Sandecja Nowy Sącz

4

GKS Katowice

0

• Koniec! Sandecja po raz drugi w tym roku gromi swoich rywali 4:0, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia za 2 tygodnie!

• Arkadiusz Aleksander Show! Kolejna bramka tego zawodnika, po podaniu w polu karnym z prawej strony, sądecki napastnik dopadł do piłki i z 5. metra trafił w lewy róg bramki!

• 4 minuty doliczone do czasu gry!

• Małkowski! Kolejny strzał ponad bramką z rzutu wolnego!

• Kolejna żółta kartka, Bartosz Iwan fauluje przed polem karnym Danka!

• Kolejna okazja gospodarzy, Małkowski dośrodkowuje w pole karne z prawej strony, do piłki nie dopada Aleksander!

• Ostatnia zmiana również w Sandecji! Adrian Danek wchodzi w miejsce Dudzica!

• Ostatnia zmiana GieKSY! Za Bębenka wchodzi Tomasz Zahorski!

• Szarek z prawej strony poszukiwał podaniem Aleksandra, piłka wybita jednak na rzut rożny!

• Druga zmiana w Sandecji, za Trochima wchodzi Kasprzak!

• Aleksander kompletuje klasycznego hat - tricka! W polu karnym po podaniu od Dudzica strzelił w lewy, długi róg bramki, mamy 3:0!

• Druga zmiana w GKSie, za Leimonasa wchodzi Iwan!

• Aleksander w drugi róg niż za pierwszym razem, mamy 2:0!

• Kolejna jedenastka, w polu karnym pada Małkowski!

• Pierwsza zmiana w GKSie Katowice, za Wołkowicza wszedł Szołtys!

• Leimonas i kolejna żółta kartka!

• Duda ogląda kolejne "zółtko" za atak w środku pola!

• ... i Maciej Bębenek oglądają za kłótnię kartoniki!

• Maciej Małkowski...

• Ależ afera na boisku, czerwoną kartkę ogląda Czerwiński za atak na skrzydle łokciem, w międzyczasie doszło do bójki między zawodnikami i rezerwowymi!

• Aleksander, w prawy róg bramki, Kuchta nie był w stanie wyciągnąć tej piłki, 57. bramka sądeckiego napastnika w biało - czarnych barwach!

• Kamiński ogląda żółtą kartkę za dyskusje!

• Rzut karny! Pielorz ręką dotyka piłkę po strzale głową Trochima!

• Sandecja na razie przeważa nad swoimi rywalami, cały czas są na połowie gości!

• Trochim! Z ponad 20 metrów strzela z rzutu wolnego, piłkę z długiego słupka paruje Kuchta!

• Na boisku pojawił się sztab medyczny, bowiem leży poszkodowany Kamiński!

• Aleksander wszedł na boisko w miejsce Piszczka!

• Od środka grę wznawiają gospodarze, wraz z gwizdkiem Mariusza Złotka wracamy do naszej podróży! Jeszcze przed startem doszło do zmiany!

• Koniec 1. połowy, do przerwy mamy bezbramkowy remis, po bardzo ciekawej potyczce. Widzimy się po przerwie!

• 1 minuta doliczona do czasu gry!

• Dośrodkowanie z lewej strony Małkowskiego, jeden z obrońców rykoszetem zmienia tor lotu piłki, i Kuchta pewnie łapie!

• Trochim! Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony, piłka jednak przelatuje na drugie skrzydło, zmarnowana okazja!

• Żółty kartonik dla Dawida Szufryna za uderzenie łokciem w środku pola!

• DUDA! 19. metr i strzał z rzutu wolnego, delikatnie ponad bramką!

• Okazja Sądeczan, Maciej Małkowski strzela w boczą siatkę, jednak sędzia liniowy w momencie podania dostrzegł pozycję spaloną!

• Ostry atak na Dudzicu w środku pola, żółty kartonik dla Pielorza!

• Z lewej strony dośrodkowywał Bębenek, główkował Frańczak, jednak piłka szybuje obok bramki!

• Okazji Sandecji ciąg dalszy! Teraz Trochim z prawej strony po ziemi zagrywa do Nathera, piłka obok prawego słupka z perspektywy bramkarza!

• Powtórka z rozrywki, tym razem jednak podanie Dudzica trafia do Słabego na lewą stronę pola karnego, Kuchta wybija piłkę do przodu!

• Gospodarze idą za ciosem! Teraz Dudzic z prawej strony w polu karnym podaje piłkę do środka, jeden z defensorów wykopuje ją na prawy aut!

• Szarek z prawej strony podaje piłkę do Piszczka, ten jednak nie może przejść kilku obrońców!

• Składna akcja w kontrataku gospodarzy! Z prawej strony Szarek podaje do Dudzica, ten na środek do Trochima, jednak strzał tego ostatniego zza pola karnego ląduje obok lewego słupka!

• Goncerz niemal w środek bramki, Radliński paruje piłkę przed siebie!

• Rzut karny dla GKSu! W polu karnym faulowany był Bębenek!

• Żółty kartonik dla Piszczka za faul na połowie rywali, za tydzień w Sosnowcu nie zagra!

• Maciej Bębenek! Drybling z lewej strony, wpada w pole karne, i trafia prosto w Radlińskiego!

• Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne poszkodowanego przy ostatniej akcji, piłkę wybijają obrońcy, poza polem karnym dopada do niej Cseh, jednak jego strzał ponad bramką!

• "Żółtko" dla Frańczaka po faulu na Małkowskim!

• Błąd Flisa przy próbie podania do tyłu, Małkowski był blisko przejęcia piłki!

• Dudzic z prawej strony drybluje przechodząc do środka, tam jest faulowany przez jednego z obrońców, gwizdek sędziego Złotka milczy!

• Okazja gospodarzy! Szarek dośrodkowuje płasko z prawej strony, do piłki dopada Małkowski, jednak piłka przeleciała obok prawego słupka! Niesamowity kocioł na trybunach!

• Sądeczanie pokusili się o okazję na połowie rywali, jednak Piszczkowi zabrakło centymetrów, by dopaść do piłki, podawanej przez jednego z kolegów!

• Pierwsza okazja gości, Frańczak strzelał z prawej strony po ziemi, pewnie broni Radliński!

• Od środka grę zaczną goście, grający od prawej do lewej, sędzia gwiżdże po raz pierwszy, i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście Mariusza Złotka wchodzą na plac gry, proszę zasiąść wygodnie na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze tylko niecałe 20 minut do startu meczu, rozgrzewka obu drużyn powoli dobiega końca.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Witalij Bierezowskij, Adrian Danek, Szymon Kuźma, Bartłomiej Kasprzak, Dawid Janczyk, Arkadiusz Aleksander

GKS: Rafał Dobroliński, Remigiusz Curyło, Paweł Szołtys, Tomasz Zahorski, Wojciech Kochański, Bartosz Iwan, Patryk Szymański

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Mariusza Złotka zachęcam do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią.

• Nad Nowym Sączem pochmurne, wczesnowiosenne niebo, co chwila spada drobny deszcz, w takich warunkach będą musieli się mierzyć gracze miejscowej Sandecji i GKSu Katowice. Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Krzysztof Rosłoński!