Sandecja Nowy Sącz

1

Wigry Suwałki

0

• Koniec meczu! Po słabym widowisku, Sandecja pokonuje 1:0 Wigry Suwałki. Kończymy naszą relację, do zobaczenia!

• Okazja Sandecji, Małkowski strzela zza pola karnego po podaniu od Sobotki, piłkę z trudem bronni Zoch!

• Żółta kartka dla Adamka, za strzelenie bramki po gwizdku sędziego, oznajmiającym spalonego!

• 4 minuty doliczone do czasu gry!

• Okazja gości, z dystansu strzela Hanzel, piłka leci nad poprzeczką!

• Ostatnia zmiana w szeregach Wigier, Bartkowskiego wchodzi David Makaradze.

• Ostatnia zmiana w Sandecji, za Aleksandra wchodzi Bartłomiej Dudzic.

• Okazja Wigier, z 30 metrów strzelał Gąska, jednak piłka leci ponad poprzeczką!

• Mamy i wcześniej zapowiedzianą zmianę.

• W Sandecji szykowana jest druga zmiana, za Danka wejdzie za moment Bartków.

• Hanzel z rzutu wolnego niemal z linii pola karnego, jednak piłka minimalnie ponad poprzeczką!

• Druga żółta kartka dla Bierezowskija za "faul" przed polem karnym.

• Ładna okazja gospodarzy, teraz Sobotka po podaniu od Małkowskiego po lewej stronie pokusił się o strzał, jednak minął on lewy słupek bramki!

• Druga zmiana w Wigrach, za Atanaćkovicia wchodzi Bartosz Biel.

• Żółta kartka dla Witalija Bierezowskija za faul w środku pola.

• Świetna okazja gospodarzy, z rzutu wolnego z 18. metrów strzela Sobotka, piłka leciała w okienko, jednak Zoch sparował ją na rzut rożny!

• Mamy zmianę, za Monetę wchodzi Żebrowski!

• Żółta kartka dla Karankiewicza za atak od tyłu na Aleksandrze!

• GOOOOOOOOOOOOL! Rzut rożny dla gospodarzy, chaos w polu karny, do kozłującej piłki dopada Aleksander i głową z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki, mamy prowadzenie gospodarzy!

• Jak do tej pory wciąż mamy niemrawe widowisko, żadnej okazji nie zobaczyliśmy w tej II połowie, co więcej mieliśmy przerwę po urazie dwóch graczy, którzy zderzyli się głową.

• Wracamy do gry! Sandecja wznawia od środka grę!

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem drugiej połowy Bartosz Sobotka wchodzi za Sebastiana Szczepańskiego

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy mamy 0:0 po bezbarwnym meczu, jeśli ktoś jest miłośnikiem 8. Ligi Mistrzów na pewno coś by dla siebie znalazł, widzimy się po przerwie!

• Kolejna okazja gospodarzy, teraz po rzucie rożnym głową uderza Bierezowskij, piłkę paruje Zoch, dopada do niej Aleksander, jednak strzela w boczną siatkę!

• Okazja gospodarzy! Z prawej strony w pole karne po ziemi zagrał Małkowski, tam piętką do Kasprzaka podał Szczepański, zaś gracz z numerem 33 uderzył z pierwszej piłki, a tylko ofiarna interwencja Zocha uratowała sytuację!

• Kolejna okazja Wigier, jeden z graczy był w sytuacji sam na sam z Radlińskim, golkiper gospodarzy wyszedł jednak za pole karne, i odważną interwencją uratował wynik!

• Sebastian Szczepański ogląda żółta kartkę po pociąganiu za koszulkę gracza rywali.

• Mamy małe oblężenie pola karnego gości, 4 próby dośrodkowań z lewej strony kończące się za każdym razem na obronie rywali.

• Wymiana piłki pod polem karnym Wigier, "centrostrzałem" z prawej strony popisuje się Danek, jednak Zoch na posterunku.

• Faul Kalinkowskiego w środku pola na Małkowskim, za który gracz Suwalczan otrzymał "żółtko"

• Kolejna okazja gości, po rzucie rożnym głową piłkę w polu karnym uderza Jarzębowski, jednak Radliński jest na miejscu i broni pewnie ten strzał!

• Atmosfera na trybunach dopiero teraz nabrała kolorytu, bowiem od tej chwili doping rozpoczęli miejscowi fani.

• Kolejna okazja gości, z pierwszej piłki z kilkudziesięciu metrów strzela Hanzel, ale piłkę spokojnie broni Radliński.

• Okazja Wigier, Bogusz strzelał z 25. metrów, jednak piłka leci wysoko ponad bramką Radlińskiego.

• Rzut rożny dla Sandecji, płaskie dośrodkowanie Szczepańskiego, do piłki w polu karnym dopada Danek, strzela z półwoleja, jednak Zoch pewnie broni.

• Pierwsza okazja gości, błąd obrony Sandecji próbuje wykorzystać zza pola karnego Adamek, jednak Radliński na posterunku paruje strzał!

• Od środka zaczynają goście, grający od prawej do lewej, Marcin Szrek gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej z Marcinem Szrekiem na czele wchodzą na płytę boiska!

• Jeszcze 10 minut do pierwszego gwizdka sędziego, dlatego proszę powoli zajmować swoje miejsca, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Ponad pół godziny do startu spotkania, gracze udali się na przedmeczową rozgrzewkę, a na trybunach, wraz z zachodzącym słońcem, czuć coraz większy chłód.

• Rezerwowi:

Sandecja:Marek Kozioł, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Bartłomiej Dudzic, Armand Ella Ken, Bartosz Sobotka

Wigry:Karol Salik, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Maciej Wichtowski, Mateusz Żebrowski

• Sobota, 31. października 2015 roku, stadion przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, już za godzinę rozpocznie się starcie pomiędzy miejscową Sandecją a Wigrami Suwałki, a na relację LIVE z tego starcia zaprasza Krzysztof Rosłoński.

• Sandecja - Wigry LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Jak uciec ze strefy spadkowej

W sobotnie popołudnie starcie o trzy ligowe punkty na zapleczu Ekstraklasy stoczą ekipy Sandecji Nowy Sącz i Wigieri Suwałki. Obydwie ekipy do tej pory nie dały rady uzyskać w dotychczasowych 14 meczach 20 oczek, które dałyby miejsca w środku tabeli. Który z zespołów na stadionie przy ul. Kilińskiego okaże się tym lepszym?

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 1:0