Sandecja Nowy Sącz

1

Stomil Olsztyn

0

• Po bardzo dobrym, szybkim, otwartym i pełnym emocji spotkaniu Sandecja pokonała Stomil Olsztyn i podtrzymała passę zwycięskich meczy. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

• Górski otrzymał od Bębenka, wszedł w pole karne i oddał strzał, który został zablokowany przez obrońcę. Mamy rzut rożny dla Sandecji

• Fałowski próbując dobić strzał Bębenka, niechcący kopnął w twarz interweniującego Skibę za co obejrzał "żółtko"

• W drużynie z Nowego Sącza na boisku pojawił się Szczepański, a opuścił je Margol

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Mroczkowskiego wszedł Łysiak

• Górski ciesząc się z bramki ściągnął koszulkę za co musiał i obejrzał żółtą kartkę

• Mójta ładnie zagrał w pole karne. Tam piłkę przyjął Górski, położył obrońcę i pewnym, mocnym strzałem pokonał Skibę

• GOOOOOL!! 1:0!! Maciej Górski

• Mójta uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w Skibę, który pewnie wybił piłkę poza pole karne

• Nather zagrał w pole karne do Bębenka. Ten ładnie przepchnął Mroczkowskiego, ale będąc sam na sam z bramkarzem źle przyjął sobie piłkę i ta padła łupem Skiby!

• Druga zmiana w drużynie gości. Za Łukasika wszedł Hempel

• Kosiorowski dostał podanie od Nathera, zszedł na lewą nogę i oddał strzał w krótki słupek, ale nie trafił w światło bramki

• Grzeszczyk próbował wymusić faul przed polem karnym Stomilu za co obejrzał "żółtko"

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Optyczną przewagę posiadał Stomil, jednak nie potrafił tego udokumentować zdobytą bramką, bowiem jego zawodnikom brakowało precyzji. Sandecja ograniczała się do gry z kontrataku, ale podobnie jak w przypadku Olsztynian tak i biało-czarnym brakowało tzw. ostatniego zagrania, dlatego na tablicy świetlnej widnieje bezbramkowy remis. Na drugą połowę spotkania Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Sędzia Małyszek doliczył minutę do pierwszej połowy

• Mając stojącą piłkę na linii pola karnego Margol uderzył, ale niestety dla niego fatalnie przestrzelił

• Bębenek przebiegł z piłką kilka metrów, po czym złamał akcję do środka, gdzie został sfaulowany przez Kuna. Gracz Stomilu obejrzał za to zagranie żółtą kartkę

• Kun ładnie przyjął sobie piłkę po prawej stronie i zagrał w pole karne do Bzdęgi, ale strzał tego drugiego został zablokowany przez Petrana

• Piękna trójkowa akcja Sandecji zakończona dośrodkowaniem Fałowskiego, ale strzał Bębenka poleciał milimetry obok lewego słupka bramki Skiby!

• Pierwsza zmiana w Sandecji. Za Marcina Makucha wchodzi Jozef Certik

• Margol od tyłu faulował rozpędzonego zawodnika Stomilu za co dostał żółtą kartkę

• Łukasik ograł Czarneckiego i Mójtę, po czym zdecydował się na strzał, ale piłkę na raty złapał Cabaj

• Ładna dwójkowa akcja Kosiorowskiego z Bębenkiem zakończyła się dośrodkowaniem tego drugiego, ale piłkę bez problemu złapał Skiba

• W środku pola Koprucki kopnął Kosiorowskiego w czoło za co został ukarany "żółtkiem"

• Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych koszulkach i czarnych spodenkach. Natomiast zawodnicy Stomilu ubrani są w biało-błękitne koszulki i błękitne spodenki

• W środku pola Petran taktycznie faulował Łukasika, za co obejrzał żółtą kartkę

• Grzeszczyk zagrał na lewo do Mójty, który zdecydował się na dośrodkowanie. W polu karnym Stomilu najlepiej znalazł się Grzeszczyk, ale jego strzał głową o milimetry minął poprzeczkę!

• Lech miękko dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Bzdęga i uderzył piłkę głową, ale po raz kolejny dobra interwencją popisał się Cabaj

• Jegliński złamał akcje do środka, po czym zdecydował się na strzał z lewej nogi, ale było to za słabe uderzenie dla Cabaja, który pewnie interweniował

• Dośrodkowaną przez Lecha piłkę wybili obrońcy Sandecji, ale wprost pod nogi Bzdęgi, który zdecydował się na natychmiastowy strzał, ale piłka poleciała obok bramki Cabaja

• Makuch przebiegł z piłką kilka metrów i podał do Fałowskiego, ale młody napastnik Sandecji w momencie próby dośrodkowania poślizgnął się i piłka wyszła poza boisko

• Grzeszczyk minął jednego rywala po czym podał do Mójty. Były gracz Warty zdecydował się na dośrodkowanie, ale piłka trafiła prosto w ręce Skiby

• Lech prostopadle zagrywał do Bzdęgi, ale dobrze ustawiony Petran wślizgiem wybił piłkę na aut

• Stomil rozpoczyna mecz!!

• Obie ekipy są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

• Sędzia z Lublina zaprosił obie ekipy do szatni, aby ich zawodnicy mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia tego spotkania

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się gracze obu zespołów. A w Nowym Sączu panują wręcz idealne warunki do gry w piłkę nożną: świeci piękne słońce, wieje delikatny wietrzyk, a temperatura powietrza wynosi około 15 stopni Celsjusza

• Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Jozef Certik, Przemysław Szarek, Maciej Górski, Sebastian Szczepański, Rafał Zawiślan, Pavel Besta

• Również Stomil wygrał swój ostatni mecz 3:1. Zespołem, który okazał się gorszy od biało-niebieskich była Flota Świnoujście. Podobnie jak w przypadku Sandecji tak i w przypadku Stomilu ani przez chwilę nie było zagrożone. Gracze z północy Polski grali z wielkim zaangażowaniem co zaprocentowało pierwszym zwycięstwem pod wodzą nowego trenera.

• W swoim ostatnim meczu ligowym Sandecja wygrała na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, aż 3:1. Bramki dla biało czarnych-zdobyli: Tomasz Margol, Adam Mójta i Arkadiusz Czarnecki. Wygrana podopiecznych trenera Kuźmy ani przez chwilę nie była zagrożona, ponieważ przeważali oni od samego początku meczu i do samego końca grali w pełni skoncentrowani, dzięki czemu ustrzegli się prostych błędów.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja przełamie klątwę Stomilu? Czy też podopieczni trenera Łopatko wygrają drugi mecz z rzędu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 13. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Stomil Olsztyn. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ