Stomil Olsztyn

0

Wisła Płock

3

• Pan Dobrynin kończy spotkanie pomiędzy Wisłą Płock a Stomilem Olsztyn w którym gorą okazali się zdecydowanie piłkarze gości, którzy kontynuują swoją passę meczów bez porażki poza własnym stadionem. Dziękujemy państwu za wspólnie spędzony czas.

• Pan Dobrynin dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu spotkania.

• Najlepsza akcja dzisiejszego spotkania w wykonaniu Stomilu po wrzutce w pole karne, i późniejszym strzale Trzeciakiewicza tylko słupek ratuje bramkarza gości.

• Indywidualna akcja Darmochwała nie przynosi jednak żadnych korzyści, kolejny raz pewnie interweniowała obrona Stomilu, z rzutu rożnego piłkę ekspediować będą piłkarze Stomilu.

• Do końca spotkania pozostało około 5 minut, plus to co ewentualnie doliczy sędzia jednak widać że zespoły czekają już tylko na ostatni gwizdek sędziego, aby móc skupić się na kolejnych spotkaniach.

• Ostatnia zmiana również w drużynie Wisły Płock na boisku melduje się Jabłoński, zastępując strzelca 3 bramki, Fabiana Hiszpańskiego.

• Piłkarze Stomilu starają się jeszcze zdobyć honorową bramkę, jednak piłkarze Wisły nie pozwalają na to raz po raz popisując się skuteczną interwencją w obronie.

• Za Karola Żwira na boisku pojawia się Cezary Sobolewski, jest to ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.

• Druga zmiana w drużynie Wisły za Piotra Wlazło na boisku pojawia się Wojciech Zyska.

• Fatalne zachowanie w środku boiska Berezowskiego który zagrywając piłkę do tyłu podał piłkę wprost pod nogi Hiszpańskiego który w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans dla bramkarza gospodarzy.

• GOOOLLLL !!!! Fabian Hiszpański !!!!!! Fatalne zachowanie defensywy Stomilu.

• To się nazywa dobra zmiana ! Zaledwie kilka minut po wejściu na boisko, dobrą kontrę piłkarzy z Płocka wykańcza Lebedyński po którego strzale piłka obija słupek i wpada do bramki bezradnego Skiby.

• Zmiana w drużynie Stomilu.

• Golllllll !!!!! Ależ niesamowite wejście Mikołaja Lebedyńskiego!!!

• Groźna wrzutka, jednak omija piłkarzy gości przy asekuracji obrońców Stomilu i od bramki zaczyna Skiba.

• Za faul około 25 metrów od bramki Skiby żółtą kartką ukarany Czarnecki.

• Zmiana w drużynie gości boisko opuszcza były piłkarz Stomilu Piotr Ruszkul a w jego miejsce wchodzi Lebedyński.

• Fragment spotkania w którym obydwie drużyny, spokojnie rozgrywają piłkę starając się przełamać obronę przeciwnika, w dogodnej sytuacji znalazł się Stomil, jednak śliska murawa nie ułatwia zadania piłkarzom Stomilu.

• Ależ akcja Stomilu, po dobrym wyprowadzeniu kontry fatalnie przestrzela piłkarz Stomilu, najlepsza w tym spotkaniu sytuacja w wykonaniu gospodarzy.

• Oprawa kibiców Stomilu i Wisły, którzy wspólnie odśpiewali Hymn Polski, za co trybuny nagrodziły ich gromkimi brawami.

• Kontra Stomilu powstrzymana faulem przez obrońcę gości, Sielewskiego za co sędzia Dobrynin pokazuje mu żółtą kartkę.

• Faul około 25 metrów od bramki Skiby, do piłki podchodzi strzelec pierwszej bramki dla drużyny Wisły, Stefańczyk i mocnym strzałem trafia w poprzeczkę !!

• Ciekawa trójkowa akcja w wykonaniu piłkarzy Wisły Płock, jednak w pojedynku Janusa ze Skibą to bramkarz gospodarzy wychodzi obronną ręką.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, za Piotra Głowackiego na boisku melduje się jego imiennik Darmochwał.

• Brzydki faul w wykonaniu Piotra Wlazło za co sędzia, karze zawodnika Wisły żółtą kartką.

• Wiele ochoty do gry wykazują w tej połowie spotkania piłkarze Stomilu, wydaje się jednak, że gospodarze przedkładają ilość ataków nad ich jakość.

• Wyraźnie zadowoleni z wyniku są piłkarze gości którzy, zamknęli swoje poczynania do ataków pozycyjnych, oraz spokojnego budowania akcji od swojej strefy boiska.

• Stały fragment gry około 40 metrów od bramki gości, jednak kolejny raz w tym spotkaniu, kiepskie wykonanie rzutu wolnego i od bramki zaczyna Seweryn Kiełpin.

• Okres spokojnej gry obydwu zespołów, chodź ze wskazaniem na piłkarzy Stomilu, co dokumentują dobrym strzałem Trzeciakiewicza który minimalnie przelatuje obok bramki Kiełpina.

• Zamieszanie w polu karnym i mamy kolejny stały fragment gry tym razem z drugiej strony boiska, Stomil wyszedł bardzo agresywnie w drugiej części spotkania, jednak kolejny raz bardzo nieskutecznie atakują piłkarze "Dumy Warmii".

• Dobra akcja Stomilu, sędzia wskazuje na chorągiewkę boczną boiska mamy rzut rożny dla gospodarzy.

• Od środka boiska zaczęli piłkarze Stomilu.

• Piłkarze pojawiają się na boisku za chwilę zaczynamy

• Kończymy pierwszą połowę spotkania która mimo tylko jednej bramki należała do bardzo ciekawych liczymy, na kolejne tak udane 45 minut. Wracamy za około kwadrans.

• Sędzia Dobrynin dolicza minutę do pierwszej połowy spotkania.

• Szybki atak Wisły daje im rzut rożny z którym jednak bez problemu radzi sobie obrona Stomilu.

• Po raz kolejny fatalne wykonanie rzutu rożnego i z 5 metra zaczyna Kiełpin.

• Kolejny stały fragment gry który nie przynosi najmniejszych korzyści dla ekipy Stomilu, mimo, że drużyna gospodarzy atakuje częściej niż Wisła, z ich ataków nie wynikają groźne akcje bramkowe, rzut rożny dla Stomilu.

• Jęk zawodu na trybunach dobra wrzutka Głowackiego w pole karne z piłką mija się jeden z napastników Stomilu i z największym trudem na rzut rożny piłkę wybija zawodnik gości,

• Rzut wolny dla Stomilu, około 25 metrów od bramki gości jednak ofiarnie rzuca się Kiełpin, i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Wysoki pressing który w ostatnich minutach prezentuje drużyna gospodarzy nie przynosi pożądanych efektów, gdyż jego skutkiem są kontry Wisły z których jedna zakończyła się faulem przed polem karnym a w konsekwencji golem dla Wisły.

• Szybką kontrą odpowiedział Stomil, jednak kiepska próba napastnika gospodarzy i od bramki zaczyna Kiełpin.

• Piękne uderzenie Stefańczyka z rzutu wolnego, techniczne mierzone uderzenie w samo okienko bezradnego w tej sytuacji Skiby.

• GOOOLLLLLL !!!!!!!! Stefańczyk !!!!! bramka z cyklu Stadiony świata.

• Po szybkiej kontrze gości, w okolicach pola karnego pada piłkarz Wisły, mamy rzut wolny.

• Mamy pierwszą kontrowersję dzisiejszego spotkania, w polu karnym pada Głowacki jednak, gwizdek sędziego milczy, co wyraźnie nie podoba się kibicom gospodarzy.

• Wysokim pressingiem wyszli gospodarze co skutkuje kontrą dla Wisły, jednak w polu karnym dobre zachowanie obrońców Stomilu, przy piłce gospodarze.

• Wyjątkowo odważnie gra dziś Kiełpin po raz kolejny wdał się w drybling we własnym polu karnym, ratując sytuację wybiciem, to już kolejne takie zachowanie w wykonaniu bramkarza Wisły.

• Chaos tak można w skrócie określić ostatnie kilka minut spotkania.

• Dziwne zachowanie obrony Wisły po kilku próbach wyprowadzenia piłki i fatalnym przerzucie na drugą stronę boiska od autu zaczęli gospodarze, jednak Ci również nie popisali się dokładnością, po raz kolejny przy piłce " Nafciarze".

• Kolejna kontra Stomilu, w środku dobrze piłkę rozprowadził Skoba, jednak Głowacki źle wykonał wrzutkę i piłkę zdobywają piłkarze Wisły.

• Kolejna dobra indywidualna akcja, jednak strzałem z około 20 metrów od i obok bramki popisuje się Trzeciakiewicz.

• Piłkę na 35 metrze otrzymuje Skoba, jednak ukraiński piłkarz fatalnie wykonał strzał uderzając wysoko ponad poprzeczką bramkarza Wisły.

• W ostatnich minutach spotkania Wisła zdecydowanie chętniej wita w polu karnym drużyny gospodarzy, co jednak nie robi najmniejszego wrażenia na obrońcach Stomilu.

• Kolejny raz świetnie uderza Ruszkul, odnalazł piłkę w trakcie zamieszania w polu karnym, kolejna skuteczna interwencja Skiby.

• Po pierwszym kwadransie spotkania na wyróżnienie zasługuje piłkarz Stomilu Skoba, który mimo paru nieudanych zagrań jest najbardziej aktywnym zawodnikiem ekipy gospodarzy.

• Co raz śmielej poczynają sobie w ofensywie piłkarze Stomilu, jednak brakuje im dokładności co skutkuje utratą piłki.

• Ależ nam się zrobił mecz kolejny groźny strzał tym razem w wykonaniu gospodarzy, mamy rzut rożny dla Stomilu po którym tylko wrzut z autu dla gospodarzy.

• Pięknią indywidualną akcję poprowadził Iliev, jego strzał z 20 metrów z trudem na róg wybija Skiba.

• Kolejny atak Wisły, jednak niepilnowany w polu karnym piłkarz Wisły nie potrafił dobrze złożyć się do strzału, od bramki Skiba.

• Jesteśmy światkami bardzo ciekawego widowiska na stadionie w Olsztynie, strzale Ruszkula, szybkim atakiem próbował zaskoczyć Stomil jednak pewnie interweniuje Kiełpin.

• Piękne uderzenie byłego piłkarza Stomilu, Piotra Ruszkula, bo szybkiej kontrze gości, jednak piłka o centymetry mija bramkę Skiby.

• Kontra w wykonaniu Stomilu, jednak fatalny wariant zagrania wybrał Skoba. Bardzo odważnie we własnym polu karnym gra Kiełpin próba dryblingu o mało nie skończyła się stratą piłki we własnym polu karnym.

• Dużo niedokładnych zagrań w wykonaniu Stomilu, którego to piłkarze w dwóch kolejnych akacjach nie potrafili znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Seweryna Kiełpina.

• Drużyny starają się zbadać przeciwnika spokojnie dysponując piłką w środkowych rejonach boiska. Jednak dalej to piłkarze Wisły wydają się być ekipą bardziej zdecydowaną na atakowanie rywala.

• Mamy pierwszy faul w dzisiejszym spotkaniu, ze środkowych rejonów boiska zaczynają piłkarze Stomilu.

• Pierwsze sekundy spotkania to aktywniejsza gra ze strony piłkarzy przyjezdnych, jednak optyczna przewaga nie przynosi żadnych wymiernych korzyści.

• Warto zaznaczyć, że dzisiejszy mecz jest również meczem przyjaźni na trybunach, gdyż kibice obydwu zespołów sympatyzują ze sobą oraz wspólnie zasiedli na trybunie aby dopingować swoje drużyny.

• Sędzia Zbigniew Dobrynin, gwizdkiem oznajmił początek spotkania od środka boiska zaczynają piłkarze Wisły Płock.

• Przy dźwiękach hymnu kibiców olsztyńskiego Stomilu na boisku pojawiają się aktorzy dzisiejszego spotkania, za chwilę tradycyjny okrzyk wykonywany wspólnie przez piłkarzy i kibiców Stomilu.

• Piłkarze obydwu drużyn powoli udają się do szatni, a my oczekujemy na pierwszy gwizdek sędziego Dobrynina który powinniśmy usłyszeć za około 15 minut.

• Ławki rezerwowych obydwu zespołów : Stomil : Mieczkowski Dawid, Koprucki Arkadiusz, Darmochwał Piotr, Shibamura Naoya, Kato Yasuhiro, Sobolewski Cezary. Wisła : Kaniecki Bartosz, Jabłoński Dawid, Kacprzycki Łukasz, Lebedyński Mikołaj, Krzywicki Marcin i Zyska Wojciech.

• Kibice olsztyńskiego Stomilu co raz liczniej zaczynają pojawiać się na obiekcie MOSiR-u, wszyscy liczą na zwycięstwo drużyny "Dumy Warmii" które zwieńczy bardzo udaną rundę jesienną dla tego zespołu.

• Na Temat formy drużyny popularnych "Nafciarzy" wypowiadał się strzelec pięknej bramki w ostatnim meczu z Dolcanem Ząbki Krzysztof Janus : Regularnie zdobywamy punkty, ale przed tygodniem w Chojnicach nie udało się nam wygrać. Na bardzo trudnym terenie zremisowaliśmy z Chojniczanką 1:1. za olsztyn.sport. pl Janus dodaje również, iż Stomil rzeczywiście może być uznawany za rewelacje tegorocznych rozgrywek 1 ligi.

• W przedmeczowej wypowiedzi Trener Jabłoński wypowiadał się następująco : To obok Olimpii Grudziądz i Termaliki, jedna z najmocniejszych kadrowo ekip w pierwszej lidze - uważa trener olsztynian. - Jej zawodnicy doskonale rozumieją się na boisku, a to dlatego, że grają ze sobą już drugi rok. via. olsztyn.sport.pl

• Goście zamierzają podtrzymać świetną passę w meczach wyjazdowych gdzie do tej pory są jedną z najlepszych pod tym względem drużyn w lidze. Natomiast Stomil ma zamiar pokrzyżować szyki drużynie z Płocka aby w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej przed własną publicznością, 3 punkty pozostały w Olsztyn.

• Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, gdzie miejscowym Stomil podejmie Płocką Wisłę. Do pierwszego gwizdka sędziego Dobrynina pozostało około 45 minut.