Sandecja Nowy Sącz

0

Wisła Płock

1

• Tomasz Wajda gwizdkiem kończy mecz, w którym Wisła Płock pokonuje Sandecję Nowy Sącz 1:0. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Żółty kartonik dla Piotra Ruszkula za bezpardonowy atak na Szarku.

• 3 minuty doliczone przez Tomasza Wajdę do czasu gry!

• Ostatni raz ze zmiany korzystają gospodarze. W miejsce Kamila Słabego wchodzi Filip Piszczek!

• Ostatnia zmiana w "Nafciarzy"! Za Ilieva wchodzi Lebedyński.

• Patryk Stępiński ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym.

• Nareszcie bramce zagroziła którakolwiek z drużyn! Tym razem Fabian Hiszpański spróbował uderzenia z dystansu z lewej strony, jednak futbolówka poszybowała ponad bramkę!

• Żółtko dla Kamila Słabego za "krzesełko" na graczu z Płocka.

• Druga zmiana w Sandecji, za Szczepańskiego wchodzi Rudolf Urban.

• Sandecja wciąż próbuje wyrównać, teraz Sobotka spróbował szczęścia, próbując "centrostrzałem" pokonać Kiełpina!

• Druga zmiana w Wiśle Płock, za Krzywickiego wchodzi kolejny ekstraklasowy rutyniarz, Piotr Ruszkul.

• Świetna wymiana piłki przez Sandecję, po zagraniu piętą Dudzica, piłkę przyjął Sobotka, który próbował precyzyjnego dośrodkowania, jednak futbolówka nie znalazła adresata.

• Szczepański wykonał szaleńczy rajd, schodząc z lewego skrzydła do środka pola, uderzył piłkę zza pola karnego, ale ta poszybowała daleko od prawego słupka bramki Kiełpina.

• Z prawego skrzydła, po kilkudziesięciometrowym rajdzie dośrodkowuje Stępiński, jednak piłka ląduje w rękach Radlińskiego.

• Pierwszxa zmiana u "Nafciarzy", za Piotra Darmochwała wchodzi Łukasz Kasprzycki.

• Po długiej przerwie, bramce Sandecji strzałem sprzed pola karnego próbował zagrozić Góralski, jednak pewnie interweniuje Radliński.

• Darmochwał próbował wymusić faul na lewej stronie pola karnego, za co otrzymał żółtą kartkę.

• Sandecja jako pierwsza spróbowała poważnie zagrozić bramce rywali, na spalonym jednak złapany został Dudzic.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy tuż przed gwizdkiem Tomasza Wajdy, za Makucha wchodzi Adrian Danek!

• Gracze wrócili na boisko, sędziowie już na pozycjach, od środka boiska rozpoczyna Sandecja, grająca od prawej do lewej, także kontynuujemy podróż po krótkim postoju!

• Końcowy gwizdek Tomasza Wajdy oznajmia koniec I połowy meczu! Wisła Płock do tej pory prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Widzimy się po przerwie!

• 1 minuta doliczona do czasu I połowy!

• Kolejna szansa na wyrównanie! Piłkę od Bartkowa dostaje Fałowski, który zamiast minąć obrońcę oddał strzał po ziemi, dzięki czemu Kiełpin mógł złapać piłkę, pomimo kłopotów.

• Przemysław Szymiński bezpardonowo wskoczył na plecy Dudzica, Tomasz Wajda nie miał wątpliwości, musiał przyznać obrońcy Wisły żółtą kartkę!

• Świetne wyłożenie piłki przez Góralskiego w kierunku Darmochwała, jednak gracz z numerem 8 nie był w stanie przejąć zmierzającej do niego Brazuki w obrębie pola karnego.

• Kolejny groźny strzał "Nafciarzy"! Po błędzie Szufryna, futbolówka przed polem karnym z prawej strony spada pod nogi Krzywickiego, który to strzałem po ziemi w długi róg bramki Radlińskiego nie był w stanie pokonać golkipera Sandecji!

• Sandecja szuka wyrównania, ze środka pola piłkę na dobieg do Dudzica dograł Szyfryn, ten pierwszy przebiegł jeszcze kilka metrów i uderzył z ostrego kąta, jednak pewnie interweniował Kiełpin.

• Dimitar Iliev gubi piłkę , która to spada pod nogi Fałowskiego. Bułgar, ratując się przed całkowitą stratą niefortunnie interweniował za co ujrzał żółtą kartkę.

• Znakomite dośrodkowanie Ilieva z prawej strony wylądowało pod nogami dobrze ustawionego Darmochwała, który zmylił obronę Sandecji i uderzył z najbliższej odległości do bramki Radlińskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Darmochwał i 1:0 dla gości!

• Szczepański znakomicie dośrodkował w pole karne po ziemi, piłkę przechwycił Szufryn, który oddając strzał wślizgiem skierował futbolówkę ponad bramkę!

• Walka wciąż w środku pola, zarówno "Sączersi" jak i "Nafciarze" próbują oddać cios, ale rywale świetnie klinczują!

• Bardzo groźnie wyglądająca interwencja Szczepańskiego, który przez dłuższy czas nie podnosi się z murawy.

• Za atak od tyłu na własnej połowie na Hiszpańskim, żółty kartonik ogląda Szufryn.

• Po raz kolejny próbują gospodarze! Po rajdzie Fałowskiego z prawej strony na pole karne, piłka niemal nie wylądowała pod nogami Dudzica, jednak doświadczony napastnik jej nie przejmuje!

• Rzut rożny dla gospodarzy, Sobotka dośrodkowuje po ziemi, ale bez trudu z wybiciem piłki radzą sobie obrońcy Wisły.

• Ależ Sandecja zaatakowała! Po indywidualnej akcji Sobotki, futbolówka ląduje pod nogami Fałowskiego, ten zza pola karnego celuje prosto w okienko, ale interweniował, choć z problemami, Kiełpin!

• Kilka dogodnych okazji z obu stron i wiele niedokładności jest głównym opisem dotychczasowego przebiegu meczu.

• Wisła poszła za ciosem! Z prawej strony piłkę dośrodkowywał Janus, do niej najwyżej wyskoczył Iliev, ale Radliński popisał się ofiarną interwencją, wybijając Brazucę na aut!

• Po raz pierwszy bramce spróbowali zagrozić goście, w środku pola Darmochwał podał piłkę na lewe skrzydło do pędzącego Hiszpańskiego, którego to dośrodkowanie poszybowało ponad bramką Radlińskiego.

• Pierwsza okazja gospodarzy! Makuch przeprowadził rajd prawą stroną pod pole karne, oddał strzał z niemal zerowego kąta, jednak futbolówka wylądowała na słupku!

• Od środka rozpoczynają Nafciarze, Tomasz Wajda używa gwizdka, i startujemy!

• W towarzystwie arbitrów dzisiejszego spotkania i przy gromkich brawach kibiców, gracze obu drużyn wchodzą na plac gry. Proszę zasiąść wygodnie, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Już tylko 20 minut pozostało do pierwszego gwizdka Tomasza Wajdy, gracze już rozgrzewają się przed meczem.

• Dla podopiecznych Marcina Kaczmarka, dzisiejszy mecz może okazać się kluczowym dla sytuacji w tabeli, bowiem wygrana "Nafciarzy" pozwoli uciec Termalice o 3 punkty, oraz dogonić liderujące Zagłębie na dystans zaledwie jednego oczka.

• Rezerwowi: Sandecja:Marek Kozioł, Kamil Hempel, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Rudolf Urban i Adrian Danek Wisła Płock:Bartosz Kaniecki, Łukasz Kacprzycki, Maciej Kostrzewa, Mikołaj Lebedyński, Paweł Magdoń, Piotr Ruszkul i Bartłomiej Sielewski

• W piękne, słoneczne, niedzielne przedpołudnie, na ostatnie spotkanie 25. kolejki 1.ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Wisłą Płock zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński. Miejmy nadzieję na ciekawe widowisko na najwyższym poziome!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - WISŁA PŁOCK

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

Wicelider rozgrywek, Wisła Płock w ostatnim meczu 25. kolejki 1. ligi zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze spotkania za cel obrali sobie awans do Ekstraklasy, który jeśli będą utrzymywali dobrą formę, już wkrótce osiągną. Podopieczni Marcina Kaczmarka zajmują drugie miejsce w tabeli, a do liderującego Zagłębia Lubin tracą trzy punkty.

O zupełnie odmiennce cele walczą w tym sezonie nowosądeczanie. Pod wodzą kolejnego, czwartego już w tym sezonie szkoleniowca, Dariusza Wójtowicza, Sandecja zajmuje obecnie trzynastą pozycję z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.