Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Flota Świnoujście

1

Flota Świnoujście

0

• Kończymy naszą realcję, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia podczas kolejnych relacji LIVE dla ekstraklasa.net!

• KONIEC MECZU!!! SANDECJA POKONUJE FLOTĘ ŚWINOUJŚCIE 1:0 I PO RAZ PIERWSZY WYWALCZA 3 PUNKTY NA BOISKU W RUNDZIE WIOSENNEJ!

• Pod koniec spotkania jeszcze o świetny strzał postarał się Sobotka, ale skutek bardzo mizerny

• Żółta kartka dla Kamila Słabego za grę na czas, pasywnie zachowując się przy wyrzucie z autu

• 5 minut doliczone do spotkania przez Piotra Lasyka.

• Ostatnia zmiana u Sądeczan, murawę opuszcza Maciej Bębenek, a w jego miejsce wchodzi Szymon Kuźma.

• Sobotka świetnie dośrodkowuje futbolówkę z rzutu rożnego, ale pewnie piłkę w powietrzu złapał Sapela.

• Na boisku sporo walki, gracze skupiają się głównie na grze w środku pola.

• Zmiana w ekipie ze Świnoujścia, za Pawła Lisowskiego wchodzi Keon Daniel.

• Na murawie, w polu karnym leży kontuzjowany Reca, pora na interwencję lekarza.

• Według naszych kalkulacji, na trybunach przy ulicy Kilińskiego zasiadło około 600 widzów.

• Okazja Sandecji! Po wyrzucie piłki z autu, z lewej strony rajd pod pole karne, zakończony strzałem prosto w Sapelę wykonał Fałowski!

• Zmiana w zespole Floty - za Niewiadę wchodzi Daniel Bujok.

• Tomasz Margol obejrzał żółty kartonik za faul w polu karnym na Fałowskim!

• Spektakularne pudło Fałowskiego z rzutu karnego!!! Jego strzał wylądował ładnych kilka metrów obok prawego słupka!

• Jedenastka dla Sandecji! Tomasz Margol faulował Fałowskiego i obejrzał za to żółty kartonik!

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, za Sebastiana Szczepańskiego wchodzi Rudolf Urban.

• Pierwsza zmiana w zespole Sandecji, za Bartłomieja Dudzica wchodzi Bartosz Sobotka

• Ależ bomba Elli - Kena! Z 25 metra, Kameruńczyk uderzył futbolówkę z pierwszej piłki w samo okienko, ale Sapela pokazał kawał swoich umiejętności, wyciągając się jak struna i broniąc tę piłkę!

• Gra toczy si ę głównie na połowie gospodarzy, Sandecja nastawiona jest zapewne na obronę wyniku.

• Kolejny groźny strzał gości! Opałacz zza pola karnego próbował pokonać Radlińskiego, jednak strzał z dystansu ponad bramką.

• Flota atakuje po raz pierwszy w drugiej części spotkania, z dystansu z lewej strony uderzył Kort, futbolówka poszybowała nad bramką Radlińskiego!

• Gracze z powrotem na placu gry, od środka II połowę rozpoczynają gracze Floty, czas kontynuować naszą futbolową podróż! Obie jedenastki bez zmian

• Po nudnych pierwszych minutach, spotkanie nabrało tempa po bramce dla gospodarzy, akcji było co niemiara, Sądeczanie powinni prowadzić przynajmniej kilkoma bramkami z osłabionym kadrowo rywalem. Do zobaczenia po przerwie!

• Kończymy I część spotkania, Sandecja Nowy Sącz prowadzi 1:0 z Flotą Świnoujście po golu Dawida Szufryna!

• Świetny strzał z rzutu wolnego z 16 metrów Elli, jednak wędrującą w samo okienko futbolówkę sparował w bohaterski sposób Sapela.

• 2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry przez Piotra Lasyka.

• Świetne zagranie Fałowskiego w wolne pole do Szczepańskiego, jednak liniowy zauważył ofsajd, gra przerwana.

• Żółta kartka dla Szufryna, po tym, jak w środku pola sfaulował gracza ze Świnoujścia.

• Na boisku leży Armand Ella - Ken, który po indywidualnej akcji został uderzony przez jednego z defensorów Floty w przeponę.

• W polu karnym Sandecji pada Nwaogu, jednak sędzia stwierdził, iż symulował, karając Nigeryjczyka żółtym kartonikiem!

• Kolejna groźna sytuacja ze strony gospodarzy! Szczepański uderza z dystansu, futbolówkę trafia jednak nieczysto, dzięki czemu dopada do niej Ella, po czym oddał strzał prosto w ręce Sapeli!

• Gróźna sytuacja pod polem karnym Sandecji! W momencie wybiegania do piłki, Radliński został uderzony w klatkę piersiową przez Opałacza, żółta kartka zasłużona!

• Sandecja próbuje podwyższyć wynik! Bębenek przeprowadził długi rajd z lewej strony, po czym próbował zagraniem na dobieg uruchomić Ellę - Kena, jednak Sapela, niczym Manuel Neuer wybiegł przed pole karne i wybił futbolówkę w pobliża prawej linii autu!

• Żółty kartonik dla Szczepańskiego za dotknięcie piłki ręką.

• Żółta kartka dla Armanda Elli - Kena, po wybornej okazji Sandecji! Ella, po szaleńczym rajdzie zagrał w prawą stronę do Dudzica, ten trafił w bramkarza w sytuacji sam na sam, zaś Kamreuńczyk, próbując dobić futbolówkę nożycami, kopnął w głowę Margola!

• Flota po raz pierwszy zagraża bramce Radlińskiego, Opałacz dośrodkowuje z rzutu rożnego, niestety bez pożądanego skutku.

• Bębenek dośrodkowywał z rzutu wolnego z okolic 30 metra, piłka szybowała bardzo długo, powędrowała w pole karne, a tam czujnością wykazał się Dawid Szufryn, który głową wpakował piłkę w siatce, pomimo dużego skupienia obrońców Floty! To pierwszy gol Sandecji na wiosnę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BRAMKA DLA GOSPODARZY, A JEJ ZDOBYWCĄ DAWID SZUFRYN!!!!

• Okazja Sandecji! Z około 20 metrów z prawej strony strzał oddawał Szczepański, jednak futbolówka poleciała około pół metra od prawego słupka bramki Sapeli!

• Tempo spotkania można niestety porównać z pojedynkami 3., a nawet 4. ligi, mało akcji, dużo fauli, przez większość czasu gry futbolówka w połowie boiska.

• Sandecja wciąż próbuje atakować, teraz Przemysław Szarek próbował z połowy boiska dośrodkować piłkę do nabiegającego Urbana, jednak czujnością wykazał się Sapela.

• Obserwując grę obydwu zespołów, należy stwierdzić, iż będzie to pojedynek pełen walki, brakuje jednak wykończenia choć jednej akcji.

• Atmosfera na trybunach doprawdy piknikowa, brakuje zorganizowanego dopingu najzagorzalszych fanów.

• Sandecja marnuje pierwszą, dogodną okazję! Szczepański zagrał w pole karne do Dudzica, jednak ten drugi gubi futbolówkę.

• Mecz rozpoczął się od wymiany ciosów w środku pola, ciężko któremukolwiek z zespołów coś osiągnąć.

• Sandecja rozpoczyna od środka, grając od lewej do prawej, Piotr Lasyk Gwiżdże, i startujemy!

• Gracze obydwu zespołów, w asyście arbitra, Piotra Lasyka, pojawiają się na płycie boiska, teraz proszę tylko zasiąść wygodnie, wcisnąć pedał gazu, bo zaczynamy podróż z 1. ligą!

• Za niecałe 15 minut rozpoczynamy futbolowy spektakl, zapowiadany teraz przez spikera.

• Przed rozpoczęciem spotkania, zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

• Bardzo wąska jest ławka rezerwowych graczy z wyspy Uznam, widać jak na tacy, jakie problemy ma Flota.

• Rezerwowi: Sandecja: Marek Kozioł, Marcin Makuch, Bartosz Sobotka, Szymon Kuźma, Rudolf Urban, Adrian Danek, Filip Piszczek

Flota:Marcin Skrzeszewski, Kacper Wróblewski, Keon Daniel, Daniel Bujok

• Pół godziny pozostało do rozpoczęcia spotkania 23. 1. ligi piłkarskiej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Flotą Świnoujście. Na relację z tej potyczki serdecznie zaprasza Krzysztof Rosłoński.