Sandecja Nowy Sącz

1

Stomil Olsztyn

2

• Koniec meczu! Sandecja ulega Stomilowi Olsztyn 1:2! Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

• Niesamowita sytuacja! Przy kornerze dla gospodarzy na pole karne Stomila wbiegł Radliński, by pomóc kolegom.

• Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

• @Edek, dziękuję za opinię.

• Żwir sprokurował rzut wolny przed polem karnym Sandecji po tym, jak położył się na boisku, po tym, jak poczuł rękę Słabego.

• Skoba bezpardonowo powstrzymuje kontrę, atakując od tyłu na połowie rywali Grzeszczyka, za co obejrzał żółtko.

• Bartków opuszcza boisko, za niego wchodzi Szeliga.

• Grzeszczyk bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego z lewej strony próbował pokonać Olsztynian.

• Sandecja próbuje wyrównać, jednak ataki powstrzymywane są przez defensywę Stomilu.

• Odpowiadając na komentarze użytkowników, na mecz przybyła grupa stu kibiców z Olsztyna.

• Grzeszczyk, po indywidualnym rajdzie óbował przelobować bramkarza, jednak popiłka poszybowała ponad poprzeczkę.

• Żółta kartka dla Bierezowskiego za atak na Grzeszczyku.

• Z prawej strony zza pola karnego strzela Bartków, kilka metrów obok lewego słupka bramki.

• Zmarnowana okazja na wyrównanie, Fałowski z piątki strzelił wysoko ponad bramką Stomila.

• Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Grzeszczyka, do piłki na 5 metrze dopadł Fałowski, który strzałem w dolny róg pokonał Skibę.

• Kartonik dla Słabego za wejście od tyłu.

• GOOOL! Fałowski!

• Maczulenko za Kowala

• Sądeczanie groźnie zaatakowali, po podaniu Fałowskiego, Bębenek został zablokowany przy próbie strzału z 7 metrów.

• Gra jak na razie toczy się w środkowym polu gry.

• Ruszamy z drugą połową meczu!

• A w miejsce Marcina Makucha wchodzi Fabian Fałowski.

• Armand Ella wchodzi na boisko, zastępując Urbana

• Do tej pory można powiedzieć, że rzadziej atakujący Olsztynianie ekspresowym golem zrobili sobie przewagę psychologiczną przez cały okres gry. Na dalsze emocje zapraszamy po przerwie!

• Koniec pierwszej części meczu - Wynik to 0:2 dla Stomilu.

• Sandecja próbowała groźnie pokonać defensywę Stomilu, strzał Makucha jednak wylądował obok bramki.

• Rzut wolny z 25. metrów, Kowal uderzył piłkę w samo okno, zdobywając drugiego gola wmczu.

• GOOOL! Kowal!

• Sandecja sprytnie próbowała rozegrać rzut rożny. Grzeszczyk z prawej strony uderzał w polu karnym, niecelnie.

• Czarnecki ostro atakuje Bębenka i zarabia żółty kartonik.

• Ależ szansa Olsztynian. Po dośrodkowaniu Skoby, niewiele brakowało, a swojakiem pokonałby Radlińskiego Szufryn.

• Po kornerze, do piłki najwyżej wyskoczył Bartków, jednak Skiba był czujny i wyłapał trudną piłkę.

• Frańczak wymienił piłkę z Makuchem, później rajdem pod pole karne próbował pokonać obrońców. Ci wybili futbolówkę na róg.

• Żółtko dla Żwira za symulowanie faulu przed polem karnym rywali.

• Kolejny groźny atak Stomilu! Darmochwał zagrał do Skoby, ten jednak na spalonym.

• Świetna akcja Stomilu. Żwir zagrał do Kowala, ten przeszedł kilkanaście metrów, i w polu karnym z całej siły uderzył futbolówkę, ta jednak poleciała ponad poprzeczkę!

• Sandecja ponownie próbowała atakować, jednak dośrodkowanie Frańczaka skończyło się na obrońcach Stomilu.

• Groźnie pod bramką Sandecji! Po zagraniu Żwira, głową piłkę musnął Darmochwał, ale kilka metrów obok słupka Radlińskiego.

• Akcje z obydwu stron - najpierw po błędzie obrońcy gospodarzy szansę na drugiego gola miał Kowal, jednak postrzymany został przed polem karnym, a po tym Sandecja przeszła do kontry, jednak próba Grzeszczyka zblokowana.

• Rzut wolny, wykonywany przez Kowala ląduje w murze Sandecji.

• Kolejna próba Sądeczan, po rajdzie przez kilkadziesiąt metrów Frańczaka zabrakło dobrego podania do Urbana w pole karne.

• Próba strzału Grzeszczyka z 16 - tki, zbyt słaba by zagrozić bramce Olsztynian.

• Nather próbował strzałem z dystansu z lewej strony pokonać Skibę!

• Kolejna próba kontry w wykonaniu Stomilu, jednak Kowal złapany na spalonym.

• Sandecja dalej próbuje, starają się "siąść" na rywalach. Powoduje to wiele problemów w grze defensywnej rywali.

• Sądeczanie próbują odrobić straty, rozgrywając finezyjną akcję klepką, jednak defensorzy Stomilu są na posterunku.

• Obecnie goście przeważają nad biało - czarnymi, cały czas próbuje zaatakować, by zdobyć drugiego gola.

• Bramka dla Olsztynian padła już w 24. sekundzie! Wołodymir Kowal pokonał Radlińskiego strzałem w dolny, lewy róg bramki.

• GOOOOL! Kowal!

• Od środka rozpoczną goście, Tomasz Wajda gwiżdże po raz pierwszy, i zaczynamy!

• Gracze przy asyście arbitrów z Tomaszem Wajdą na czele wchodzą na płytę boiska. Już za moment zaczynamy, miejmy nadzieję, piłkarski spektakl.

• Stadion przed samym spotkaniem lśni blaskiem uruchomionych przed momentem jupiterów, zaś spiker zaprasza na potyczkę.

• Obserując trybuny, można dojść do wniosku, że większość kibiców przybyła dziś z ogromnej ciekawości byłego gracza FC Barcelona, Armanda Elii.

• Rezerwowi: Sandecja - Marek Kozioł, Michał Szeliga, Szymon Kuźma, Armand Ella Ken, Irakli Gerkenaszwili, Cheikh Tidiane Niane, Fabian Fałowski Stomil - Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Mroczkowski, Naoya Shibamura, Piotr Głowacki, Yasuhiro Kato, Roman Machulenko, Łukasz Jamróz

• W piękne, słoneczne popołudnie przyjdzie dziś zmierzyć się zespołom Sandecji Nowy Sącz i olsztyńskiego Stomila w meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy 1. Ligi. W tych pięknych okolicznościach pogody zapraszam na relację LIVE z tego meczu.