Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

Sandecja Nowy Sącz

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec spotkania! Sandecja podzieliła się punktami z Chojniczanką. Obie bramki padły po strzałach z rzutów karnych.

• 3 minuty doliczone do czasu gry.

• Żółtą kartką ukarany Iwanicki za faul na lewym skrzydle na połowie gości.

• Ostatnia zmiana meczu. Fałowski za Traore.

• Mikołajczyk strzela w lewą stronę, Kozioł bez szans.

• Siemaszko faulowany w polu karnym i jedenastka dla Chojnic.

• Kibice każdą zmarnowaną akcję gości kwitują tą samą odzywką, niecenzuralnie obrażającą gracza.

• Michał Markowski wchodzi za Niedzielę. To ostatnia zmiana w Chojniczance.

• Kilka dogonych akcji Chojniczanki. Siemaszko próbował na dwie raty pokonać Kozioła, najpierw wybili piłkę obrońcy, potem strzał poszedł obok lewego słupka bramki Kozioła.

• A po chwili Iwanicki zastępuje Lisowskiego.

• Niane za Słabego.

• Podwójna zmiana Sandecji. Kalisz za Kuźmę...

• Kontrowersyjna sytuacja! Gracz Chojnic pada jak rażony piorunem po czystym wybiciu Grzeszczyka, ten drugi wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę.

• Zagranie ręką Grzeszczyka przed polem karnym Chojnic i żółta kartka.

• Kuźma fauluje Niedzielę i ogląda żółtą kartkę.

• Chojniczanka w ataku, rajd pod pole karne Tomasza Mikołajczaka, ale w sytuacji sam na sam zawodnik gości trafia w Marka Kozioła.

• Atak gospodarzy, Bębenek zagrywa w pole karne do Grzeszczyka , ten przyjmuje piłkę i strzela z woleja wysoko ponad bramką Misztala.

• Za dyskusje z arbitrem żółtą kartkę obejrzał Radler.

• Groźnie próbowali atakować sądeczanie, ale dośrodkowanie z prawej strony szczupakiem powstrzymane przez Radlera.

• Początek drugiej połówki bardzo chaotyczny, piłki po próbie rozegrania akcji lądują na aucie.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Jupitery na stadionie zalśniły już pełnym blaskiem, a rezerwowi rozgrzewają się na płycie boiska.

• O pierwszej części spotkania możemy powiedzieć tylko tyle, że pomimo kilku sporadycznych akcji obu zespołów i koncercie błędów obrońców gospodarzy gra obu zespołów nas nie rozpieszcza.

• Po doliczonej minucie gry, arbiter kończy I połowę. Jak do tej pory mamy 1:0.

• Niewiele brakowało, a fatalna wymiana piłki między Cicmanem a Koziołem mogła skończyć się sytuacją podbramkową Chojniczanki.

• Po dłuszej wymianie piłki przez Chojniczan Marek Gancarczyk strzela z 20 metrów obok bramki.

• Gancarczyk wchodzi za ukaranego kartką kilka minut wcześniej Feciucha.

• Groźnie pod bramką gości! Po dośrodkowaniu Bartkówa Frańczak próbował uderzyć głową, ale obrońcy byli na miejscu.

• Kornery nie wychodzą coś Chojniczance, kolejne dośrodkowania kończą się na przechwycie Kozioła.

• Kuźma na własnej polowie faulowany przez Feciucha, który ujrzał żółtą kartkę.

• Traore uderza w lewy róg, bramkarz rzuca się w drugą stronę i gol!

• Maciej Bębenek powalony przez Błażeja Radlera i sędzia wskazuje na jedenasty karny. Będzie rzut karny.

• Mecz rozczarowuje swoim poziomem. Obie drużyny nie potrafią stworzyć składnych akcji. Obserwujemy za to bardzo wiele przewinień.

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie w pole karne, ale Kozioł, choć niepewnie, wyłapuje piłkę.

• Oba zespoły próbują tworzyć akcje, ale wszystko kończy się niepowodzeniem.

• Kibice żywiołowo wspierają swój ukochany zespół, trenerzy schowani w swoich budkach.

• Pietruszka w zapaśniczym stylu zatrzymany przez Makucha, i mamy żółtą kartkę.

• Pietruszka z 25 metrów strzela z lewej strony, prosto w ręce Kozioła.

• Sądeczanie próbują zaatakować, ale brakuje im dokładnego ostatniego podania.

• Po kilku błędach Sandecji i wymianie piłki Feciuch oddaje strzał z 30 metrów, jednak piłka ponad bramką.

• Pierwsza próba gospodarzy - Grzeszczyk z 30 metrów szukał napastnika, jednak Misztal pewnie łapie futbolówkę.

• Gracze już na pozycjach, od środka rozpoczynają gospodarze, zapinamy pasy i startujemy z meczem Sandecja - Chojniczanka!

• Gracze wyjściowych jedenastek, oraz trójka sędziowska z panem Bukowczanem na czele opuszczają tunel, aby zmierzyć się w tym, miejmy nadzieję pełnym emocji meczu.

• Z moich wyliczeń wynika, iż w sektorze F, mieszczącym się naprzeciwko mojego miejsca, liczba widzów jest mniejsza niż jeszcze 3 mecze temu. Zaledwie 12 - tu kibiców zasiadło na "młynie".

• Już tylko 15 minut do rozpoczęcia pojedynku, gracze intensywnie rozgrzewają się, a spiker zapowiada mecz.

• Rozgrzewka obu drużyn w pełni, spiker zapowiada spotkanie, już tylko kilkanaście minut do rozpoczęcia meczu.

• Zobaczymy w dzisiejszym meczu, jak poradzą sobie gracze Chojniczanki bez m.in. Andrzeja Rybskiego.

• Dotychczas ekipa gospodarzy, prowadzona przez Jozefa Kostelnika zdobyła 6 ligowych punktów, ich rywale z Chojnic o jeden mniej, jednak stosunek bramkowy daje ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli właśnie gościom.

• Pogoda dzisiejszego dnia idealna do grania w futbol - temperatura około 20 - u stopni, lekki wiatr i słońce górujące nad niebem.

• Już za pół godziny rozpocznie się pierwszoligowa potyczka na "dnie" ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Chojniczanką Chojnice. Na relację z tego meczu zaprasza bardzo serdecznie Krzysztof Rosłoński.