Stomil Olsztyn

1

Dolcan Ząbki

3

• Koniec spotkania! Gol Kovala nie wystarczył Stomilowi na zdobycie choćby punktu! Dolcan wygrywa w Ostródzie 3:1!

• Trzy minuty doliczone. To raczej zbyt mało na odrobienie strat dla Stomilu

• Ostatnia zmiana także w Stomilu. Wypniewski za Żwira

• Ostatnia zmiana w Dolcanie. Wiktorowski zmienia Kądziora

• Jest już chyba po meczu! Dolcan zdobywa trzecią bramkę!

• Kolejna zmiana w Dolcanie. Świerblewskiego zmienia Grzelak

• Akcja pod drugą bramką i piłka trafia w słupek po uderzeniu głową Bajdura!

• Rzut rożny dla Stomilu po strzale z dystansu jednego z gospodarzy.

• Druga zmiana w Stomilu. Meschia za Jamroza.

• Próbuje odpowiedzieć Stomil, ale uderzenie sprzed pola karnego jednego z piłkarzy Stomilu bardzo niecelne

• Gooool! Piesio daje Dolcanowi prowadzenie! Wejście smoka! Co za strzał!

• Groźniej zaatakował Stomil. Dobra wrzutka w pole karne nie znalazła jednak nikogo z olsztynian.

• Próby akcji z obu stron, na razie nie ma jednak kolejnych okazji bramkowych

• ... a w ekipie gości Grzegorz Piesio zmienia Mikitę.

• Trenerzy reagują zmianami. W zespole gospodarzy Wełnicki zmienia Mroczkowskiego...

• Rozkręcił nam się mecz w drugiej połowie. Niewiele zwiastowało dwa szybkie gole, ale teraz spotkanie powinno się znacznie ożywić. Liczymy jeszcze na emocje!

• Długo nie cieszyli się z prowadzenia gospodarze! Dośrodkowanie w pole karne i Świerblewski głową pokonuje Skibę!

• To się nazywa dobry początek! Po spokojnych pierwszych minutach po przerwie, zaatakował groźniej Stomil, a zamieszanie w polu karnym dobrze wykorzystał Koval.

• Gooool! Co za początek drugiej połowy! Niezawodny Koval!

• Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej, niestety dosyć nudnej połowy. Widać, że to powoli końcówka sezonu, a ekipy które już o nic nie walczą nie mają wielkiej ochoty do gry.

• Akcje ciągle przenoszą się spod jednej pod drugą bramkę, ale albo kończy się na niegroźnych stałych fragmentach, albo piłkę wyłapuje bramkarz. Do przerwy nie zanosi się na gole.

• Spotkanie nieco się nam ożywiło. Akcje z jednej i drugiej strony, ale ciągle brakuje celności i nikt nie potrafi oddać strzału w światło bramki.

• W odpowiedzi Dolcan, ale po akcji jednego z piłkarzy z Ząbek mija bramkę Skiby!

• Stomil egzekwował rzut wolny sprzed pola karnego Dolcanu, jednak został on źle wykonany. Zmarnowana okazja gospodarzy.

• Aktywny Koval wychodził sam na sam z bramkarzem Dolcanu, ten jednak ostatecznie był szybciej przy piłce!

• Stomil coraz groźniej ataku! W polu karnym dobrze znalazł się Trzeciakiewicz, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Stomil stara się atakować, ale nie jest w stanie stworzyć dogodnej okazji. Strzały z dystansu ciągle nie trafiają w światło bramki.

• Próby ataków z jednej i drugiej strony, ale na razie obu zespołom brakuje celności. Po próbach z dystansu piłka mija bramkę, a dośrodkowania kończą w rękawicach bramkarzy.

• Stomil stara się odpowiadać atakami. Jak zwykle aktywny jest Koval, ale dobrze pilnują go obrońcy z Ząbek.

• W pierwszych minutach meczu stara się atakować Dolcan, ale na razie niewiele z tego wynika. Stomil w defensywie.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Trwa rozgrzewka obu zespołów

• Znamy już składy obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Stomil: Dawid Mieczkowski, Irakli Meschia, Naoya Shibamura, Tomasz Wełnicki i Piotr Wypniewski Dolcan: Rafał Leszczyński, Daniel Gołębiewski, Rafał Grzelak, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio, Sebastian Bartlewski i Kamil Wiktorski

• Stadion w Ostródzie gotowy na mecz 1 ligi.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Stomilu Olsztyn z Dolcanem Ząbki, który rozegrany będzie w Ostródzie, gdzie dzisiejsi gospodarze rozgrywają swoje mecze do czasu zainstalowania sztucznego oświetlenia na ich stadionie.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - DOLCAN ZĄBKI

Michał Trzeciakiewicz

Mecz Stomilu z Dolcanem będzie starciem drużyn, które w tym sezonie są już pewne utrzymania, a zarazem nie walczą już o najwyższe cele. Po 31 kolejkach olsztynianie zajmują wysoką, czwartą pozycję i ich celem jest utrzymanie jej do końca rozgrywek. Z kolei ząbczanie mają na koncie o cztery punkty mniej, ale nadal mogą wyprzedzić w ligowej tabeli swoich sobotnich rywali. Żeby to uczynić nie mogą pozwolić sobie na porażkę w Ostródzie, w przeciwnym razie podopieczni Dariusza Dźwigały na pewno nie będą w stanie przeskoczyć Stomilu.