Sandecja Nowy Sącz 1 - 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

• Koniec meczu Sandecja przegrała z Termaliką 1:3.

• Za Krzysztofa Kaczmarczyka wszedł Tomasz Foszmańczyk.

• Mouhamadou Traore oddał strzał, który poszybował obok lewego słupka.

• Arbiter Paweł Pskit doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piłkarze Sandecji atakują i próbują jeszcze zmienić niekorzystny wynik, ale nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Sebastiana Nowaka.

• Szybka akcja Termaliki, po której Jakub Biskup dograł piłkę w pole karne do Emila Drozdowicza, a ten strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce.

• GOOOOOL! 3:1 dla Termaliki, hattrick Emila Drozdowicza!

• "Gramy do końca, gramy do końca" - skandują kibice Sandecji Nowy Sącz.

• Łukasz Grzeszczyk wrzucił piłkę w pole karne, futbolówkę strącił Fabian Fałowski, ale Niane nie zdążył do tego zagrania.

• Dalibor Pleva szybko skompletował dwie żółte kartki. Piłkarz Termaliki w nieprzepisowy sposób zatrzymał zawodnika Sandecji, za co obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• W ataku pozycyjnym piłkarze Sandecji. Gospodarze wymeniają piłkę w środkowej strefie boiska. Po chwili Cheikh Niane strzelał z dystansu, ale futbolówka minęła słupek bramki strzeżonej przez Sebastiana Nowaka.

• Od momentu zdobycia bramki przez Sandecję, kibice gospodarzy zaczęli głośno wspierać swoją drużynę.

• Za Smuczyńskiego na boisko wchodzi Dawid Kamiński.

• Z rzutu wolnego piłkę dogrywał Łukasz Grzeszczyk, do futbolówki idealnie wyszedł Adrian Frańczak, który strzałem głową z pięciu metrów pokonał Sebastiana Nowaka.

• GOOOOOOL! Adrian Frańczak

• Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul na Marcinie Bebenku.

• Fatalne uderzenie z dystansu Cheikha Niane. Nieudany strzał zawodnika Sandecji w pełni oddaje dzisiejsze ofensywne poczynania gospodarzy.

• Cheikh Niane otrzymał żółtą kartkę za ostre wejście od tyłu.

• Wojciech Kalisz wszedł w miejsce Adriana Danka.

• Termalica gra wysokim pressingiem, a piłkarze Sandecji nie są w stanie zawiązać akcji ofensywnej. Przed chwilą piłkę wymienili Łukasz Grzeszczyk z Fabianem Fałowskim, ale skończyło się wycofaniem do Roberta Cicmana.

• Fabia Fałowski wchodzi za Mateja Nathera.

• Do wejścia przygotowany jest już Fabian Fałowski., który zastąpi Mateja Nathera. Za środkowego pomocnika wejdzie zatem napastnik.

• Emil Drozdowicz otrzymał prostopadłe podanie od Bartłomieja Smuczyńskiego, a ten strzałem po długim rogu zaskoczył golkipera Sandecji Nowy Sącz.

• GOOOOOL! Emil Drozdowicz po raz drugi

• Krzysztof Kaczmarczyk strzelił zza pola karnego, jednak na linii strzału znalazł się Cheikh Niane.

• Bramce Sebastiana Nowaka próbowali zagrozić piłkarze Sandecji. Łukasz Grzeszczyk dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Termaliki pewnie interweniowali.

• Cheikh Niane zastąpił przed przerwą Sebastiana Szczepańskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Mamy przerwę w meczu, rezerwowi rozgrzewają się przy konkursie dla kibiców o bilety na... zawody strongman, które w niedzielę odbędą się na stadionie Sandecji.

• Sędzia kończy 1. połowę, jak na razie goście prowadzą po golu Drozdowicza.

• Smuczyński próbował wymusić faul przed polem karnym rywali i dostaje za to żółtą kartkę.

• Kartonik dla Słabego za groźny atak na atakującego przed polem karnym.

• Po próbie dośrodkowania piłki przez Frańczaka, Fryc dotyka piłkę ręką.

• Strata pilki Nathera w środku pola, Pleva zagrywa prostopadle do Drozdowicza, ten w pojedynku sam na sam pokonuje bramkarza Sandecji!

• GOOOOOL! Emil Drozdowicz

• Pleva z prawej strony zagrywa w pole karne, ale Drozdowicz z woleja uderza wysoko ponad bramką Radlińskiego.

• Sandecja próbuje wciąż od własnego pola karnego, jednak cały czas Niecieczanie powstrzymują ataki rywali.

• Trener Piotr Mandrysz od paru minut żywioło reaguje na ławce.

• Bębenek otrzymuje świetną piłkę w pole karne, ale z ostrego kąta trafia w Nowaka.

• Próba kontrataku sądeczan, Bębenek trafia sprzed pola karnego po ziemii w lewy słupek bramki.

• Niebezpiecznie pod polem karnym gospodarzy, Jakub Biskup wszedł do środka, dograł do swoich kolegów w polu karnym, ale Cicman pewni interweniuje.

• Groźna próba Łukasza Grzeszczyka, który z dwudziestu kilku metrów oddał strzał, jenak piłka wylądowała obok prawego słupka.

• Świetna piłka Frańczaka do Traore, ale liniowy podnosi chorągiewke, mamy spalonego.

• Sądeczanie zaczęli chaotycznie, brak ostatniego dogrania.

• Sędzia Paweł Pskit gwiżdże po raz pierwszy, pora zaczynać widowisko, oby pełne pozytywnych emocji.

• Arbitrzy dzisiejszego meczu, z Pawłem Pskitem jako głównym oraz wyjściowe jedenastki wychodzą na płytę boiska przy gromkich oklaskach publiczności. Za chwilkę rozpocznie się ten mecz. Proszę zasiąść z uwagą przy swoich komputerach lub mobilnych urządzeniach, bo zbliża się czas widowiska na szczycie 1. ligi!

• Gracze powoli opuszczają płytę boiska po przedmeczowej rozgrzewce.

• Oba zespoły już rozgrzewają się od kilkunastu minut, zaś kibice powoli wypełniają trubuny.

• Przed kilkunastoma minutami otrzmaliśmy awizowane składy obu drużyn.

• Od rana w Nowym Sączu próżno było wyszukiwać jakichkolwiek przebłysków słońca. Co chwila padał deszcz, a niebo było pokryte chmurami.Od kilku minut na szczęście zaczyna się przejaśniać.

• Już za niecałą godzinę rozpocznie się, miejmy nadzieję, niezapomniane widowisko. Na relację LIVE! z meczu Sandecja Nowy Sącz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza zaprasza Krzysztof Rosłoński.