Stomil Olsztyn

0

Arka Gdynia

0

• Koniec meczu. Przed meczem faworytem była Arka i mimo tego, że miała przewagę tylko remisuje w Ostródzie ze Stomilem 0-0. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Arka cały czas atakuje, ale defensywa Stomilu gra dzisiaj bez zarzutu.

• Doliczono 4 minuty.

• Szwoch uderzał z dystansu, ale świetnie broni Skiba!

• Tym razem kartką ukarany Łukasik za faul na Glauberze.

• Za faul żółtą kartką ukarany Sobieraj.

• Do końca trzy minuty. Jedni i drudzy odczuwają już trudy tego meczu.

• Glauber wrzucał z prawej strony, ale Rzuchowski nie doszedł do strzału.

• Ostatnia zmiana także w Stomilu. Schodzi Papka, a w jego miejsce wbiegł Dominik Kun.

• Ostatnia zmiana w Arce. Rzuchowski w miejsce Jamróza.

• Druga zmiana w Stomilu. Za Kaźmierowskiego wchodzi Łukasik.

• Kucharskiego łapały skurcze i był zmuszony aby zejść z boiska. W jego miejsce wszedł Koprucki.

• Groźnie pod bramką Stomilu, ale fatalnie w piłkę trafił Aleksander.

• Druga roszada w zespole Arki. Schodzi z boiska da Silva, a w jego miejsce wchodzi były król strzelców 3 ligi, Michał Szubert.

• Wrzutka Glaubera z prawego skrzydła w pole karne, ale Kucharski wybija piłkę.

• Dośrodkowanie Papki w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji.

• Arka dominuje, ale nie może strzelić upragnionego gola. Do końca meczu coraz mniej czasu.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Glauber wszedł za Radzewicza.

• Kolejna przerwa na napoje.

• da Silva szukał miejsca w polu karnym, uderzył na bramkę, ale broni Skiba!

• Wrzutka Pruchnika z wolnego w pole karne olsztynian. Do strzału doszedł bodajże Jamróz, ale piłka odbiła się jeszcze od obrońców Stomilu i nic z tej akcji nie wyszło.

• Arka spokojnie konstruuje atak pozycyjny. Na trybunach za to wymiana uprzejmości między kibicami obydwu drużyn.

• Fatalny strzał z dystansu Tomasika.

• Mocne uderzenie z dystansu Szwocha, ale broni Skiba.

• Lech z rożnego na głowę Bucholca, świetnie broni Szromnik!

• Arka zdominowała grę i jest coraz bliżej strzelenia bramki. Stomil nastawił się na grę obronną.

• Radzewicz uderzył z narożnika pola karnego prosto w Skibe.

• Aleksander zagrał do Szwocha, ten chciał uruchomić prostopadłym podaniem da Silve, ale zagrał źle i piłkę przecięli defensorzy gospodarzy.

• Rajd da Silvy prawą stroną, wpadł w pole karne, zagrywał płasko wzdłuż bramki, ale defensorzy Stomilu wybili piłkę.

• Świetne rozegranie rzutu wolnego. Aleksander zagrał na prawe skrzydło do da Silvy, jego wrzutka w pole karne. Do uderzenia doszedł Jarzębowski, świetnie broni Skiba!

• Od razu żółty kartonik na początku drugiej połowy. Ukarany Hempel za faul.

• Początek drugiej połowy.

• Piłkarze już wracają na murawę.

• Arka ma optyczną przewagę. Nic z niej póki co nie wynika. Stomil gra odważnie, nie wystraszył się Arki i sieje spustoszenie przy stałych fragmentach gry. Wracamy za 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy.

• Doliczono 2 minuty.

• Korner dla Stomilu. Dośrodkowywał Lech na głowę Kaźmierowskiego, ale ten oddał bardzo niecelny strzał.

• Arka przejęła inicjatywę. Utrzymuje się długo przy piłce. Mimo tego nie oglądaliśmy jeszcze bramek.

• Kolejna kartka. Tym razem ukarany Papka za faul taktyczny.

• Tym razem do strzału głową doszedł Aleksander, ale uderzył prosto w Skibe.

• Świetna wrzutka z rzutu wolnego Pruchnika w pole karne, do strzału doszedł da Silva, ale uderzył minimalnie obok słupka!

• Żółtym kartonikiem ukarany Kucharski.

• Kubowicz włączył się do ofensywnej akcji, dośrodkował na głowę Jamróza, ale ten oddał anemiczny strzał.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego Arki. Piłka padła łupem Tomasika przed polem karnym, ten uderzył, ale po nogach jednego z graczy Stomilu piłka wyszła na korner.

• Dość sporna sytuacja na boisku. Dobre zagranie do Kaźmierowskiego który wychodził już sam na sam. Arbiter długo się wahał, ale jednak odgwizdał pozycję spaloną.

• Spore zamieszanie w polu karnym Stomilu, ale Kucharski wyjaśnił sytuację.

• Arka utrzymuje się dłużej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Stomil gra także dość odważnie i widać, że będzie walczył o trzy punkty.

• Wracając jeszcze do pytania jednego z użytkowników. Przyglądając się faktycznie w sektorze gości znajduje się więcej osób. Tak na oko jest ich teraz ok. 300 w żółto-niebieskich barwach. Cały czas głośno wspierają swoich piłkarzy głośnym dopingiem.

• Pruchnik dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, ale defensorzy olsztynian oddala grę.

• da Silva doszedł do strzału głową, ale strzał był na tyle lekki, że nie sprawił żadnych problemów.

• Mamy pierwszą w tym meczu przerwę na wodę.

• Pruchnik ukarany żółta kartką za faul.

• Świetne dośrodkowanie Hempela z lewej strony na głowę Papki, ale jego uderzenie głową poleciała nad bramką Szromnika!

• Kazimierowski urwał się obrońcom Arki, ale Szromnik go ubiegł.

• Szybka odpowiedź Stomilu! Lech z rożnego na krótki słupek na głowę Bzdęgi, ale jego uderzenie intuicyjnie broni Szromnik! Doszło jeszcze do dobitki, ale piłka otarła spojenie słupka z poprzeczką!

• Ależ szansa dla Arki! Pruchnik świetnie zagrał do Szwocha, ten zdecydował się na strzał, ale piłka przeszła po nodze jednego z obrońców Stomilu i wpadła pod nogi Radzewicza który w sytuacji sam na sam uderzył w słupek!

• W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników. W klatce gości jest ok. 200 kibiców Arki.

• da Silva dobrze zagrał na prawe skrzydło do Aleksandra, który wrzucał piłkę w pole karne, ale defensorzy Stomilu wybili piłkę głową.

• Lech niepotrzebnie wdał się w drybling i na rzecz Pruchnika stracił piłkę.

• Sporo niedokładności na początku tego meczu.

• Szwoch wrzucił piłkę w pole karne, ale pewnie broni Skiba.

• Na trybunach bardzo głośne 'Arka Gdynia sialalalala!'.

• Pruchnik zacentrował w pole karne do Aleksandra, ten padł w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Wykonywał go Lech, ale Szromnik pewnie piąstkuje i oddala grę.

• Od początku Arka buduje atak pozycyjny.

• Początek spotkania. Przy piłce Stomil.

• Przed meczem jeszcze uczczono minutą ciszy śmierć jednego z kibiców Stomilu.

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Ogromne brawa płyną z trybun.

• Na trybunach jest już także liczna grupa kibiców z Gdyni.

• Już za 10 minut pierwszy gwizdek w tym meczu. Kto według Was wygra to spotkanie? Dzielcie się swoimi typami w komentarzach!

• Znamy już składy obydwu zespołów. Faworytem tego meczu jest zdecydowanie Arka która zatrzymała w letnim okienku transferowym swoich kluczowych graczy. Do tego doszło do gdynian kilku zawodników, którzy mają być wzmocnieniem. Ze Stomilu za to odeszło kilku ważnych piłkarzy i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie olsztynian czeka walka o utrzymanie.

• Przed meczem zapraszam jeszcze do zapoznania się z Zapowiedzią tego spotkania.

• Na papierze gospodarzem meczu jest Stomil, ale nie gra on na swoim stadionie. Zmuszony jest do rozegrania tego meczu w Ostródzie. Trzeba jednak przyznać, że ten stadion olsztynianom sprzyja. W poprzednim sezonie pokonali tu chociażby Cracovię 3-0!

• Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 1 kolejki na zapleczu Ekstraklasy gdzie Stomil Olsztyn podejmie Arkę Gdynia.