Sandecja Nowy Sącz

0

Zagłębie Lubin

1

• Koniec meczu. Ekipa Zagłębia Lubin pokonuje 1:0 Sandecję Nowy Sącz i umacnia się na pozycji lidera. Kończymy relację, a za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Cheikh Niane obejrzał ósmą żółtą kartkę w sezonie za faul na Janoszce, a to oznacza, że Senegalczyk nie pojawi się za tydzień na boisku.

• 3 minuty doliczone do czasu gry.

• Świetna okazja Łukasza Janoszki! Zabawił się z obrońcami w polu karnym, po czym uderzył po ziemi na krótki słupek. Na miejscu był Kozioł.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Za Błąda wchodzi Paweł Stolarski.

• Kolejne "żółtko". Lubomir Guldan ostro potraktował Dudzica na lewym skrzydle!

• Jakub Tosik faulował Marcina Makucha, za co ogląda kolejne dla Zagłębia "żółtko"

• Bartłomiej Dudzic miał znakomitą okazje do zdobycia gola! Przebiegł wokół pola karnego kilka metrów, po czym z 20. metra strzelił ponad bramkę Forenca.

• Świetna okazja gospodarzy! Do piłki dopadł Bębenek, który huknął jak z armaty, jednak obrońca Zagłębia blokuje uderzenie!

• Zmiana w Zagłębiu, za Krzysztofa Piątka wchodzi Michal Papadopoulos.

• Świetny rajd Bartłomieja Dudzica do środka z prawej strony! Później piłka podana zostanie do Fabiana Fałowskiego, ten wpakował piłkę do siatki, jednak chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę, mamy spalonego!

• Kolejna próba Zagłębia! Łukasz Piątek przebiegł kilka metrów, pojawił się w polu karnym Sandecji, oddał lekki strzał na długi słupek bramki, jednak futbolówka poleciała kilka centymetrów obok prawego słupka.

• Zagłębie wciąż chce podwyższyć prowadzenie. Teraz Błąd dośrodkowywał w pole karne z lewego skrzydła, jednak futbolówka przekroczyła znacznie linię końcową boiska.

• Ledwie Bonecki wszedł na murawę, a już ogląda żółty kartonik za brutalny faul na Sebastianie Szczepańskim.

• Zmiana również w Zagłębiu. Za Arkadiusza Woźniaka wchodzi Sebastian Bonecki.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy, za Rudolfa Urbana wchodzi Fabian Fałowski.

• Sandecja próbuje atakować i odrobić straty, podania między zawodnikami są jednak bardzo niecelne, co powoduje, że Konrad Forenc jest praktycznie bezerobotny.

• Gra cały czas toczy się w środku boiska, ciężko o stworzenie jakiejkolwiek sytuacji podbramkowej. Zagłębie jednak powoli zaczyna przejmować inicjatywę.

• Po bardzo sennej grze wreszcie Zagłębie próbuje! Z lewego skrzydła Cotra dośrodkowuje piłkę do Krzysztofa Piątka, jednak ten nie trafia czysto w futbolówkę i Brazuca mija bramkę!

• Pierwsza zmiana w meczu. Niane wchodzi za Szymona Kuźmę.

• "Miedziowi" wznawiają grę od środka, dlatego czas kontynuować naszą podróż!

• Kończymy I połowę. Do tej pory Zagłębie prowadzi z Sandecją 1:0. Widzimy się po przerwie!

• Sebastian Szczepański ukarany żółtą kartką za faul na Arkadiuszu Woźniaku. To jego siódme "żółtko" w sezonie.

• Minuta doliczona do czasu gry.

• Strzału z dystansu spróbował Bębenek, jednak jego uderzenie zablokował Dudzic!

• Djordje Cotra dostaje kartkę za faul na Bębenku.

• Zagłębie przeszło do ataku! Piątek zagrywa na prawą flankę Łukaszowi Janoszce, który to oddał strzał w polu karnym na krótki słupek. Kozioł bez problemów interweniuje!

• Po ciekawszym okresie gry należy stwierdzić, iż jest naprawdę sennie, akcji jak na lekarstwo, gra toczy się głównie w środku pola.

• Łukasz Janoszka obejrzał "zółtko" za faul na Natherze.

• Z prawego skrzydła po ziemi do Błąda zagrywa piłkę Woźniak, następnie ten pierwszy przebiegł kilka metrów, skierował futbolówkę w prawy, dolny róg na długi słupek, a Kozioł nie miał szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Błąąąąąąąąąd!

• Sandecja wreszcie spróbowała! Urban dośrodkowuje z lewego skrzydła w kierunku Dudzica, jednak futbolówkę przejmuje Bębenek, który to wykonał o jeden zwód za dużo, dzięki czemu defensywa Zagłębia pewnie interweniowała.

• Przemysław Szarek w hokejowym stylu powstrzymał Woźniaka i ujrzał za to 3. w sezonie żółtą kartkę.

• Sandecja idzie za ciosem! Szymon Kuźma oddał strzał przed linią pola karnego, ale na miejscu dobrze ustawiony był Forenc.

• Świetna próba Miedziowych! Adrian Błąd podkręcił piłkę na 16. metrze, ale zabrakło naprawdę niewiele, by Brazuca wylądowała w okienku.

• Świetna okazja Sandecji! Zza pola karnego kąśliwy strzał oddał Sobotka, ale Konrad Forenc był na miejscu.

• Sektor, zajmowany przez najzagorzalszych fanów na razie milczy, a to w ramach ogólnokrajowego protestu, związanego ze śmiercią kibica w Knurowie.

• Z wysokiego C zaczyn się mecz! Najpierw niewiele zabrakło, by Bartłomiej Dudzic przejął dobre podanie na dobieg w pole karne, a później Djordje Cotra próbował wykorzystać niefrasobliwość obrońców gospodarzy!

• Od środka rozpoczyna drużyna gospodarzy, grająca od lewej do prawej, sędzia Dobrynin gwiżdże, i zaczynamy show!

• Gracze w asyście Zbigniewa Dobrynina i jego asystentów wchodzą na płytę boiska. Proszę zasiąść przed monitorami, bo za moment rozpoczynamy naszą podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze nieco ponad 20 minut do pierwszego gwizdka Zbigniew Dobrynina, deszcz odpowiednio nawilżył murawę, a gracze są w trakcie rozgrzewki.

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Cheikh Niane, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Fabian Fałowski, Adrian Danek

Zagłębie: Dominik Hładun, Sebastian Bonecki, Jarosław Kubicki, Michal Papadopoulos, Miłosz Przybecki, Adrian Rakowski, Paweł Stolarski

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

• Deszczowy Nowy Sącz wita nas przed zbliżającym się spotkaniem, w którym miejscowa Sandecja zmierzy się z liderem pierwszoligowej tabeli, Zagłębiem Lubin. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - ZAGŁĘBIE LUBIN

GKS Katowice - Zagłębie Lubin 0:5

Lider rozgrywek, Zagłębie Lubin pojedzie w sobotę do Nowego Sącza, gdzie zmierzą się z Sandecją. Wszystko wskazuje na to, że „Miedziowi” po roku przerwy awansują do Ekstraklasy, a na ten moment mają trzy punkty przewagi nad drugą Wisłą Płock. Gracze Piotra Stokowca wysoko zawiesili poprzeczkę – wiosną nie zaznali jeszcze smaku porażki

Sandecja to obecnie to obecnie 13. drużyna 1. ligi. W tym sezonie podopieczni Dariusza Wójtowicza walczą o utrzymanie i niczym powietrza potrzebują punktów.

- Morale poszło do góry po wygranej z Pogonią Siedlce, więc tanio skóry w kolejnym spotkaniu nie sprzedamy - ocenił szkoleniowiec Sandecji.

• RELACJA SMS Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku! Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści sanzag na numer 72355 (koszt 2,46 zł).