Sandecja Nowy Sącz

0

Stomil Olsztyn

2

• Koniec meczu! Sandecja w spotkaniu - kuriozum uległa Stomilowi Olsztyn 0:2, kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Ostatnia zmiana meczu, Bartkowski za Kujawę!

• Żółta kartka dla Ctvrtnicka za strzelenie gola ręką!

• 4 minuty doliczony do czasu gry!

• Okazja Stomiliu! Teraz Lech w polu karnym oddaje strzał z lewej strony, Radliński paruje piłkę przed siebie!

• Rzut wolny z linii pola karnego, Aleksander uderza prosto w mur, zmarnowana okazja!

• Po dłuższej przerwie atakują goście, a dokładniej Chałas po zagraniu na dobieg od Kujawy, piłka uderzona była nieczysto i poleciała obok bramki!

• Z 30 metrów strzela z lewej strony Małkowski, piłka leci daleko obok bramki!

• Druga zmiana w Stomilu, za Głowackiego wchodzi Chałas!

• Kolejna szansa Sandecji, teraz w polu karnym strzelał Ella Ken z prawej strony, prosto w Skibę!

• Ależ okazja gospodarzy! Teraz Aleksander, po dośrodkowaniu w pole karne, uderzył piłkę głową, mierzył w samo okienko, jednak Skiba popisał się efektowną paradą!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony, do piłki dopada w polu karnym Kujawa, zmylił obronę gospodarzy i wpakował futbolówkę w górny róg bramki, mamy 2:0!

• Zmiana w Stomilu, za Żwira wchodzi Trzeciakiewicz!

• Żółta kartka dla Nathera za domniemane kopnięcie rywala w głowę!

• Salwa śmiechu na trybunach, gra toczy się pod jednym polem karnym, zaś naprzeciwko... trwa odśnieżanie linii!

• Okazja Stomilu! Głowacki z prawej strony dośrodkowuje w pole karne do Kujawy, ten strzelił niewiele obok prawego słupka!

• Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony, dośrodkowuje Małkowski, w polu karnym głową strzela Słaby, jednak piłka poszybowała ponad bramką!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, za Bierezowskija wchodzi Armand Ella - Ken!

• Kolejna akcja Sandecji, teraz Aleksander z lewej strony szukał dośrodkowania, jednak Skiba wyczuł jego zamiary!

• Ależ szansa gości! Nieporadność obrońców 2 razy mógł wykorzystać Łukasik, jednak najpierw trafił w Radlińskiego, by potem fatalnie przestrzelić w sytuacji sam na sam, mecz - kuriozum, proszę Państwa!

• Ależ szansa gospodarzy! Teraz Piszczek z prawej strony zza pola karnego oddaje strzał, jednak Skiba pewnie broni!

• Druga zmiana w Sandecji, za Szczepańskiego wchodzi Piszczek!

• Pierwsza okazja Stomilu, do piłki dopada po błędzie obrony gospodarzy Kujawa, jednak jego rajd zablokowany przez Słabego, piłka na aut nie wychodzi, bo nie jest tam w stanie się dotoczyć.

• Sandecja wznawia grę od środka boiska, wracamy do "gry", pora na kolejną porcję snow soccera!

• I wcześniej zapowiadana zmiana, za Łukasza Nowaka wchodzi Josef Ctvrtnicek!

• Odśnieżanie trwa pełną parą, a do zmiany przed startem II połowy szykuje się Josef Ctvrtnicek!

• Koniec 1. połowy, Sandecja przegrywa 0:1 ze Stomilem do przerwy, za 15 minut, po chwili na ogrzanie, wracamy!

• 5 minut doliczone do czasu gry!

• Rzut wolny zza linii pola karnego, Małkowski z krótkiego rozbiegu w prawe okno, jednak Skiba pewnie interweniuje!

• Kolejna przerwa na odśnieżanie linii, zastanawiam się, czy zawodnicy w przerwie nie zamienią korków na narty!

• Seria czterech rzutów rożnych pod polem karnym gości, po jednym z nich blisko strzelenia gola był Szarek, jednak piłka rykoszetem poleciała ponad bramkę!

• Kolejna szansa gospodarzy, Szczepański strzela zza pola karnego, piłka trafia prosto w poprzeczkę, strącając z niej śnieg!

• Sandecja w "natarciu", "Centrostrzał" Słabego z lewej strony, wysoko ponad bramką!

• Rzut wolny, Szczepański strzela z lewej strony pod murem, piłka niewiele obok bramki!

• Żółta kartka dla Bucholca za ostry faul na 30. metrze!

• Wracamy do gry, linie odśnieżone!

• Sądzę, iż w tych warunkach spokojnie poradziłaby sobie Justyna Kowalczyk z Adamem Małyszem, bowiem śniegu jest wystarczająco, by pojeździć na nartach!

• Krótka przerwa w grze, trwa odśnieżanie pola karnego!

• Okazja gospodarzy! Nowak podaje w polu karnym piłkę do Aleksandra, ten z 18 metrów strzela, obok lewego słupka!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Łukasik strzelał z 20. metra, Radliński bez szans!

• Kolejne dośrodkowanie z prawej strony gospodarzy, Kasprzak dopada do piłki, strzela z kilkunastu metrów, niewiele obok prawego słupka!

• Łukasz Nowak dośrodkowuje z rzutu rożnego, Bierezowskij strzela głową, niewiele obok prawego słupka bramki Stomilu!

• Kolejna próba gospodarzy, z dystansu Małkowski, jednak piłka zablokowana przez jednego z graczy gości!

• Okazja gospodarzy! Szczepański z prawej strony podaje po ziemi do Kasprzaka w pole karne, ten strzela wślizgiem, jednak Skiba jest na miejscu!

• Dośrodkowanie prawej strony Szarka, do piłki dopada Skiba!

• Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie z lewej flanki, w polu karnym do piłki dopada Kujawa, i wolejem strzela ponad poprzeczką!

• Warunki gry ekstremalne, 5 cm śniegu na płycie boiska, zawodnicy przewracają się co chwila!

• Od środka zaczynają goście, grający od prawej do lewej, piłka na środku boiska, sędzia Szczech gwiżdże, i startujemy!

• Gracze w asyście Łukasza Szczecha wchodzą na plac gry, dlatego proszę się rozsiąść, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Mecz zapewne będzie opóźniony, ponieważ po raz drugi malowane są linie, a płytę boiska sprawdza obserwator.

• 10 minut do meczu, wciąż trwają poszukiwania kolorowych piłek do zatwierdzenia przez arbitrów.

• Niesamowity widok w Nowym Sączu! Za odśnieżanie boiska wziął się... Josef Ctvrtnicek, rezerwowy ekipy Sandecji, mimo mozolnych prób doprowadzenia murawy do stanu używalności ciężko będzie ten mecz rozegrać bez przerw//

• Na płycie boiska, oprócz rozgrzewki obu drużyn i kolorowych piłek, trwają prace nad odśnieżaniem pomarańczowych linii, wciąż sypie!

• Rezerwowi: Sandecja: Marek Kozioł, Mateusz Bartków, Josef Ctvrtnicek, Adrian Danek, Armand Ella Ken, Bartosz Sobotka, Filip Piszczek

Stomil: Dawid Mieczkowski, Tomasz Wełna, Bartosz Bartkowski, Irakli Meschia, Michał Trzeciakiewicz, Tomasz Hałas

• Ze śnieżnego i mroźnego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecja a Stomilem Olsztyn!

• Sandecja - Stomil LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ostatnia szansa Kasperczyka

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu rozpocznie się ostatni w tym roku pierwszoligowy pojedynek dla miejscowej Sandecji i olsztyńskiego Stomilu. Mecz ten może być również ostatnim dla trenera gospodarzy, Roberta Kasperczyka, na stanowisku trenera. Czy uda się mu uratować stanowisko dobrym występem drużyny?

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 2:2