Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Kolejarz Stróże

Sandecja Nowy Sącz

1

Kolejarz Stróże

0

• Koniec spotkania. Po niezbyt emocjonującym meczu Sandecja wygrywa w derbowym spotkaniu z Kolejarzem 1:0. Piłkarze gospodarzy mogą spokojnie patrzyć na poczynania swoich rywali w ligowej tabeli natomiast Kolejarz wciąż drży o utrzymanie w 1 lidze zostając w strefie spadkowej.

• Kolejarz przycisnął pod koniec spotkania i miał rzut różny. Głową strzelał bramkarz gości, który powędrował w pole karne gospodarzy lecz jego strzał broni Cabaj.

• Fałowski w miejsce Gorskiego.

• Dużo niedokładnosci i fauli w ostatnich minutach dzisiejszego spotkania. Sedzia jakby stracił panowanie nad wydarzeniami na boiski.

• Żółta kartka dla Gomeza.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Frańczak w miejsce Bębenka.

• Żółta kartka dla Bartkowa.

• Żółta kartka dla Chałasa.

• Akcja gości lewą stroną boiska. Dośrodkowanie z lewej strony i piłkę głową z lini bramkowej wybija Gómez. Wielkie szczęście Sandecji i pech Kolejarza.

• Zmiana w zespole Kolejarza. Wolanski za Bociana.

• Bocian z lewej strony podaje za plecy Niane i goście tracą wyśmienitą sytuacje na wyrównanie. Bramka była pusta...

• Górski ukarany Górski za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

• Górski strzela z daleka. Piłka odbita przez jednego z graczy Kolejarza ląduje ponad bramką, kolejny rzut różny.

• Ładna akcja Sandecji lewą stroną boiska Podaje Bębenek do Nathera i ten dwukrotnie próbował wstrzelić piłkę do bramki. Najpierw blokował Markowski, a potem Walęziak. Piłka ląduje za linią końcowa i Kolejarz uchodzi spod topora.

• Strzał Markowskiego z dystansu ląduje kilka, dobrych metrów obok bramki. Piłkarze Kolejarza powinni nastawić celowniki na dalszą część spotkania jeśli mają zamiar wywiesc chociaż jeden punkt.

• Odłożona żółta kartaka dla Niane za faul na Macieju Górskim.

• Po obiecujacym początku drugiej połowy nie dzieje się nic! Piłka krąży w środkowej części boiska, a cierpliwość kibiców zostaje wystawiona na ciężką próbę. Sandecja mimo, że prowadzi 1:0 gra słabo, podobnie jak Kolejarz.

• Rozpadało się nam w Nowym Sączu. Miejmy nadzieję, że nie będzie zbyt wielkiej ulewy.

• Cichy ukarany żółta kartka za brzydkie zagranie nakładką.

• Oba zespoły wyszły na drugą część spotkania zmotywowane i grają agresywnie co powoduje wiele przewinien w środkowej części boiska. Wiemy jedno-nikt nogi nie odpuści.

• Dośrodkowanie z różnego Mójty i strzał Traore z główki minimalnie obok bramki.

• Chałas za Majchrzaka.

• Zaczynamy drugą połowę. Czy Kolejarz się przebudzi? A może Sandecja zaaplikuje kolejne bramki?

• Koniec pierwszej połowy. Gospodarze sprawiają zdecydowanie lepsze wrażenie i zasłużenie prowadzą 1:0 choć mieli jeszcze kilka sytuacji na poprawienie wyniku.

• Piłkarze Kolejarza ratują się w desperacki sposób. Następny rzut różny. Tym razem z drugiej strony.

• Sandecja przycisneła pod koniec pierwszej połowy. Kolejny corner.

• "Centrostrzał" Grzeszczyk z prawej strony i Radliński poprawia humor kibicom Sandecji niepewnym wybiciem piłki na rzut różny.

• Szybka kontra gospodarzy i dośrodkowanie Mójty w pole karne lecz tutaj nie nadążył za akcja Traore.

• Gospodarze wymieniają teraz niezliczoną liczbę podań starając się "zamrozić" narazie ten mecz mając go cały czas pod kontrolą.

• Traore prostopadle uruchamia Bębenka lecz ten poślizgnął się i jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

• Górski za Margola. Zmiana spowodowana kontuzją.

• GOOOOOOOOOOL!!! Dośrodkowanie Mójty z lewej strony boiska i pewnym strzałem głową Grzeszczyk pokonuje Radlińskiego. Ofensywa postawa Sandecji wkoncu przynosi oczekiwane efekty.

• Pierwsza akcja gości na połowie Sandecji, dośrodkowanie z prawej strony ląduje......kilka metrów nad bramką strzeżona przez Cabaja.

• Sandecja spokojnie rozgrywa piłkę i nagle przyspiesza i krótkimi podaniami uruchomiony zostaje Grzeszczyk lecz jego strzał z dystansu pewni wylapuje bramkarz gości.

• Początek spotkania należy zdecydowanie dla gospodarzy.

• Piękna akcja gospodarzy w stylu tiki-taki i strzał Margola po rykoszecie ląduje milimetry od bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mójty i strzał głową Grzeszczyka ląduje tuż obok bramki chronionej przez Radlińskiego.

• Lewą stroną boiska popędził Mójta i dobrym ostrym dośrodkowaniem uruchomił Traore lecz jego strzał głową wyblokowal stoper Kolejarza.

• Rzut różny dla Sandecji bez większego zagrożenia.

• Piłkarze przyjezdnych rozpoczynają mecz z środka boiska i ruszamy z piłkarską karuzelą.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Kamil Słaby, Adrian Frańczak, Rudolf Urban, Fabian Fałowski, Maciej Górski

• Również Kolejarz przegrał swoje ostatnie starcie. Zespołem, który okazał się lepszy od biało-niebiesko-bordowych, była Flota Świnoujście. Mecz zakończył się wynikiem 1: 3, a honorową bramkę dla Kolejarza zdobył, bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego, Wojciech Trochim. Porażka podopiecznych trenera Cecherza była w pełni zasłużona, ponieważ zagrali oni najgorszy mecz w tym sezonie, a Flota jest na tyle doświadczonym i mocnym rywalem, że skrzętnie to wykorzystała.

• W ostatniej kolejce Sandecja poległa w Ząbkach, z tamtejszym Dolcanem, 0:2. Bramki dla podopiecznych trenera Podolińskiego zdobyli Grzegorz Piesio oraz, były zawodnik Sandecji, Bartosz Wiśniewski. Biało-czarni nie byli w tym meczu gorszą drużyną, ale w ich poczynaniach zabrakło spokoju, determinacji i boiskowej odwagi, co wykorzystali gracze z Ząbek i zaaplikowali Sądeczanom dwie bramki.

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja przełamie niemoc w starciach z Kolejarzem? Czy też podopieczni trenera Cerzecha w końcu odniosą wyjazdowe zwycięstwo? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 25. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Kolejarza Stróże. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ