Stomil Olsztyn 0 - 2 Chojniczanka Chojnice

Stomil Olsztyn

0

Chojniczanka Chojnice

2

• Koniec Spotkania. Stomil zagrał bardzo przeciętnie i goście z Chojnic zasłużenie zabierają ze sobą 3 punkty. Trener Łopatko będzie miał bardzo dużo do przemyślenia po dzisiejszym spotkaniu.

• Ofensywna zmiana trenera Łopatko

• Darmochwał dobrze znalazł się w polu karnym. Po jego strzale niewiele brakowało, aby obrońca Chojniczanki umieścił piłkę w swojej bramce.

• Ostatnie 15 minut spotkania. Jeśli Stomil chce nawiązać kontakt musi zaatakować większą ilością zawodników

• Gancarczyka zmienia Duda

• Dobre zagranie za plecy Radlera, do piłki dopadł Darmochwał i upada w polu karnym, ale sędzia nie daje się nabrać.

• Strzał Kuna sprawił wiele kłopotów Misztalowie. Piłka w ostatniej chwili podskoczyła przed bramkarzem, ale umiejętnie wybił ją na rzut rożny.

• Złe zagranie Głowackiego mógł wykorzystać Gancarczyk, ale czujnie Kucharski wybił piłkę

• Dobra akcja graczy z Chojnic, wymieniali piłkę na jeden kontakt na wysokości pola karnego. Akcję próbował zakończyć Rybski, ale trafia piłką w nogi obrońców

• Groźny strzał Łukasika z linii pola karnego. Misztal spokojnie odbija piłkę

• Gracze Stomilu atakują zbyt małą liczbą zawodników. Muszą zaangażować więcej zawodników, aby myśleć o strzeleniu kontaktowej bramki

• Stomil przed szansą na kontaktową bramkę. Jegliński zagrywa do Darmochwała, który podaniem szukał graczy ze swojej drużyny. Piłkę odbija bramkarz Chojniczanki

• Kato dośrodkowuje wprost ręce Misztala. Wciąż brakuje dokładności graczom Stomilu

• Rzut wolny dla Stomilu na wysokości pola karnego. Głowacki źle dośrodkowuje i nie było zagrożenia bramki Misztala

• Mecz się otworzył, obserwujemy wymianę ciosów. Akcja za akcję.

• Błąd w szeregach obronnych Stomilu, Skiba wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z zawodnikiem z Chojnic.

• Kolejna dobra okazja Stomilu . Przebojem w pole karne wdarł się Darmochwał, ale podał za mocno do Łukasika

• Dobry strzał zawodnika Stomilu. Piłkę uderzał Darmochwał, ale bramkarz sparuje piłkę na rzut rożny.

• Zawodnicy z Olsztyna od początku rzucili się do ataku, efektem tego jest 2 rzut rożny w krótkim odstępie czasu

• Rozpoczynamy drugą część spotkania. Gracze Stomilu będą musieli sporo się napocić, aby odrobić starty

• Gracze Stomilu nie zaprezentowali się zbyt dobrze w pierwszej części gry. Zbyt duże odstępy między formacjami pozwalają graczom z Chojnic na swobodne rozgrywanie piłki. Prowadzenie jak najbardziej zasłużone.

• Sędzia Szczech kończy pierwszą połowę.

• Sędzia pokazuje Kunowi żółtą kartkę za faul na Mroziku

• Nieporozumienie w formacji obronnej Stomilu, Koprucki źle zaasekurował piłkę, do której dopadł Mikołajczak. Na całe szczęście przytomnością popisał się Skiba, który obronił strzał napastnika.

• Bednarek wrzucił piłkę w polee karne, niezdecydowanie obrońców Stomilu wykorzystał Rybski pokonując Skibe z najbliższej odległości.

• Andrzej Rybski strzelcem drugiej bramki

• Dośrodkowanie Warcholaka z rzutu różnego, ale piłka mija wszystkich zawodników i wychodzi poza linię

• Brakuje dokładności w zagraniach graczy Stomilu

• Gancarczyk przed szansą pokonania Skiby, ale sędzia pokazuje pozycję spaloną

• Płaskie dośrodkowanie w pole karne, na piłkę czekał już Rybski, ale obrońcy Stomilu w ostatniej chwili wybijają piłkę na rzut rożny.

• Marek Gancarczyk przebojem wdarł się w pole karne i oddał strzał tuż obok dalszego słupka bramki Skiby

• Kolejne zamieszanie w polu karnym Stomilu, bez zagrożenia ze strony gości

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Piłkę pewnie łapie Skiba

• Rybski wykorzystał błąd obrońców, zagrał piłkę w pole karne do Feciucha, a ten wyłożył piłkę Mikołajczakowi, który nie miał najmniejszych problemów ze skierowaniem piłki do bramki Skiby

• Trójkowa akcja Rybski - Feciuch i ostatni Mikołajczak umieszcza piłkę w bramce

• Marcin Warcholak popisał się niesamowitym rajdem. Wyłuskał piłkę pod własnym polem karnym i pomknął aż pod linię końcową , ale nie udało mu się opanować piłki w boisku. Kibice nagrodzili zawodnika oklaskami

• Po rzucie rożnym piłka spada wprost na głowę Daniela Chyły, który przenosi piłkę nad poprzeczką

• Marcin Warcholak ponad bramką, w futbolówka powędrowała na trybuny

• Rzut wolny dla Stomilu, na wysokości pola karnego

• Zawodnicy dosyć ospale rozpoczęli dzisiejsze spotkanie, oby jak najszybciej się obudzili

• Pierwsza groźniejsza sytuacja i rzut rożny dla Chojniczanki.

• Na razie walka toczy się w środku pola, drużyny badają swoje możliwości

• Sędzia Szczech rozpoczyna dzisiejsze spotkanie. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska. Gracze z Olsztyna zaczynają

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało niewiele ponad 10 minut. Zawodnicy obu zespołów udali się do szatni i już wkrótce rozpoczynamy!

• Poznaliśmy wyjściowe składy obu drużyn, czas na rezerwowych: Stomil: Michał Leszczyński, Arkadiusz Czarnecki, Piotr Głowacki, Yasuhiro Kato, Adrian Korzeniewski, Piotr Łysiak, Paweł Łukasik Chojniczanka: Karol Szymański, Adam Duda, Koisuke Ikagemi, Tomasz Wypij, Błażej Jankowski, Przemysław Laskowski, Krzysztof Cysewski

• Natomiast w drużynie gości z Chojnic zabraknie Tomasza Ostalczyka oraz pauzującego za kartki Arkadiusza Mysona Do składu wracają: Błażej Radler, Paweł Iwanicki i Marek Gancarczyk.

• Zawodnicy obu drużyn rozpoczęli przedmeczową rozgrzewkę. W drużynie Stomilu w dzisiejszym spotkaniu zabraknie kontuzjowanych: Michała Trzeciakiewicza, Dawida Mieczkowskiego Karola Żwira oraz Rafała Remisza. Po jedno meczowej absencji do składu wróci Arkadiusz Czarnecki

• Adam Łopatko, trener Stomilu zapytany przez Orange Sport o szanse w nadchodzącym spotkaniu odpowiedział:

- Szansę są 50/50, bardzo chcemy tego zwycięstwa, bo ono dałoby nam ze 2 oddechy w lidze, ale mówię to jest piłka i różne historie układają sie różnie. Wszystko będziemy wiedzieli w niedziele po meczu.

• Norbert Jędrzejczyk, zawodnik Chojniczanki zapytany przez mskchojniczanka.pl o poprzednie starcie obu drużyn odpowiedział:

- Poziom naszej gry w tamtym meczu porównuje do ostatniego występu z Termaliką. Wówczas też nie graliśmy zbyt dobrze, a gola straciliśmy w końcówce po faulu w naszym polu karnym.

• Witamy serdecznie! Do rozpoczęcia spotkania pozostała niespełna godzina. Temperatura w Olsztynie wynosi 6 stopni C. Wkrótce podamy oficjalne składy obu zespołów.