Sandecja Nowy Sącz

1

Arka Gdynia

2

• Szybko strzelona bramka przez Patryka Tuszyńskiego nie dała żadnego punktu drużynie Mirosława Hajdy. Trzeba przyznać, że gdyby nie rzut karny dla gości, Arce trudno byłoby zatrzymać rozpędzoną w początkowych minutach Sandecję. Za śledzenie relacji live prosto ze stadionu w Nowym Sączu dziękuje Piotr Jabłoński.

• Koniec spotkania! Sandecja na własnym stadionie przegrywa z Arką 2:1

• Mocny niecelny strzał Adama Mójty z narożnika pola karnego

• Arbiter dolicza 4 minuty do tego meczu

• Ostatnie chwile dla Sandecji, by nawiązać jeszcze walkę z drużyną Arki. Teraz z rzutu wolnego wrzucał Mójta, lecz piłka minęła całe pole karne i opuściła plac gry

• Petran ogląda żółtą kartkę

• Dobry strzał wprowadzonego po przerwie Górskiego, Szromnik "pluje" piłkę przed siebie, lecz najbliżej do niej miał obrońca Arki i zażegnał niebiezpieczeństwo.

• Bardzo mocny strzał Piotra Tomasika z ok. 30 metrów, piłkę łapie Cabaj

• Leży na boisku Kuklis, przerwa w grze

• Mróz zatrzymuje szalenie groźną kontrę Arki, a chwile potem Paweł Nowak uderza wysoko nad bramką parę metrów przed polem karnym.

• Po raz kolejny złapany na spalonym Surdykowski

• Żółtą kartką ukarany Tomasz Jarzębowski

• Piękny strzał Mójty z rzutu wolnego, lecz Szromnik wybija piłkę końcami palców.

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Schodzi Kosiorowski, wchodzi Mróz

• Trzecia i ostatnia zmiana w drużynie gości. Michał Rzuchowski zmienia Pruchnika

• Uderzenie po ziemi Radosława Pruchnika z około 25 metrów. Cabaj pewnie łapie piłkę

• Po błędzie defensywy gospodarzy, Surdykowski znalazł się oko w oko z Cabajem, lecz nie zdołał go pokonać.

• Bramkarz gości ukarany żółtym kartonikiem za zwklekanie z rozpoczęciem gry od własnej bramki.

• Zmiana w Arce. Murawę opuszcza Radzewicz, w jego miejsce Rafał Grzelak

• Nieprzyjemne starcie Tuszyńskiego z golkiperem gości. Rzut rożny dla Sandecji, po którym piłka przeleciała wzdłuż pola karnego Arki. Nikt z piłkarzy z Nowego Sącza nie zdołał jednak do niej dojść.

• Paweł Nowak po wrzutce Kosiorowskiego uderza na bramkę Szromnika, lecz był blokowany i sądeczanie mają rzut rożny,.

• Początkowe minuty drugiej połowy nie wskazują na to, że gospodarze grają w osłabieniu. Jednak każda kontra gości może pogrzebać marzenia o korzystnym wyniku dla sądeczan

• Niegroźny strzał Piotra Kosiorowskiego z dystansu

• Bębenek uderzał sprzed pola karnego, lecz piłka poszybowała nad bramką. Po wejściu na boisku Bębenek wykazuje dużą ochotę do gry, jest aktywny

• Kiks Marcusa da Silvy z prawej nogi. Przestrzelił z dogodnej sytuacji

• Zmiana w zespole Sandecji. Na boisku pojawił się Górski, zmieniając Piotrka Giela

• Zagotowało się pod bramką Szromnika. Bębenek dwa razy próbował pokonać bramkarza Arki, lecz ten drugi dwukrotnie lepszy.

• Groźna kontra Sandecji, próbował z dystansu Paweł Nowak lecz został zablokowany.

• fable7788@: sektor gości jest pusty

• Na spalonym Surdykowski

• Szwoch ładnie rozegrał "klepkę" na prawej stronie z Kuklisem, lecz obrońcy Sandecji zdołali wybić piłkę.

• Maciej Bębenek zmienił Jozefa Certika.

• Tym razem goście od środka!

• Zmiana w drużynie gości. Od początku drugiej połowy zameldował się Marcus da Silva

• Niewątpliwie rzut karny z 16 minuty pokrzyżował plany trenerowi Hajdzie. Do końca spotkania piłkarze Sandecji mają jeszcze 45 minut,i wszystko jest jeszcze możliwe. Zapraszam za niespełna 15 minut na drugą część spotkania.

• lancerki@: Tuszyński mógł wystąpić w dzisiejszym spotkaniu, gdyż czerwona kartka była konsekwencją dwóch żółtych kartek, co nie wyklucza go z gry w następnym meczu.( chyba, że był zagrożony pauzą)

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Arka prowadzi w Nowym Sączu 1:2

• Arbiter z Lublina przedłuża pierwszą połowę o 60 sekund

• Żółty kartonik ogląda pomocnik Sandecji, Piotr Kosiorowski

• To się musiało tak skończyć... do niepilnowanego Surdykowskiego stojącego przed polem karnym podał Radzewicz. Ten miał sporo czasu na przyjęcie piłki, po czym huknął z woleja nie do obrony.

• Gol ! Arka prowadzi 2:1

• Mimo, że sądeczanie grają o jednego mniej, potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.Grają jednak bardzo asekuracyjnie, by nie narazić się na kontrę gdynian.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Radzewicz, lecz futbolówkę pewnie złapał sądecki bramkarz.

• ~arturkusmirek@: pozostanę bezstronny, obyśmy widzieli dobre widowisko:)

• Prosty błąd w rozegraniu Certika i Cabaj dalekim wyjściem oddala niebezpieczeństwo od swojej bramki.

• Poprzeczka ratuje Arkę po strzale Pawła Nowaka z 20 metrów!

• Po pierwszym kwadransie, kiedy Sandecja panowała na boisku, teraz to goście dochodzą coraz częściej do głosu.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został Pruchnik

• Po zamieszaniu w polu karnym, sprzed pola karnego uderzał Kuklis - minimalnie niecelnie. Arka nabrała wiatru w żagle. Piłkarze Pawła Sikory coraz śmielej poczynają sobie na boisku,

• Za co rzut karny? Radzewicz wychodził sam na sam z Cabajem, a Makuch, który nie nadążył za przeciwnikiem, sfaulował go tuż za linią pola karnego.

• 1:1 . Pewnie z 11 metrów strzela Piotr Kuklis

• Rzut Karny i czerwona kartka dla Makucha!!

• Brzydko faulowany Certik. Sędzie Paterek udzielił ostrzeżenia Kuklisowi.

• Na spalonym Radzewicz. Goście jak narazie zostali w szatni, tylko Sandecja utrzymuje się przy piłce

• Arka z wielkimi problemami. Goście nie potrafią wyjść za swoją połowę, a Sandecja raz po raz zagraża bramce Szromnika.

• Po raz kolejny strzelcem bramki dla Sandecji Patryk Tuszyński. Po ładnym rozegraniu piłki z lewej strony, najprzytomniej zachował się napastnik Sandecji i wyprowadza ją na prowadzenie.

• Gol! Patryk Tuszyński

• I już mieliśmy pierwszą okazję dla Sandecji. Sprzed pola karnego uderzał Certik, jednak nieznacznie sie pomylił.

• Gospodarze od środka!

• Sędzia Erwin Paterek wyprowadza obie jedenastki na murawę.

• W pierwszym meczu tych drużyn Sandecja uległa wysoko w Gdyni 3:0. Była to 9. seria tego sezonu.Bramki strzelali wtedy: Marcus da Silva,Piotr Tomasik oraz Mateusz Szwoch.

• Piłkarze obu ekip są już na intensywnej rozgrzewce. Początek spotkania już za 30 minut

• Rezerwowi Arki: Miszczuk, Brodziński, Marcus da Silva, Kubowicz, Rzuchowski, Zwoliński, Grzelak

• Ławka rezerwowych Sandecji: Bomba, Szczepański, Mróz, Górski, Szarek, Kowalski, Bębenek

• Arka Gdynia plasuje się o trzy pozycje wyżej i ma na swoim koncie 35 oczek. Widmo spadku także nie wydaje się zagrażać drużynie z Pomorza.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania to 13 drużyna 1.ligi. Podopieczni Mirosława Hajdy zgromadzili na swoim koncie do tej pory 30 punktów, i ta runda pokazuje, że raczej nie będą mieli problemów z utrzymaniem się na zapleczu Ekstraklasy.

• Witam serdecznie ze stadionu w Nowym Sączu,gdzie o godzinie 18. rozpocznie się spotkanie o mistrzostwo 1 ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Arką Gdynia.Zapraszam do śledzenia relacji live w naszym serwisie.