się Panayotov, który zmienił Gala Araela

• Kun uderzał zza pola karnego. Wysoko nad bramką

• Smektała zmarnował znakomitą szansę po świetnej kontrze Zawiszy. Rezerwowy gości uderzył wprost w ręce Pawłowskiego.

• Goście wzmacniają defensywę. W miejsce Angielskiego na placu gry pojawia się Stawarczyk

• Grożna kontra gości. Uderzenie Smektały sparował do boku Pawłowski

• Lewicki ukarany za dyskusje z arbitrem

• Czerwona kartka!!! M'Voto opuszcza boisko po brutalnym wejściu w nogi Raula Gonzaleza. Goście w dzisiątkę!

• Niewidoczny w tym spotkaniu Adam Żak opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Robert Tkocz

• Szanse na drugiego gola miał Lewicki, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Boisko opuścił Michalik , a w jego miejsce pojawił się Smektała. To on przesądził jesienią o wygranej Zawiszy nad Rozwojem

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Skończyło się na strachu w ekipie beniaminka

• Kartka dla Gonzaleza za taktyczny faul na środku boiska

• Adam Żak po kontakcie fizycznym z M'Voto przewraca się w polu karnym. Po raz kolejny sędzia nie reaguje

• Mica ukarany żółtą kartką za celowe zagranie piłki ręką

• Dobra dośrodkowanie Patejuka trafia do M'Voto. Strzał głową francuza nad bramką Pawłowskiego

• Nieudana centra Wróbla spod końcowej linii boiska.

• Akcja lewą stroną Winiarczyka. Kolejne dobre dośrodkowanie lewego obrońcy Rozwoju trafia wprost na głowę Czerkasa. Po raz kolejny napastnik gospodarzy przegrywa pojedynek z Węglarzem

• Pierwsza akcja Gonzaleza po wejściu na murawę. Piłkarz z Wenezueli zagrywa do Czerkasa, który został zatrzymany przez M'Voto

• Kontuzjowany Król opuszcza boisko na noszach. W jego miejsce na murawie pojawia się Raul Gonzalez

• Sędzia przerywa grę. Kontuzji nabawił się Wojciech Król. Konieczna jest pomoc medyczna

• Michalik w prostej sytuacji źle zagrał do Kamińskiego, który dobrze podłączył się prawą stroną boiska.

• Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią Patryk Kun

• Strzał Patejuka z rzutu wolnego wysoko nad bramką

• Rozpoczynamy drugą połowę. Tym razem rozpoczęli gospodarze!

• Sędzia zakończył pierwszą część gry! Do przerwy 1:1. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji po przerwie!

• Po chwili strzelał Arael Gal, piłka po rykoszecie minęła bramkę Pawłowskiego

• Patejuk dośrodkowywał z rzutu wolnego. Winiarczyk do spółki z Kunem wyjaśniają sytuację

• Gooooool!!!!! 1:1!!! Winiarczyk dośrodkowuje z lewej strony, piłka dociera do Cholerzyńskiego, który strzela niecelnie. W dobrym miejscu znalazł się jednak Wróbel i wślizgiem wpakował piłkę do bramki!!!

• Dynamiczna akcja Damiana Michalika, który na pełnej szybkości mijał kolejnych graczy gospodarzy. Uderzenie pomocnika Zawiszy poszybowało jednak wysoko nad bramką

• Gospodarze próbowali zaatakować prawą stroną, lecz dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków obronnych wywiązał się Patejuk.

• Z napastnikiem gości już wszystko w porządku i sędzia Małyszek wznawia grę.

• Na środku boiska leży Lewicki. Sędzia wstrzymuje grę.

• Dośrodkowanie Wróbla z narożnika boiska spokojnie wybronione przez gości, którzy ruszyli z szybką kontrą. Strzał Mici zablokowany ostatecznie przez Kopczyka

• Kolejna dogodna szansa do zdobycia bramki przez Rozwój. Centra z lewej strony boiska trafia do Czerkasa, który nie potrafił w odpowiedni sposób dołożyć nogi.

• Po chwili mogło być 2:0. Strzał Mici broni z trudem Pawłowski

• Gooool!!!!! Kolejne zagranie Danielaka z lewej strony i fatalne zachowanie Jaroszka na bramkę zamienia Lewicki!!!!

• Dośrodkowanie Wróbla z prawej strony pada łupem bramkarza gości.

• Ależ okazja gości. Danielak świetnie zagrał na prawą stronę do niekrytego Michalika, który głową odegrał do pozostawionego sam na 11. metrze Angielskiego. Młody gracz Zawiszy fatalnie przestrzelił!

• Na pozycji spalonej znalazł się Danielak. Zagrywającym był Mica

• Swojej szansy na gola szukał Szymon Lewicki.Uderzenie napastnika zespołu gości trafiło tylko w boczną siatkę.

• Cholerzyński zagrał świetnie do wbiegającego na pozycję Czerkasa, ten na pełnej szybkości minął Węglarza, ale strzał do pustej bramki wyblokowali w ostatniej chwili Toni Markić do spółki z M'Voto!!!

• Ciekawa kombinacyjna akcja pomiędzy Micą a Lewickim zakończona przechwytem przez defensorów Rozwoju.

• Kolejna dobra okazja do zdobycia bramki przez Rozwój. Wróbel do Czerkasa, który od razu oddał strzał na bramkę. Piłkę przed siebie wypluł Węglarz,ale Patryk Kun nie zdążył z dobitką.

• Strzał Sylwestra Patejuka pozostawił wiele do życzenia. Piłka daleko obok bramki Pawłowskiego

• Wróbel zagrał do świetnie wbiegającego prawą stroną Jaroszka, ten z kolei zagrał po ziemi, wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego partnerów nie zakończył akcji strzałem

• Tym razem bramkarz gości dobrze interweniował poza polem karnym

• Strzał z dystansu Cholerzyńskiego bardzo pewnie łapie Damian Węglarz.

• Zagrania Tomasza Wróbla z rzutu rożnego na strzał nie potrafił zamienić żaden z graczy Rozwoju.

• Kontra Rozwoju. Czerkas przedarł się prawym skrzydłem i zagrał prostopadle do Kuna, który jak się wydaje był faulowany przez Węglarza. Gwizdek arbitra milczy!

• Damian Michalik faulowany przez Kopczyka. Rzut wolny wykonywany przez Kamińskiego, którego centra została wybita przez defensywę gospodarzy

• Pierwsza nieudana akcja gospodarzy lewą stroną boiska. Po chwili goście również lewą flanki próbowali skonstruować akcję, ale Angielski źle zagrał do Danielaka

• Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście!

• Gospodarze zagrają w jednolitych zielonych strojach. Goście z Bydgoszczy w niebieskich koszulkach i czarnych spodenkach.

• Obie jedenastki wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego! Za chwilę zaczynamy!

• Jesienią w starciu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:1 dla gości dzisiejszych zawodów. Bramki dla Zawiszy strzelali Jakub Łukowski oraz Kamil Drygas. Dla Rozwoju trafił Michał Gałecki.

• W składzie gości nie ma dziś najlepszego piłkarza Zawiszy, Kamila Drygasa. W ekipie gospodarzy brakuje dziś m.in Przemysława Gałeckiego. Arbitrem spotkania jest dziś Jacek Małyszek z Lublina.

• Pogoda na Śląsku od samego rana jest nienajlepsza. Jest pochmurni, a ranem padał obfity deszcz. Mimo to mamy nadzieję, że obie drużyny, pomimo to zdołają stworzyć ciekawe widowisko.

• Oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn:

Rozwój: Bartosz Soliński, Raul Gonzalez, Michał Gałecki, Robert Tkocz, Dawid Domański, Konrad Nowak, Filip Kozłowski

Zawisza: Dominik Kowalski, Arkadiusz Gajewski, Blazo Igumanović, Vasil Panayotov, Arkadiusz Widelski, Jakub Smektała, Piotr Stawarczyk

• Zawisza w ubiegłą sobotę podzielił się punktami z Olimpią Grudziądz, remisując na własnym obiekcie 1:1. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki przystępują do dzisiejszego spotkania trzy dni po odpadnięciu z rywalizacji z Pucharu Polski. W rewanżowym meczu półfinałowym gracze z Bydgoszczy ulegli Legii Warszawa 1:2.

• To drugi mecz w tej rundzie, w którym Rozwój przystępuje roli gospodarza, grając na Stadionie Miejskim przy ulicy Bukowej. Poprzednie spotkanie na tym obiekcie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Mirosława Smyły nad Stomilem Olsztyn 2:1.

• Witamy serdecznie z Katowic i zapraszamy na spotkanie pomiędzy Rozwojem Katowice a Zawiszą Bydgoszcz. Pierwszy gwizdek już za 20 minut!