Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

3

• W tym momencie sedzia kończy mecz! Chojniczanka wygrywa 4:3! Cóz za mecz!

• Sędzia doliczył 3minuty!

• 89 minuta i Stomil zdobywa bramkę za sprawą Trzeciakiewicza.

• Bardzo niecelny strzał z 25 metrow Feciucha. Nawiasem mówiąc cała jego gra w dzisiejszym spotkaniu w skali od 1 do 5, to 2.

• Kolejny niepotrzebny faul Chojniczanki. Około 24 metrów do bramki. Stomil będzie miał dobrą okazję!

• Andrzej Rybski zajmuje miejsce Gancarczyka - strzelca dwóch bramek!

• Niepotrzebny faul gospodarzy pod własną bramką. Będzie niebezpieczny rzut wolny.

• Lisowski wybił piłkę na rzut rożny w sytuacji, w której nie było zagrożenia.

• Kieruzel popełnił kolejny błąd i tym samym stworzył zagrożenie pod bramką Podleśnego, ale na szczęście bramkarz spisał się bez zarzutu!

• Po dobrej akcji gości wykazać musiał się Podleśny, który fantastycznie wybronił głowkę Trzeciakiewicza!

• Z boiska schodzi Jamróz, a w jego miejsce melduje się Wełnicki!

• Żwir strzelał z około 8 metrów bardzo niecelnie!

• Kieruzel poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę, ale Goście nie potrafili wykorzystać takiej sytuacji!

• Kieruzel za faul na bramkarzu otrzymuje zółtko!

• Pierwsza akcja Siemaszki i rzut rożny!

• W zespole Chojniczanki szansę do gry dostaje Siemaszko, który zmienia Mikołajczaka!

• Rzut rożny dla drużyny gości!, po którym w zamieszaniu w polu bramkowym najlepiej spisał się Podleśny i złapał piłkę !

• Szymonowicz zmienia Mroczkowskiego!

• Strzał Feciucha z 20 metrów o centymetry mija słupek!

• Zmiana w zespole gości ! Skoba schodzi, a w jego miejsce Meskhia!

• Chyła zdobywcą bramki na 4:2 dla gospodarzy! Na leżąco dobija piłkę na pustą bramkę!

• Kolejny rajd Gancarczyka, po którym wywalczony został róg!

• Momentami obrona Stomilu wygląda bardzo zle. Zanosi się na drugą bramkę dla gospodarzy.

• Kolejne doskonałe, przeszywające podanie od Grzelaka w stronę kolegów. Na posterunku jednak był Bucholc.

• Ależ sytuacja! Gancarczyk wpadł w pole karne i dograł na piąty metr, gdzie piłkę przyjął Grzelak, ale w pojedynku z bramkarzem poległ. Nie trafił z 3metrów!

• Od początku drugiej połowy widać, że mecz się zaostrzył. Kolejne niebezpieczne wejście.

• Jamróz ukarany żółtą kartką!

• Pierwsza akcja Chojniczanki. Gancarczyk dośrodkował w pole karne, ale Skiba doskonale łapie piłkę!

• Niedziela melduje się na boisku. Wchodzi w miejsce Suchockiego!

• Drugą połowę rozpoczął zespół gości!

• Koniec pierwszej połowy meczu!

• Brutalnie sfaulowany Grzelak wślizgiem od tyłu! Żółtko obejrzał Skoba!

• Gancarczyk wyszedł kolejny raz sam na sam, ale tym razem pewnie pokonał bramkarza! Gancarczyk popisał się pięknym lobem!

• Panuje teraz sporo niedokładności u jednych jak i drugich, dlatego tempo meczu nieco siadło.

• Do strzału doszedł Jamróz, niestety bardzo niecelnie uderzył piłkę!

• Ależ gol! Gancarczyk wrzucił piłkę na długi słupek, a tam akcję skończył Chyła! 2:2

• Mikołajczak w dryblingu wywalczył rzut rożny.

• Jamróz wbiegł w pole karne po dobrym podaniu ze środka pola, ale nie udało mu się skończyć akcji.

• Dobra akcja Chojniczanki zakończona strzałem głową Gancarczyka! Skiba złapał piłkę!

• Fatalne zachowanie obrony Chojniczanki! Wybita piłka przed pole karne, która padła łupem Skoby, a ten długo nie myślał i uderzył na bramkę ! 1:2 ! Cóż za mecz!

• Odpowiedz gości, którzy dzięki błyskowi Żwira otrzymali korner!

• Kolejna sytuacja sam na sam z bramkarzem! Mikołajczak do Suchockiego, ale znowu fantastycznie broni Skiba! Rzut rożny

• Kolejna grozna sytuacja Chojniczanki! Grzelak przedryblował 3 zawodników i wyszedł sam na sam.. Fenomenalną broną popisał się Skiba!

• Achh minimalnie nie trafił Grzelak, któremu piłkę na głowę dostarczył Suchocki!

• Po wrzutce Chyły Chojniczanka egzekwować będzie rzut rożny!

• Trzeciakiewicz! Co on zrobił? Minął cała obronę rywala dryblingiem i na końcu strzelił z tzw. czuba w bramkę! Mamy 1:1!

• Kolejna dobra piłka od Grzelaka do Gancarczyka, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale ostoja obrony Stomilu nie zawiodła. Wciąż 1:0.

• Cóż za akcja Chojniczanki! Gancarczyk do Chyły, a ten do Grzelaka, który zagrał krosową piłkę do wbiegającego Gancarczyka, ale był na spalonym...

• Kolejny błąd Feciucha i kolejna strata! Tym razem obeszło się bez większego zagrożenia.

• Błąd Feciucha, który zagrał do przeciwnika, a ten popędził na bramkę. W ostatniej chwili wślizgiem uratował sytuację Lisowski.

• Goście wykonywać będą rzut wolny w okolicach linii środkowej boiska! Wrzutka! Niestety nic z tego nie wyszło i w posiadaniu Chojniczanka.

• Powoli Stomil zaczyna dochodzić do głosu, dzięki czemu rośnie strach w oczach defensywy gospodarzy.

• Troszkę niedokładności pojawiło się w szeregach Chojniczanki, która straciła piłkę i na własne życzenie sprokurowała niebezpieczną sytuację, ale znakomicie w bramce spisał się Podleśny!

• Zdecydowanie lepiej w ten mecz wszedł zespół gospodarzy, który zdołał zdobyć bramkę i cały czas atakuje. Stomil wygląda na nieco oszołomioną drużynę.

• Marek Gancarczyk !!!! Uderzył z około 20 metrów na bramkę, ale piłka w ostatnim momencie odbiła się od pleców obrońcy i zdezorientowany bramkarz nie miał szans! 1:0

• Ależ sytuacja! Wrzutka w pole karne, po której Skiba wybił piłkę, a ta trafiła pod nogi Zawistowskiego, który natychmiast uderzył w kierunku pustej bramki. Minimalnie chybił!

• Mecz rozpocznie zespół gospodarzy! Arbiter pozwala rozpocząć mecz!

• Zawodnicy wychodzą na murawę boiska. Za chwilę nastąpi krótkie przywitanie i sędzia da znak do rozpoczęcia meczu.

• Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a goście w jednolitych czarnych kompletach.

• Zawodnicy za niedługo kończą rozgrzewkę i zejdą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów. stomil

• W Chojnicach jest dzisiaj wietrznie , a na niebie zaciągnęła się wielka chmura i od dobrych 30 minut pada deszcz. Temperatura oscyluje w granicach 12 stopni. Pogoda dzisiaj nie sprzyja zawodnikom. Mecz może obfitować w wiele błędów, dlatego kluczowa może okazać się jedna bramka.

• Arbitrem głównym tego meczu będzie Tomasz Marciniak, a pomagać mu będą liniowii: Jakub Winkler i Michał Pierściński.

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Chojniczanka: Michał Dumieński, Damian Gałązka, Andrzej Rybski, Przemysław Czerwiński, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Rafał Siemaszko. Stomil Olsztyn: Dawid Mieczkowski, Naoya Shibamura, Dawid Szymonowicz, Tomasz Wełnicki, Irakli Meskhia.

• Witamy z Mickiewicza 12 w Chojnicach, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Chojniczanki. Dzisiejszym przeciwnikiem gospodarzy jest zespół Stomilu Olsztyn!
    Polecamy lekturę zamieszczoną u dołu, by poznać stawkę spotkania!

• Chojniczanka - Stomil LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Chojna" wraca do gry, Stomil broni czwartej lokaty

Po kolejce przerwy, spowodowanej wycofaniem się z rozgrywek Floty Świnoujście, na I-ligowe boiska wracają piłkarze Chojniczanki. Podopiecznym Mariusza Pawlaka przyjdzie walczyć ze Stomilem Olsztyn. "Chojna" traci do piłkarzy Mirosława Jabłońskiego zaledwie trzy punkty. Ostatnie niezłe wyniki, plus 3 punkty "ekstra" za mecz z Flotą, sprawiły, że Chojniczanka zagościła w górnej części tabeli. Choć kibice nie mają co marzyć o awansie, to możliwość zakończenia sezonu w pierwszej piątce, byłaby nie małym sukces chojnickiej drużyny.

Stomil Olsztyn - Choniczanka Chojnice 3:0