Sandecja Nowy Sącz

1

MKS Kluczbork

2

• Koniec meczu! Sandecja uległa 2:1 ekipie MKS - u Kluczbork nie wygrywając trzeciego meczu z rzędu, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński do zobaczenia!

• Rzut z autu Szczepańskiego, piłka wpada w pole karne po kilku podaniach, Pogorzelec łapie futbolówkę!

• Za faul na Bartkowie żółtą kartkę ogląda Nitkiewicz!

• 5 minut doliczone do czasu gry!

• Po rzucie wolnym do piłki w okolicach 25. metra dopada Arian, uderzył po ziemi, minimalnie obok lewego słupka!

• Sądeczanie szukają remisu! Tym razem Małkowski dośrodkowuje z lewej strony, prosto w ręce bramkarza gości!

• Kolejna okazja gospodarzy, zza pola karnego strzela Aleksander, ale piłka leciała zbyt wolno by zaskoczyć Pogorzelca.

• Ostatnia zmiana w MKS-ie Kluczbork Piotr Giel wchodzi za Macieja Kowalczyka.

• Kolejna zmiana u gości, Mateusz Arian wchodzi za Marcina Nowackiego.

• Sobotka dośrodkowuje z rzutu rożnego, głową uderza Bierezowskij, jednak piłka leci ponad bramkę!

• Okazja Sądeczan, w pole karne z prawej strony dośrodkowuje Kasprzak, głową strzela Bartków, jednak Pogorzelec łapie pewnie piłkę.

• Pierwsza zmiana w MKS-ie, za Brzęczka wchodzi Szymon Sobczak!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Sebastian Szczepański wchodzi za Nathera.

• Żółta kartka dla Małkowskiego za faul na Kojderze.

• Świetna okazja gospodarzy! Aleksander w polu karnym zagrywa do środka do Nowaka, ten jednak strzela w środek bramki, dzięki czemu pewnie piłkę wyłapał Pogorzelec.

• Żółta kartka dla Kowalczyka za brutalny faul na Bierezowskiju.

• Kilkadziesiąt metrów przebiegł z piłką Kowalczyk, wpadł w pole karne z lewej strony i strzelił prosto w Radlińskiego.

• Chwila chaosu pod polem karnym, piłkę przejmuje Kasprzak, schodzi do środka i... strzela w środek bramki, zmarnowana okazja!

• Kojder powala Kasprzaka "na deski", sędzia nie przyznaje kartki, pomocnikowi Sandecji potrzebna pomoc medyczna.

• Po podaniu Aleksandra zza pola karnego strzela Nowak, jednak piłkę łapie Pogorzelec.

• Sandecja próbuje przeważać na boisku, jednak patrząc na podania do zawodnika - widmo ciężko stwierdzić, że może być lepiej niż w pierwszej części spotkania.

• Gracze już na placu gry, od środka grę wznawiają goście grający od prawej do lewej. Obie ekipy wychodzą w takich składach, jak kończyły pierwszą część meczu.

• Sędzia Idzik kończy I połowę, do przerwy MKS Kluczbork prowadzi 2:1, a gole zdobyte były po ewidentnych błędach formacji defensywnej, widzimy się po przerwie!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• Rzut wolny dla Sandecji, z lewej strony dośrodkowuje Sobotka, jednak obrońcy po odrobinie chaosu wybijają piłkę poza pole karne!

• Żółta kartka dla Szarka po tym, jak Kowalczyk nabił piłkę na rękę obrońcy Sandecji!

• "Żółtko" dla Kasprzaka za taktyczny faul w środku boiska.

• Druga zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Łukasz Nowak, dziwna decyzja trenera Kasperczyka.

• Mamy małą kontrowersję, w polu karnym po przepychance między Aleksandrem a obrońcą z Kluczborka, ten pierwszy padł w polu karnym, gwizdek sędziego milczy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Kowalczyk wykorzystuje błąd defensywy gospodarzy, i po podaniu z lewej strony od Nowackiego, były snajper Sandecji strzela po ziemi w kierunku bramki, a Radliński jeszcze pomógł piłce znaleźć drogę w siatce!

• Kolejna szansa gospodarzy! Danek z prawej strony dośrodkowuje do Sobotki, jednak strzał minął bramkę!

• Kolejna okazja Sandecji, "centrostrzałem" popisał się Bartków, jednak piłka leci wysoko ponad bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartłomiej Kasprzak strzela bramkę po strzale w krótki róg bramki sprzed pola karnego, po podaniu na dobieg od Nathera, mamy remis!

• Pierwsza zmiana w Sandecji, za narzekającego na uraz Dudzica wchodzi Bartków!

• Świetna okazja gospodarzy! Maciej Małkowski z lewej strony dośrodkowuje na głowę Aleksandra, jednak piłkę zmierzającą do siatki sparował na poprzeczkę Pogorzelec!

• Kasperkiewicz ciągnie za koszulkę Kasprzaka w środku pola, i sędzia bez wątpliwości wlepia "żółtko" graczowi z Kluczborka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Kojder strzela bramkę głową, zaś wcześniej Kowalczyk zagrał do Nowackiego, który to uderzył w słupek, dzięki czemu pomocnik Kluczborka miał ułatwioną drogę do bramki, mamy prowadzenie gości!

• Świetna okazja Sandecji! Po dośrodkowaniu z lewej strony Sobotki i chaotycznej interwencji obrońców strzał oddaje Kasprzak, jednak piłka leci wysoko ponad poprzeczką!

• Przed początkiem meczu minuta ciszy ku czci Wacława Grądziela. Od środka mecz rozpoczynają gospodarze, Piotr Idzik gwiżdże i startujemy!

• Zawodnicy w asyście trójki sędziowskiej z Piotrem Idzikiem na czele wchodzą na plac gry, dlatego proszę rozsiąść się już na swoich miejscach, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze tylko 10 minut do startu spotkania, gracze powoli schodzą do szatni po rozgrzewce, kibice wypełniają miejsca na trybunach, jednak nie spodziewam się ich więcej niż 900.

• Jak widać, w trybie awaryjnym w klubie z Nowego Sącza pojawił się ukraiński defensor, Witalij Bierezowskij, który już w pierwszym spotkaniu wybiegnie na plac gry od pierwszego gwizdka.

• Rezerwowi:

Sandecja: Marek Kozioł, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Michał Szeliga, Sebastian Szczepański, Ołeksandr Tarasenko

MKS: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Mateusz Arian, Łukasz Uszalewski, Piotr Giel, Szymon Sobczak i Radosław Kursa

• Ze stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecją a MKS - em Kluczbork.

• Sandecja - MKS Kluczbork LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Walka o przełamanie złej passy

W jednym ze spotkań rozgrywanych w sobotnie popołudnie, ekipa Sandecji Nowy Sącz zmierzy się na własnym stadionie z 16. zespołem ligowej tabeli MKS-em Kluczbork. Dla obu drużyn mecz ten będzie okazją na zakończenie passy dwóch spotkań bez zwycięstwa z rzędu. Kto okaże się lepszy?

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 2:1