Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Puszcza Niepołomice

Sandecja Nowy Sącz

2

Puszcza Niepołomice

2

• Po słabym meczu i bardzo emocjonującej końcówce (głównie za sprawą sędziego Złotka) Sandecja remisuje z Puszczą Niepołomice, 2:2. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski.

• Koniec meczu!!

• Kołodziej za Biela

• Lewiński ukarany drugą żółtą kartką, ale sędzia Złotek nie wyciąga "czerwieni" i obrońca Puszczy pozostaje na boisku. Co za skandal!!

• Uwakwe ukarany żółtą kartką

• Bębenek ukarany czerwoną kartką, ale nie wiadomo za co

• Stróziak sam na sam z Cabajem i strzelił obok bramki!

• Szczepański za Margola. Dziwna zmiana trenera Kuźmy

• Petran ładnie oddał piłkę Nowakowi, ale tak fatalnie podał do Cabaja, że gdyby nie przytomność byłego gracza "Pasów" to Puszcza prowadziłaby dwoma bramkami!

• Na stadionie zebrało się dzisiaj około 1,5 tyś widzów

• Po podaniu Bębenka, Górski zszedł do środka i oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał

• Dośrodkowanie Makucha wpadło idealnie w "koszyczek" bramkarza Puszczy

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Z rzutu rożnego dośrodkował Mójta, w polu karnym najlepiej znalazł się Bębenek, który uderzył głową i trafił w słupek!

• Z dystansu uderzał Uwakwe, ale trafił prosto w Cabaja

• A w Puszczy Szymonik za Moskwika. Trener Wójtowicz broni wyniku

• Górski za Certika

• Mójta ukarany żółtym kartonikiem za faul w środku pola

• Mójta uderzył z rzutu wolnego i tylko milimetry zadecydowały o tym, że Sandecja nie doprowadziła do wyrównania!

• Jak na razie obrazy gry nie uległ wielkiej zmianie. To Puszcza jest stroną przeważająca, a Sandecja nie ma żadnego pomysłu na grę

• Po dośrodkowaniu Nowaka, w polu karnym Sandecji najwyżej wyskoczył.....Margol i omal nie pokonał własnego bramkarza!

• Po podaniu od Grzeszczyka, Bębenek zdecydował się na dośrodkowanie z pierwszej piłki, ale lepiej zostawić to bez komentarza

• Sandecja zaczyna drugą część spotkania!!

• Za nami pierwsza połowa tego, powiedzmy szczerze, przeciętnego spotkania. Przez pierwsze minuty to Sandecja przeważała, ale po stracie bramki wyraźnie osłabła, co skrzętnie wykorzystała Puszcza i strzeliła kolejną bramkę. Jeśli gracze z Nowego Sącza myślą o korzystnym rezultacie to muszą ostro zabrać się do pracy. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Nowak uderzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała nad bramką Sandecji

• Kontra Puszczy! Moskwik wyszedł sam na sam z Cabajem, ale to bramkarz gospodarzy okazał się lepszy!

• Minutę dłużej potrwa ta połowa

• Grzeszczyk zagrał do Makucha, ale dośrodkowanie byłego zawodnika Kmity Zabierzów na rzut rożny wybił "Boro"

• Moskiwik dostał piłkę na polu karne, uderzył i piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki Sandecji!

• GOOOOOL!! 1:0!! Adam Mójta

• Bębenek faulowany w polu karnym i mamy "11" dla Sandecji!

• Moskwik przebiegł z piłką przez pół boiska, idealnie podał do nie pilnowanego Janika, a ten mając przez sobą tylko Cabaja strzelił obok bramki!

• Uwakwe zagrywał prostopadle w stronę Moskwika, ale za mocno i piłka w rękach Cabaja

• Boro dośrodkował, ale uczynił to tak niedokładnie, że piłka wyszła na aut bramkowy

• W środku pola Petran faulował Janika

• Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast zawodnicy Puszczy ubrani są w niebieskie koszulki i białe spodenki

• Po dośrodkowaniu Mójty i strąceniu piłki przez Certika, z pięciu metrów uderzał Fałowski, ale piłka poleciała wysoko nad bramką!

• Z rzutu wolnego uderzał Margol, ale trafił tylko w boczną siatkę

• Z lewej strony boiska, zaraz przy polu karnym Puszczy faulowany był Mójta

• Puszcza rozpoczyna mecz!!

• Oba zespoły są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

• Sędzia ze Stalowej Woli zaprosił zawodników obu ekip do szatni, aby ci mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia spotkania

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się zawodnicy ekip. A Nowym Sączu panują idealne warunki do gry: świeci słońce i wieje lekki, ale chłodny wietrzyk.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Pavel Besta, Gevorg Badalyan, Maciej Górski, Piotr Giel, Rafał Zawiślan, Sebastian Szczepański

• Natomiast podopieczni trenera Wójtowicza ulegli na własnym stadionie Flocie Świnoujście, 0:1. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem. Gołym okiem było widać, że obu ekipom bardziej zależy na zdobyciu trzech punktów, niż na stylu w jakim to zrobią. Lepsi okazali się gracze znad morza i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

• W ostatniej kolejce Sandecja bezbramkowo zremisowała w Stróżach z tamtejszym Kolejarzem. Remis ten można uważać za stratę dwóch punktów przez biało-czarnych, ponieważ to oni byli lepszym zespołem, a do tego w końcówce spotkania grali "11" na "9" (czerwona karta Wojciecha Trochima i kontuzja Kamila Nitkiewicza).

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja zainkasuje kolejne trzy punkty? Czy też Puszcza podniesie się z kolan? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 9. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Puszcze Niepołomice. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ