Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Olimpia Grudziądz

Sandecja Nowy Sącz

0

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec meczu, po bezbarwnym starciu Sandecja bezbramkowo remisuje z Olimpią Grudziądz. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

• Żółty kartonik dla Reimana za faul w środku pola.

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• Druga żółta kartka dla Filipa Piszczka, a to za domniemane symulowanie faulu w polu karnym, z mojej perspektywy był to atak od tyłu na rzut karny!

• Olimpia w natarciu! Teraz okazję miał Szczot, był niemal sam na sam z Radlińskim, jednak golkiper Sandecji pewnie interweniował!

• Ależ okazja gości! Reiman strzelał z rzutu wolnego z lewej strony, piłka trafiła w boczną siatkę, stadion niemal zamlkł!

• Żółta kartka dla Tarasenki za faul w okolicy połowy poiska

• Ależ okazja gospodarzy! Z lewej strony w pole karne dośrodkowywał Sobotka, główką piłkę dopada Szarek, jednak strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć Wróbla!

• Rzut wolny dla Sandecji, z lewej strony strzela Tarasenko, piłka leci obok prawego słupka!

• Ostatnia zmiana w meczu, za Szczot wszedł za Kurowskiego.

• Żółty kartonik dla Bielawskiego za faul na Sobotce na 25. metrze!

• Żółty kartonik dla Piszczka za faul w środku pola.

• Rzut wolny z prawej strony z 20. metra, strzela Sobotka, jednak piłka niewiele nad poprzeczką!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, za Aleksandra wszedł Piszczek!

• Okazja Olimpii, Smoliński szukał podania w pole karne, jednak jego zamiary wyczuł Radliński!

• Druga zmiana u gości, za Pawelę wchodzi Cieśliński!

• Pierwsza okazja Sandecji po dłuższym czasie, Małkowski zagrywa z prawej strony do będącego w polu karnym Sobotki, ten zaś szukał podania w ekwilibrystyczny sposób, piłkę jednak wyłapuje Wróbel!

• Zmiana w Olimpii, za Łabędzkiego wchodzi Reiman!

• Druga zmiana w barwach Sandecji, za Armanda Ellę - Kena wchodzi Tarasenko!

• Żółty kartonik dla Smolińskiego za brutalny atak na Natherze!

• Na boisku leży poturbowany Słaby, krótka chwila przerwy.

• Okazja gospodarzy, podanie Słabego z lewej strony do Małkowskiego, ten usłożył sobie w polu karnym piłkę do strzału, jednak uderzenie ponad bramką, minimalnie!

• Okazja gospodarzy, zza pola karnego strzela Ella - Ken, jednak piłka zablokowana przez obrońcę!

• Od środka grę wznawiają goście, sędzia Radkiewicz gwiżdże, i wracamy do podróży!

• Jeszcze przed startem II połowy na boisko wejdzie Bartosz Sobotka w miejsce Adriana Danka.

• Ostatnia akcja I połowy, Małkowski dośrodkowuje z prawej strony z rzutu rożnego, strzału szczupakiem szukał Bartków, piłka jednak poszybowała obok prawego słupka, po tym sędzia Radkiewicz zakończył pierwszą część meczu!

• 1 minuta doliczona do czasu gry!

• Okazja Sandecji, teraz Danek strzelał z 25. metra z lewej strony, jednak piłka szybuje ponad bramką, bardzo wysoko ponad nią!

• W sparingowym tempie rozgrywane jest to spotkanie, akcje rozgrywane są bardzo powoli.

• Kolejna próba gospodarzy! Teraz Ella - Ken rajdem po prawej stronie szukał partnerów do akcji, wreszcie przed linią spróbował dośrodkowania, to jednak przechwycone przez Wróbla!

• Zagranie w pole karne Kurowski, niewiele zabrakło, by groźny strzał oddać mógł Smoliński, niebezpiecznie pod bramką Sandecji było przez ten moment!

• Próba kontrataku Sandecji, teraz Słaby z lewej strony poszukał prostopadłym dośrodkowaniem Elli - Kena, ale Kameruńczykowi zabrakło centymetrów, żeby do tej piłki dojść!

• Banasiak pokusił się o próbę strzału z dystansu, jednak piłka poszybowała wysoko ponad bramką Sandecji!

• Seria okazji Sandecji! Najpierw Małkowski dośrodkowywał z prawej strony do Aleksandra, jednak piłkę za pole karne wybił defensor gości, a później po raz kolejny dośrodkowujący spróbował szczęścia strzałem z dystansu, zablokowanym ofiarnym wślizgiem!

• Brutalny faul Elsnera na Bartkowie przy ławce rezerwowych Sandecji, gracze od razu stwierdzili, że Słoweńcowi należy się kartka, i właśnie żółtym kartonikiem został gracz Olimpii ukarany!

• Olimpia w ataku, a dokładniej Kurowski, który szukał dośrodkowania z lewej strony, piłka jednak nie została odpowiednio uderzona i wyleciała poza plac gry!

• Ella - Ken wykonał świetny rajd prawą stroną po podaniu od Aleksandra, następnie zagrał w pole karne, gdzie był już napastnik Sandecji, jednak ten nie sięgnął piłki, i obrońca wybił ją.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Wróbel mija się z piłką, do tej dopada Aleksander, i w polu karnym strzela... ponad bramkę!

• Żółta kartka dla Łabędzkiego za atak od tyłu, jednak wcześniej sędzia pozwolił dokończyć gospodarzom akcję!

• Kolejne dośrodkowanie Małkowskiego z prawej strony, poszukał nim Elli - Kena, jednak obrońca gości jest na miejscu!

• Kolejna okazja Sandecji, Małkowski strzelał z 20. metra, jego strzał zablokował obrońca, co spowodowało, że piłka zmieniła tor lotu tak, że była bardzo daleko od prawego słupka.

• Rzut wolny dla Sandecji z prawej strony, dośrodkowuje Małkowski, jednak obrońcy są na miejscu, i wybijają piłkę poza pole karne!

• Po dłuższej przerwie gospodarze zaatakowali, a dokładnie Danek, który prawą stroną próbował szukać dośrodkowania w pole karne, które zostało powstrzymane przez obrońcę gości.

• Pierwsza okazja gości! Elsner podaje piłkę do Woźniaka, ten od razu oddał strzał zza pola karnego, jednak tylko interwencja Radlińskiego uratowała Sandecję od straty gola.

• Kasprzak przeprowadził rajd środkiem boiska, po czym zdecydował się na strzał zza pola karnego, jednak piłka leci obok prawego słupka!

• Kolejna okazja Sandecji, teraz Danek dostał podanie na prawe skrzydło od Elli, jednak jego seria zwodów i próba dośrodkowania wybita!

• Małkowski szuka ciętego dośrodkowania z lewej strony w pole karne, jednak wyszedł z tego bardziej strzał i Wróbel broni!

• Od środka grę rozpoczynają gospodarze, Tomasz Radkiewicz gwiżdże i startujemy!

• Grace obu drużyn, w asyście Tomasza Radkiewicza wchodzą już na plac gry, dlatego proszę rozsiąść się na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze tylko 14 minut do startu tego, miejmy nadzieję, ekscytującego meczu.

• Gracze od kilkunastu minut ostro rozgrzewają się do spotkania, które rozpocznie się za niecałe 25 minut.

• Rezerwowi:

Sandecja: Marek Kozioł, Michał Szeliga, Bartosz Sobotka, Filip Piszczek, Sebastian Szczepański, Hubert Maślanka, Ołeksandr Tarasenko

Olimpia: Bartosz Fabiniak, Mateusz Gul, Wojciech Reiman, Dejan Zigon, Robert Szczot, Adam Cieśliński, Donald Djousse

• Z pochmurnego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE z meczu pomiędzy miejscową Sandecją a Olimpią Grudziądz.

• Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz LIVE!

Zapowiedź: Sandecja - Olimpia Grudziądz LIVE! Listopadowa szansa na odwrócenie losu

W sobotnie popołudnie, na stadionie przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu rozpocznie się kolejne starcie w ramach 16. kolejki rozgrywek 1. ligi, w którym Sandecja podejmie ostatnią w tabeli Olimpię Grudziądz. Dla gospodarzy będzie to okazja na wdrapanie się do górnej połówki tabeli, zaś grudziądzanie liczą na odwrót złej passy i powrót wyników, które mogą dać ligowe utrzymanie. Kto spełni założone sobie cele?