Sandecja Nowy Sącz 3 - 3 Zagłębie Sosnowiec

Sandecja Nowy Sącz

3

Zagłębie Sosnowiec

3

• Koniec meczu! Sandecja remisuje z Zagłębiem Sosnowiec 3:3, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia!

• Ależ okazja Sandecji! Tarasenko z rzutu wolnego strzela piłkę, ta odbija się od muru, a potem zostaje sparowana przez bramkarza!

• 5 minut doliczonych do czasu gry!

• Rzut wolny dla Zagłębia, Fidziukiewicz strzela obok muru i... obok bramki!

• W polu karnym po dłuższym rajdzie z prawej strony pada Dudzic, gwizdek sędziego milczy!

• Kolejna okazja Zagłębia! Fidziukiewicz z prawej strony strzelił zza pola karnego, piłka niewiele minęła lewy słupek bramki Kozioła!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Arak wykorzystuje kolejne dośrodkowanie w pole karne, tym razem z lewej strony od Pribuli, uderzając głową w krótki, prawy róg, mamy remis!

• Kolejna okazja Sandecji, teraz Sobotka strzelał z dystansu, jednak Fabisiak nie miał żadnych problemów z interwencją, uderzenie było zbyt lekkie!

• Po dłuższej przerwie mamy jakikolwiek atak, teraz Sobotka szukał górnym podaniem Dudzica, jednak Fabisiak złapał piłkę!

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Aleksandra wchodzi Tarasenko!

• Zmiana u gości, Fidziukiewicz za Szatana!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Arak głową pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Ryndaka z prawej strony, mamy 3:2!

• GOOOOOOOOOOOOL! Ależ akcja Sandecji! Aleksander podrzuca z prawej strony do Dudzica, ten zagrywa w pole karne do Bartkowa, a obrońcy Sądeczan pozostało tylko wpakować piłkę do siatki, mamy 3:1!

• Druga zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Bartków!

• Okazja Zagłębia! Teraz Pribula wszedł w pole karne "zamieszał" Ctvrtnickiem i uderzył piłkę ponad bramkę!

• "Żółtko" dla Barana za brutalny wślizg w środku pola, za tydzień już nie zagra!

• Aleksander w prawy róg, i mamy 2:1!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI! Dudzic pada w polu karnym po faulu Fabisiaka!

• Pierwsza okazja gości! Sprzed pola karnego z woleja uderza Dudek, jednak Baran zablokował tor lotu piłki, dzięki czemu Brazuca wyleciała poza szesnasty metr!

• Za Kasprzaka wszedł Ctvrtnicek!

• Piłkarze wrócili na plac gry, od środka grę po gwizdku sędziego Paszkiewicza wznawia Zagłębie, wracamy do podróży! W międzyczasie mieliśmy jedną zmianę...

• Kornel Paszkiewicz kończy I połowę, do tej pory mamy remis 1:1, widzimy się po przerwie!

• Zagłębie kontratakuje! Kilkudziesięciometrowy rajd wykonał Ryndak, po czym w polu karnym uderzał w długi róg, Kozioł pewnie broni!

• Pierwsza żółta kartka, otrzymuje ją Aleksander za wślizg od tyłu w środku pola!

• Dudzic z prawej strony dośrodkowuje w pole karne, wyskakujący Fabisiak broni!

• Kolejna akcja gości! Teraz Pribula, który zszedł do środka pola karnego otrzymał podanie, i z półobrotu próbował pokonać Kozioła, jednak bramkarz Sandecji pewnie broni!

• Kolejny atak Sosnowiczan! Teraz Arak strzela w polu karnym prosto w Kozioła, a po kilku sekundach Ryndak z 16. metra uderza daleko obok bramki, na trybunach lawina śmiechu!

• Zagłębie atakuje po dłuższej przerwie! Tym razem Matusiak strzela zza pola karnego, ponad bramką!

• GOOOOOOOOOOOL! Znakomita akcja drużynowa między Bartoszem Sobotką, Bartłomiejem Dudzicem, i Aleksandrem, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• Kolejna szansa Sandecji, tym razem Aleksander z prawej strony pola karnego oddał strzał po ziemi w krótki róg, jednak Fabisiak pewnie broni!

• Ależ okazja Sandecji! Dudzic po raz kolejny z prawej strony dośrodkował do Aleksandra, ten z najbliższej odległości próbuje wpakować piłkę do siatki, jednak obrońca wybił futbolówkę sprzed pola bramkowego!

• Sandecja zaatakowała, z prawej strony, po dłuższym rajdzie, w pole karne dośrodkował Dudzic szukając Aleksandra, jednak niebezpieczeństwo i tym razem zażegnane!

• Kolejna okazja Zagłębia! Tym razem Sebastian Dudek spróbował szczęścia z 25 metrów, jednak jego wolej poskutkował piłką daleko obok bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Dawid Ryndak w polu karnym dopada do piłki, dośrodkowanej z lewej strony, i nogą z najbliższej odległości pokonał Kozioła, mamy prowadzenie Zagłębiaków!

• Kolejna okazja Sandecji! W pole karne piłkę otrzymał na dobieg Dudzic, jednak defensorzy wślizgiem zażegnali niebezpieczeństwo, robi się ciekawie!

• Rzut wolny z lewej strony, Dudzic dośrodkowuje w pole karne, Matusiak wybija jednak piłkę przed siebie.

• Pierwsza okazja gospodarzy, Kasprzak z prawej strony podawał do Dudzica, dośrodkowywał w pole karne, jednak defensor Zagłębia wybija piłkę!

• Od środka rozpoczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, Kornel Paszkiewicz gwiżdże, i startujemy!

• Gracze w asyście trójki sędziowskiej z Kornelem Paszkiewiczem na czele już wchodzą na płytę boiska, jeszcze tylko chwila i zaczniemy mecz!

• Jeszcze niecałe 8 minut do startu meczu, dlatego proszę się zasiąść na miejscach, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Jeszcze tylko 15 minut pozostało do startu meczu, spiker przechodzi do zapowiedzi i podania składów, a gracze kończą rozgrzewkę.

• Na placu gry już pojawili się zawodnicy, by rozpocząć rozgrzewkę, a jupitery zalśniły pełnym blaskiem.

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

• Rezerwowi:

Sandecja:Julian Grzegorczyk, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Ołeksandr Tarasenko, Sebastian Szczepański, Josef Ctvrtnicek

Zagłębie:Szymon Gąsiński, Łukasz Sołowiej, Grzegorz Fonfara, Michał Fidziukiewicz, Hubert Tylec, Konrad Zaradny, Adrian Paluchowski.

• Z zachmurzonego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy Sandecją a Zagłębiem Sosnowiec!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 4:2

Również o godzinie 18:00 swój mecz rozegrają Sandecja i Zagłębie Sosnowiec. Biało-czarni dość solidnie prezentują się w obecnych rozgrywkach i jak na razie mają na swoim koncie dwanaście punktów. Dwa "oczka" mniej uzbierali dotąd sosnowiczanie, ale mają do rozegrania zaległy mecz. W minionej kolejce nowosądeczanie pokonali GKS Katowice, z kolei Zagłębie przegrało z GKS-em Bełchatów.