Sandecja Nowy Sącz

0

Bytovia Bytów

1

• Jacek Małyszek kończy mecz, Sandecja przegrywa 0:1 z Bytovią. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

• Ostatnia zmiana meczu, Daniel Mąka wchodzi za Jakóbowskiego.

• "Żółtko" dla Barana za faul w środku pola!

• Ależ strzał Tarasenki! Z 25. metra Ukrainiec uderza w okolicach lewego słupka bramki, jednak Laskowski wybija piłkę!

• W polu karnym Aleksander cofa piłkę do Tarasenki, ten zaś z prawej strony strzela bardzo niecelnie.

• 3 minuty doliczone do czasu gry

• Dogodna okazja gospodarzy! Z lewej strony w pole karne wkręcał piłkę Małkowski, głową dopadł do niej Dudzic, jednak piłka skozłowała w taki sposób, że Laskowski nie miał problemów z interwencją.

• Kolejna próba dośrodkowania Sądeczan, z prawej strony centrował Danek, piłka leciała w kierunku Sobotki, jednak nie udało się przejąć futbolówki, odzyskanej przez Bytowian.

• Żółta kartka dla Korta za faul na Danku na połowie Sandecji.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Bartkowa wchodzi Adrian Danek.

• Masa błędów z obu stron, okazji jak na lekarstwo.

• Zmiana w Bytovii, Szewczyk wchodzi za Formelę.

• Piłkę z rzutu rożnego dośrodkowuje Małkowskiego, Sobotka strzela w polu karnym, wysoko ponad bramką!

• Bartków poszukał teraz kąśliwej, niskiej centry z lewego skrzydła, jednak Bąk wybił wślizgiem piłkę na rzut rożny!

• Kibice zaczynają skandować "Sandecjo, gramy do końca", próbując wykrzesać coś ze swoich ulubieńców.

• Kolejny strzał Bytovii w polu karnym, a jego autorem, po zagraniu piłki od Surdykowskiego, był Jakóbowski, Kozioł łapie piłkę bez problemu.

• Na trybunach udało się nam wyliczyć około 1500 widzów, jak na początek ligi, to dobry wynik!

• Żółty kartonik dla Bartkowa za faul na 35 metrze z lewej strony boiska na Formeli.

• Bytowianie spróbowali przedrzeć się na połowę gospodarzy, jednak zagranie Formeli blokuje Bartków.

• Mamy wcześniej zapowiadaną zmianę, Ukrainiec wchodzi za Kasprzaka.

• Za moment kolejna zmiana w Sandecji, do wejścia szykuje się Ołeksandr Tarasenko.

• Okazja gospodarzy! Mateusz Bartków popisuje się "centrostrzałem" na lewym skrzydle, tylko mądrość Laskowskiego powstrzymała gości od straty gola.

• Ależ brutalny faul Mandrysza! W środku boiska zaatakował bardzo ostrym wślizgiem Dudzica, i ogląda zasłużone "żółtko"!

• Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy, za Sebastiana Szczepańskiego wchodzi Bartosz Sobotka!

• Ależ okazja gości! Po podaniu z prawego skrzydła od Surdykowskiego strzał oddaje Jakóbowski, jednak Szufrym blokuje drogę do niemal pustej bramki, mają Bytowianie czego żałować!

• Na boisku leży faulowany przed własnym polem karnym Bąk, a to po kontakcie z Dudzicem, odgwizdanym przez sędziego z Lublina.

• Ależ okazja gospodarzy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z lewego skrzydła Szczepańskiego, do futbolówki w polu karnym dopadł Aleksander, jednak nie udało się oddać celnego strzału, mogącego zagrozić bramce Laskowskiego!

• Na boisku wciąż sennie, na czas próbuje grać Kozioł, wybijając raz po raz piłkę po dłuższym momencie.

• Rzut rożny dla Sandecji, dośrodkowuje Szczepański, do piłki głową znów dopada Bartków, ale tym razem górą był obrońca wybijający futbolówkę poza pole karne!

• A jeszcze przed startem 2. połowy na boisko wszedł Paweł Lisowski, zmieniający Wilczyńskiego!

• Gracze są już z powrotem na placu gry, od środka grę po gwizdku sędziego Małyszka wznawiają gospodarze, wracamy do podróży!

• Jacek Małyszek kończy 1 połowę, do tej pory Bytovia prowadzi na wyjeździe z Sandecją 1:0! Widzimy się po przerwie!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• Kolejna okazja gospodarzy! Do piłki dopada Bartków, podający bardziej do środka boiska, gdzie znajdował się Dudzic, były gracz Cracovii zagrywa w pole karne w poszukiwaniu kolegi z drużyny, jednak nikt do Brazuki nie dopada, piłka ląduje poza 16. metrem!

• Bytowianie kontrują! W polu karnym swojego szczęścia spróbował strzałem wślizgiem Surdykowski, jednak defensorzy gospodarzy są na miejscu!

• W polu karnym pada Dudzic, gwizdek sędziego jednak milczy, ewidentny rzut karny! Zamiast tego poszkodowany ogląda żółtą kartkę!

• Z 30 metrów strzał oddaje Kasprzak, piłka jednak szybuje wysoko ponad bramką Laskowskiego!

• Kolejna okazja Sądeczan! Z rzutu rożnego dośrodkowuje Małkowski, do piłki głową dopada Bartków, ale po jego strzale piłka szybuje ponad bramką!

• Tempo gry stało się bardziej senne, od kilku minut czekamy na okazję z którejkolwiek ze stron.

• Na boisku leży Wojciech Wilczyński, walczył w środku pola o futbolówkę z Kasprzakiem.

• Kolejna okazja gospodarzy! Z prawej strony w pole karne dośrodkowywał Dudzic, jednak Laskowski ofiarną interwencją wybija piłkę poza "piętnastkę" !

• Bytowianie atakują! Po wyrzucie z autu przez Wilczyńskiego piłkę w polu karnym przejął Kort, jednak jego strzał zablokował defensor Sandecji!

• Na boisku leży Sebastian Szczepański, po tym, jak ucierpiał w pojedynku główkowym z graczem drużyny rywali.

• Groźnie pod bramką Bytovii! Mateusz Bartków dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, o nią walczą Aleksander oraz jeden z defensorów gości, górą Bytowianin!

• Kolejna próba gospodarzy, Szczepański podał na prawe skrzydło do Dudzica, ten szukał dośrodkowaniem po ziemi Aleksandra, jednak podanie było niecelne, czego efektem jest rzut bramkowy Bytovii.

• Sandecja spróbowała swojego szczęścia, Dawid Szufryn z własnej połowy zagrał długą piłkę do przodu, jednak Brazuca wylądowała w rękach Laskowskiego!

• Sandecja powoli wraca do gry, szukają okazji do wyrównania, brakuje jednak jednego: sposobu na rozbicie defensywy rywali.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Janusz Surdykowski dostaje prostopadłe podanie od Dawida Korta, strzela z 18 metrów po ziemi, piłka odbiła się od nogi Kozioła i wpadła do bramki, mamy 1:0 dla gości!

• Ależ okazja gospodarzy! Małkowski dośrodkowywał w pole karne z prawego narożnika boiska, do piłki nie doszedł Słaby, przed siebie futbolówkę wybił Laskowski, dobijał Aleksander, jednak i tym razem golkiper Bytovii nie dał się pokonać!

• Ostry wślizg na Małkowskim na połowie Sandecji, wykonany przez Surdykowskiego, i sędzia Małyszek wyciąga żółtko!

• Na trybunach kibice wspominają bohaterów Powstania Warszawskiego, skandując "Cześć i chwała bohaterom!"

• Sandecja od początku stara się narzucić swoje tempo, dominują nad rywalami, szukając bezpośrednich zagrań do Aleksandra.

• Gracze już przygotowani do gry, od środka rozpoczynają goście, grający od lewej do prawej, Jacek Małyszek gwiżdże i zaczynamy!

• Gracze obu drużyn wchodzą na płytę boiska, za moment zaczynamy piłkarskie show!

• W międzyczasie przepraszamy za błąd w podanych składach, Marek Kozioł już melduje się na bramce Sandecji, dziękujemy za spostrzegawczość

• Jeszcze tylko 15 minut pozostało do startu kolejnego sezonu 1. Ligi w Nowym Sączu, dlatego proszę się rozsiąść wygodnie, ponieważ zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Przed pierwszym gwizdkiem Jacka Małyszka z Lublina, zachęcam do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią

• W zespole Czarnych Wilków zaś, swój pierwszoligowy debiut zaliczą Dawid Kort, Bartłomiej Poczobut oraz Marek Opałacz.

• W ekipie gospodarzy, po raz pierwszy miejscowym kibicom pokażą się nowe nabytki klubu: Maciej Małkowski, Grzegorz Baran, wspomniany wcześniej Kasprzak, oraz wracający do klubu ze swojej miejscowości, Arkadiusz Aleksander.

• W kontekście składów obu drużyn może zaskakiwać nieobecność w pierwszym składzie Sandecji Słowaka, Mateja Nathera, za którego od pierwszych minut biegać będzie Bartłomiej Kasprzak.

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Michał Szeliga, Matej Nather, Filip Piszczek, Bartosz Sobotka, Adrian Danek i Ołeksandr Tarasenko

Drutex - Bytovia:Mateusz Oszmaniec, Chris Jastrzembski, Mateusz Klichowicz, Paweł Lisowski, Daniel Mąka, Shohei Okuno i Maciej Szewczyk

• Staropolskim "Szczęść Boże" ze skąpanego słońcem Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając do śledzenia naszej relacji LIVE z meczu Sandecji z Drutex - Bytovią Bytów, już za moment przedstawimy składy obu drużyn

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - BYTOVIA BYTÓW

W sobotę Sandecja zagra z Bytovią Bytów. Poprzedni sezon dla obu drużyn nie należał do najłatwiejszych, ale koniec końców obu ekipom udało się utrzymać na zapleczu Ekstraklasy i zapewnić ligowy byt bez konieczności gry w barażach.

Warto wspomnieć, że oba zespoły mają już za sobą w tym sezonie mecze o stawką, a mianowicie występy w Pucharze Polski. Sandecja w rundzie wstępnej pokonała na wyjeździe Wisłę Sandomierz, a w 1. rundzie nowosądeczanie przegrali ze Stomilem. Z kolei Bytovia pokonała Ślęzę Wrocław oraz rywala z pierwszoligowych boisk, Wisłę Płock.