Sandecja Nowy Sącz

3

Arka Gdynia

1

• Po wyrównanym spotkaniu Sandecja pokonuje Arkę Gdynia i to jej zawodnicy w lepszych humorach rozpoczną przerwę zimową. Z mojej strony to wszystko, za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orzeł.

• Koniec meczu!

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Boisko opuszcza Bębenek, w jego miejsce Urban.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Potężne uderzenie da Silvy skutecznie broni Kozioł!

• Calderon za dyskusje ukarany żółtą kartką.

• Jagiełło faulowany na 16. metrze. Będzie świetna okazja do zdobycia bramki.

• Dośrodkowanie Calderona z rzutu wolnego, piłka zatrzymana przez obrońców gospodarzy.

• Goście próbują zdobyć kontaktową bramkę, jednak nie mają pomysłu na skuteczne zagrożenie bramki Kozioła.

• Zmiana w drużynie Sandecji. Boisko opuszcza Ella Ken, w jego miejsce Gerkenaszwili.

• Ostatnia zmiana w szeregach Arki. Boisko opuszcza Nalepa, w jego miejsce Calderon.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał przewrotką Fałowskiego świetnie broni Miszczuk, ale przy dobitce Grzeszczyka był już bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Grzeszczyk!

• Z dośrodkowania Grzeszczyka wyszło bardzo groźne uderzenie, które z ogromnymi problemami sparował Miszczuk. Rzut rożny.

• Bardzo ostre wejście Alana w nogi Bębenka i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Nalepa spróbował uderzyć w trudnej sytuacji z 16. metrów, lecz zrobił to bardzo nieudanie.

• Dalekie podanie Kozioła do Fałowskiego, ale napastnik Sandecji na spalonym.

• Na szczęście zawodnicy podnieśli się z murawy i wszystko wskazuje na to, że będą mogli kontynuować grę.

• Ostre starcie Szufryna z Wardzińskim. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Ella Ken po serii zwodów oddał strzał, jednak obok bramki.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. W miejsce Lecha pojawia się Wardziński.

• Faul w środku pola jednego z zawodników Arki i od rzutu wolnego gospodarze.

• Zmiana również w drużynie gości. Za Wojowskiego wchodzi Jagiełło.

• Zmiana w Sandecji. Boisko opuszcza Traore, w jego miejsce Fałowski.

• Kontratak Sandecji, Bębenek świetnie wrzucił w pole karne, gdzie był Grzeszczyk. Ten głową zgrał do niepilnowanego Ella Kena, który bez problemów pokonał Miszczuka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ella Ken!

• Łukasiewicz długim podaniem uruchomił da Silvę, piłkę na aut wybił Szczepański.

• Świetne podanie do Bębenka, ale kapitan Sandecji na pozycji spalonej.

• Coraz częstsze ataki przyjezdnych. Wojowski po raz kolejny dośrodkował prosto w ręce Kozioła.

• Podanie do Lecha, jednak zawodnik gości na spalonym.

• Ostra walka w środku pola, przy piłce utrzymują się zawodnicy Arki.

• Nalepa zdecydował się na uderzenie z dystansu i Kozioł wybił piłkę do siebie. Dopadł do niej Szubert i bez problemów skierował piłkę do siatki! Mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szubert!

• Da Silva nieźle dośrodkował w pole karne, ale Szarek głową oddalił zagrożenie.

• Nieporozumienie między Alanem i Miszczukiem. Od autu gospodarze.

• Świetne uderzenie Grzeszczyka z rzutu wolnego z około 35. metrów z trudem broni Miszczuk.

• Kolejna wrzutka Wojowskiego, znów wprost w ręce bramkarza Sandecji.

• Wojowski z trudnej pozycji dośrodkował, prosto w ręce Kozioła.

• Grzeszczyk sprytnie przepuścił piłkę do Traore, lecz Sobieraj szybko się zorientował i przerwał akcję gospodarzy.

• Ella Ken odepchnięty przez jednego z obrońców Arki, ale sędzia nie przerywa gry.

• Od środka gospodarze. Gramy!

• Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Przyjezdni mimo przewagi w pierwszych 45. minutach nie potrafili strzelić bramki i po świetnej akcji Sandecji do przerwy mamy prowadzenie gospodarzy! Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Goście próbują odpowiedzieć przed przerwą, ale nie potrafią wypracować sobie dogodnej pozycji strzeleckiej.

• Traore podał do Grzeszczyka, ten świetnie dograł do Bębenka, a kapitan Sandecji mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Arki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bębenek!

• Klepka między Nalepą, da Silvą i Szubertem. Ten ostatni zdecydował się na strzał, jednak piłka bezpiecznie minęła lewy słupek bramki Sandecji.

• Okres walki o piłkę w środkowej strefie boiska.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Do piłki dopada Łukasiewicz, lecz świetną interwencją popisał się Kozioł!

• Na stadion przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu przybyło około 50 kibiców Arki Gdynia.

• Wojowski próbował założyć popularną siatkę Makuchowi, ale obrońca Sandecji nie dał się nabrać.

• Zagranie ręką Nalepy w środku pola. Rzut wolny dla Sączersów.

• Da Silva dośrodkował z rzutu rożnego, ale bardzo pewnie piłkę łapie Kozioł.

• Nieporozumienie przy wyrzucie autu wśród gospodarzy i Nather wybija na aut.

• Podanie Szufryna do Makucha, obrońca Sandecji zdecydował się na strzał z dość ostrego kąta. Nie bez problemów broni Miszczuk.

• Bardzo ostre wejście Kowalskiego w nogi Bębenka i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Kolejny strzał z dystansu gości. Warcholak podał do Nalepy, lecz i tym razem pomocnik przyjezdnych nie potrafił uderzyć w światło bramki.

• Szubert otrzymał niezłą piłkę od Lecha, podał do Nalepy, ale jego uderzenie nieudane.

• Mocne wrzucenie w pole karne i Kozioł piąstkuje na aut.

• Niezłe dośrodkowanie, ale sprawę dalekim wykopem wyjaśnia Szufryn.

• Dośrodkowanie da Silvy w pole karne, piłkę na rzut rożny wybija Szarek.

• Bębenek świetnie przeszedł kilku zawodników gości na lewym skrzydle, znalazł się przed polem karnym, ale fatalnie podał.

• Grzeszczyk faulował w środku pola jednego z zawodników Arki. Żółta kartka.

• Zamieszanie w polu karnym, w którym najlepiej odnajduje się Szufryn i wybija piłkę jak najdalej od pola karnego.

• Nalepa faulowany na 35. metrze i będzie okazja do zagrożenia bramki gospodarzy.

• Prostopadłe podanie Nathera do Kena, jednak szybszy był bramkarz Arki.

• Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Zablokowany strzał Lecha wpadł pod jednego z jego kolegów, ale świetnie interweniował Kozioł.

• Gospodarze grają bardzo nerwowo, często tracą piłkę w bardzo prosty sposób.

• Fatalne wykonanie rzutu rożnego i od bramki goalkeeper Sandecji.

• Da Silva próbował dograć w pole karne, ale zatrzymał go Szarek. Będzie rzut rożny.

• Pierwsze minuty dość wyrównane, z lekką przewagą zawodników Arki, którzy kilka razy próbowali stworzyć zagrożenie pod bramką Kozioła.

• Warcholak mocno wyrzucił z autu do Wojowskiego, ale ten przy próbie opanowania piłki pomógł sobie ręką i piłka dla gospodarzy.

• Słabe dośrodkowanie i przy piłce Sączersi.

• Ręką zagrywał Niane i goście będą mieli rzut wolny z ok. 25. metrów.

• Podanie do Szczepańskiego, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć piłki i od autu przyjezdni.

• Pierwsze ofensywne wyjście zawodników Arki. O uderzenie pokusił się Warcholak, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Sandecji.

• Od środka goście. Pierwszy gwizdek Tomasza Radkiewicza i zaczynamy!

• Sędzia wyprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę przywitanie, losowanie i początek spotkania!

• Zawodnicy właśnie zakończyli rozgrzewkę i udają się do szatni.

• Mimo, że zawodnikom przyjdzie grać przy temperaturze -3 stopni, to miejmy nadzieję, że ich gra rozgrzeje kibiców, którzy przybędą dzisiaj na stadion.

• Z pewnością obie drużyny powalczą o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Sandecja ma szanse znaleźć się w środkowej części tabeli, a Arka może wskoczyć na 6. miejsce.

• Ławki rezerwowych: Sandecja: K. Kociołek (Br), M. Szeliga, Sz. Kuźma, D. Łukasik, I. Gerkenashvili, R. Urban, F. Fałowski. Arka: Ł. Skowron (Br), A. Calderon, M. Gałecki, M. Marcjanik, Glauber, M. Wardziński, A. Jagiełło

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią: KLIK!

• Witamy w relacji LIVE! ze spotkania 19. kolejki pierwszej ligi, w którym miejscowa Sandecja Nowy Sącz podejmie Arkę Gdynia. Zapraszamy!