Sandecja Nowy Sącz

1

Wisła Płock

3

• Koniec meczu! Sandecja przegrywa z płocką Wisłą 1:3, do zobaczenia mówi Krzysztof Rosłoński!

• Sądeczanie próbują atakować do końca! Teraz Małkowski po ziemi z 30 metrów, jednak Kiełpin łapie piłkę bez problemów!

• 4 minuty doliczone do czasu gry!

• Ostatnia zmiana w Wiśle, za Recę wchodzi Łysiak!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Reca strzela swojego drugiego gola, po błędzie Szeligi, do piłki dopadł zawodnik Wisły, a później tylko przelobował Kozioła, Wisła prowadzi już dwiema bramkami!

• Ależ okazja Płocczan! Po rzucie rożnym do piłki dopada Stefańczyk, jednak jeden z obrońców wybił piłkę niemal z linii bramkowej!

• Druga zmiana w Wiśle, za Łuczaka wchodzi Mroziński!

• Ależ Szeliga uderzył z kilkudziesięciu metrów, jednak Kiełpin świetnie paruje piłkę!

• Okazja Sandecji! Po chaotycznej wymianie piłki, dopada do niej Tarasenko, i strzela z 20 metrów, jednak piłka leci obok bramki!

• Żółta kartka dla Aleksandra za atak na rywalu.

• Ostatnia zmiana w składzie gospodarzy, za Kasprzaka wchodzi Aleksander!

• Do zmiany powoli szykuje się Arkadiusz Aleksander, w międzyczasie Wisła walczy na połowie gospodarzy!

• Kolejna zmiana w Sandecji, Sobotka za Słabego!

• Zmiana w Wiśle, za Piotrowskiego wchodzi Bąk!

• Kolejna akcja Płocczan, Reca zagrywa do Piotrowskiego, jednak strzał z pola karnego bardzo niecelny!

• Tarasenko ogląda żółta kartkę po ciągnięciu za koszulkę Iliewa!

• Świetna okazja Sandecji! Tarasenko podaje na lewe skrzydło do Dudzica, ten przebiegł kilkanaście metrów, oddał strzał zza pola karnego, jednak piłka poleciała obok bramki!

• Szymiński strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak piłka obok bramki!

• Pierwsza zmiana meczu, za Szczepańskiego wchodzi Tarasenko!

• Kolejna okazja Recy, przebiegł kilkanaście metrów, strzelił podobnie, jak przy golu, jednak Kozioł tym razem górą!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Reca przeszedł kilku zawodników z lewej strony, wszedł w pole karne, strzelił w krótki róg, Radliński pokonany!

• Stefańczyk po raz drugi mógł upokorzyć Sądeczan z rzutu wolnego, jednak tym razem piłka poszybowała ponad poprzeczką!

• "Żółtko" dla Szczepańskiego po faulu na Iliewie przy wejściu na wolne pole.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Stefańczyk z rzutu wolnego strzela w krótki róg i mamy remis!

• Iliew strzela głową po dośrodkowaniu w pole karne z prawej strony Piotrowskiego, piłka leci niewiele ponad bramką!

• Wszyscy piłkarze wracają na boisko po przerwie, od środka grę wznawiają "Nafciarze"! Oba zespoły bez zmian.

• W przerwie pamiątkowe dyplomy za wygranie turnieju drużyn do lat 12 we Francji, z rąk prezesa, dyrektora sportowego oraz szefa wydziału sportu miasta Nowy Sącz odebrali zawodnicy Akademii Sandecja.

• Koniec pierwszej połowy, do tej pory gospodarze prowadzą na stadionie przy ul. Kilińskiego 1:0, widzimy się po przerwie!

• 1 minuta doliczona przez Pawła Pskita.

• Płocczanie atakują! Teraz z prawej strony dośrodkowuje Piotrowski, do piłki dopada Lebedyński, jednak nie pokonał bramkarza po strzale głową!

• Sądeczanie idą za ciosem! Teraz Dudzic podaje z prawej strony do Szczepańskiego, ten z 25 metrów ponad poprzeczką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Małkowskiego do piłki dopada w polu karnym Bartków, strzela w krótki róg, Kiełpin bez szans!

• Sielewski ogląda żółtą kartkę za faul na Ctvrtnicku!

• Świetna szansa Sądeczan! Dudzic, po zmyleniu obrony zagrywa z prawej strony w pole karne, tam podanie zamyka Małkowski, strzela z woleja, jednak kąt był zbyt ostry by pokonać Kiełpina!

• Sandecja nadal w natarciu! Teraz Bartków zagrywał w pole karne głową do Ctvrtnicka, jednak Kiełpin w porę wyszedł, by przejąć ją!

• Z prawej strony dośrodkowuje Piotrowski, jednak Baran wybija piłkę poza pole karne!

• Kolejna szansa przed Małkowskim! Tym razem z lewej strony zza pola karnego wykonuje "centrostrzał", szybujący niewiele ponad bramką!

• Rzut wolny, z 35 metrów strzela Rogalski, piłka leci niewiele ponad poprzeczką!

• Pierwsza od dłuższego czasu okazja Płocczan, głową w pole karne zagrywa Rogalski, do piłki dopada Iliew, jednak według sędziów był na spalonym!

• Szczepański w środku pola zagrywa na prawą stronę na dobieg do Dudzica, jednak zamiary Sądeczan zostały wyczute przez Kiełpina!

• Kolejna okazja Sandecji! Szczepański w środku pola podaje na lewą stronę do Małkowskiego, ten wykonuje długi rajd w pole karne, oddaje strzał z 15-tki, jednak Kiełpin broni!

• Rzut wolny z prawej strony, Małkowski dośrodkowuje w pole karne, piłkę głową uderza Słaby, a Kiełpin efektowną paradą wybija ją na rzut różny!

• Kolejnak okazja gospodarzy, tym razem w polu karnym strzela Ctvrtnicek, jednak Płocczanie wychodzą z opresji!

• Świetna okazja Sandecji! Niemal całą połowę prawym skrzydłem przebiegł Dudzic, po czym lewą nogą strzelił w okolicach pola karnego w długi słupek, jednak Kiełpin interweniuje!

• Świetna okazja gospodarzy! Z rzutu wolnego z 20 metrów strzelał Szczepański, jednak piłka poszybowała niewiele ponad poprzeczką!

• Groźnie "Nafciarze"! Z prawej strony dośrodkowywał Piotrowski, do piłki dopada Łuczak, jednak był na spalonym!

• Kolejna okazja Sandecji, tym razem Nather strzelił z kilkudziesięciu metrów, jednak niecelnie.

• Pierwsza okazja gospodarzy, z prawej strony w pole karne dośrodkowuje Dudzic, jednak pod bramką nie ma nikogo z Sądeczan by przyjąć tę futbolówkę!

• Od środka rozpoczynają gospodarze, grający od prawej do lewej strony boiska, Paweł Pskit gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej z Pawłem Pskitem na czele wchodzą na płytę boiska, dlatego proszę już wygodnie się rozsiąść na swoich miejscach, bowiem za chwilę rozpoczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Już tylko 15 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania, do głosu dochodzi spiker, podający składy i przedstawiający fakty o obu drużynach.

• Powoli rozgrzewają się również gracze Wisły Płock, a jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zachęcam do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią.

• Jeszcze tylko około 35 minut do rozpoczęcia meczu, gracze Sandecji udali się na rozgrzewkę.

• Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Bartosz Sobotka, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Ołeksandr Tarasenko, Adrian Danek, Arkadiusz Aleksander

Wisła: Bartosz Kaniecki, Dominik Kun, Maciej Kostrzewa, Paweł Łysiak, Piotr Mroziński, Jakub Bąk, Lukas Kubus

• Ze stadionu przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński , zapraszając na relację LIVE ze starcia pomiędzy miejscową Sandecją a płocką Wisłą.