Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

Sandecja Nowy Sącz

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec spotkania. Sandecja 1:1 Chojniczanka, mecz bez większych emocji i głównie w pamięci pozostanie nam pan Michał Zając, którego sedziowanie było bardzo, bardzo słabe...właściwie fatalne.

• Żółta kartka dla Szymańskiego za opoznianie wznowienia gry.

• Brutalny wslizg Urbana pozostaje bez odzewu sędziego.....poziom dzisiejszego sedziowania delikatnie mówiąc jest fatalny.

• Frańczak schodzi z prawej strony i strzela lewą nogą...daleko od bramki.

• Akcja gości prawa strona, dośrodkowanie Dudy i strzał głową Iwanickiego broni Cabaj.

• Żółta kartka dla Traore.

• Jędrzejczyk za Ikegame.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Chojnice i strzał Chyły broni piękna parada Cabaj.

• Kamil Słaby ukarany żółta kartka.

• Pekne dośrodkowanie z lewej strony Frańczaka, akcje zamykał Grzeszczyk jednak jego strzał z pierwszej piłki ląduje milimetry od bramki.

• Kononowicz za Górskiego.

• GOOOOOL!!! Adam Mójta pewnie pakuje piłkę w bramce.

• Rzut karny dla Sandecji!

• Żółta kartka dla Gorskiego.

• Żółta kartka dla Radlera

• Goście rozpoczynaja druga część spotkania.

• Koniec 1 połowy.

• GOOOOOOL!!! Wybita piłka ląduje przy nodze Iwanickiego, a ten pięknym strzałem umieszcza piłkę w bramce.

• Ikegami ukarany żółta kartka.

• Znów szybka kontra Chojniczanki, z lewej strony piłkę wrzucal Iwanicki. Cabaj mija się z piłką lecz zespół Sandecji ratuje Gómez.

• Kontratak gości, piłka ląduje przy nodze Iwanikiego, a ten potężnym strzałem zza 16 wymusił interwencję Cabaja, ten jednak pewnie chwyta piłkę.

• Strzał Urbana z 30 metrów ląduje tuż nad poprzeczką Szymańskiego.

• Akcja prawą stroną Sandecji, dośrodkowanie Frańczaka i strzałem głową Szymańskiego próbował zaskoczyć Traore. Nic z tego.

• Sędziowanie pana Zająca pozostawia dziś wiele do życzenia...

• Żółta kartka dla Rybskiego

• Cabaj ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

• Fantastyczna akcja lewą stroną boiska Traore, który ośmieszał po kolei kolejnych rywali zakładając im "siatki". Podał wzdłuż bramki po ziemi do Górskiego, lecz ten dal się zaskoczyć wracajacemu obrońcy Chojniczanki.

• Urban za kontuzjowanego Szczepańskiego.

• Kontuzja Szczepańskiego wyklucza go z gry i nie będzie mógł kontynuować dzisiejszego meczu.

• W początkowych minutach meczu dużo niedokładnosci zarówno z jednej jak i drugiej stronie.

• Akcja Sandecji lewą stroną boiska, dośrodkowanie Mójty ląduje jednak nad bramką.

• Goski zagrwya w nogi Traore, ten przyjmuje piłkę tyłem do bramki, odwraca się i strzela....w srodek bramki.

• Szybka kontra graczy Sandecji prawą stroną boiska, dośrodkowanie Frańczaka i strzał Górskiego ląduje niedaleko bramki.

• Żółta kartka dla Szczepańskiego.

• Sandecja rozpoczyna.

• Pojawili się na boisku i za chwilę zapinamy pasy i startujemy!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Michał Zając z Sosnowca.

• Piłkarze opuszczają boisko po rozgrzewce i za chwilę wybiegną na nie ponownie by walczyć o kolejne 3 punkty.

• Stadion przy ulicy Kilińskiego zapełnia się w powolnym tępie i narazie świeci pustkami.

• Ławka rezerwowych gości: Misztal, Bednarek, Jędrzejczyk, Przemysław Laskowski, Wypij

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Kozioł, Kacala, Makuch, Urban, Bębenek, Kononowicz, Fałowski

• Sandecja po ostatnich 2 zwycięstwach ma nadzieję na podtrzymanie dobrej serii, także w dzisiejszym spotkaniu, natomiast piłkarze przyjezdnych po pokonaniu Wisły Płock i Floty Świnoujście będzie starać się również o 3 zwycięstwo z rzędu.

• Zapraszamy na relacje live z dzisiejszego spotkania pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a Chojniczanką Chojnice.