Flota Świnoujście

1

Miedź Legnica

0

• Zmiana nic już nie dała! Koniec meczu w Świnoujściu! Flota wygrywa na inaugurację!

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kasperkiewicz w miejsce Cierpki.

• Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

• Zółta kartka dla Śpiączki za zagranie piłki ręką.

• Miedź utrzymuje się przy piłce, Miedź atakuje, Miedź ma inicjatywę... ale nic poza tym. Na prowadzeniu ciągle Flota, która dobrze broni wyniku.

• Ostatnia zmiana we Flocie. Kolendowicz z kartką na koncie schodzi, w jego miejsce Erić.

• Kolejny strzał głową zawodnika gości i na posterunku Brljak!

• W ataku ciągle Miedź. Po strzale głową Chrzanowskiego dobrze interweniuje bramkarz Floty. Gospodarze ciągle prowadzą 1:0.

• Żółtą kartką ukarany Kolendowicz.

• Druga zmiana we Flocie. Śpiączka zmienia Arifovicia. Wynik zadowala Bogusława Baniaka.

• Ofensywnie ustawiona Miedź, nawet za ofensywnie. Dopiero co wprowadzony Chrzanowski za bardzo wyrywa się do przodu i kończy na spalonym.

• @xdalanxd - Kibiców gości "na oko" 40-50. Dopingują.

• Chrzanowski zmienia Szczepaniaka. Wszystko na jedną kartę w ekipie Miedzi.

• Z kornera wrzutka w pole karne Miedzi, strzał głową oddał Gusocenko, ale trafił w rywala.

• Pierwsza zmiana we Flocie. Sołowiej zmienia Bodzionego.

• Miedź w ataku. Po dośrodkowaniu Łobodzińskiego wzdłuż pola karnego, żaden z piłkarzy gości nie doszedł do piłki i nie zdołał zamknąć akcji.

• MIedź nie ma na razie pomysłu na sforsowanie obrony Floty. Próbę zagrania piłki do Zakrzewskiego przecinają defensorzy "Wyspiarzy"

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Floty piłkę wyłapał Brljak.

• Miedź dostawiła sobie napastnika, ale na razie niewiele z tego wynika. Tymczasem z dystansu niecelnie na bramkę Ptaka uderzał Mokwa.

• Zmianą reaguje na boiskową sytuację trener Miedzi. Zakrzewski wchodzi w miejsce Bartoszewicza.

• Miedź stara się pozbierać po niespodziewanej bramce, ale na razie jej ataki są mało przekonujące. Flota wyraźnie zadowolona z prowadzenia, nie forsuje tempa gry.

• Goooooooooooool! Niewiada oddał strzał, piłka trafiła w Arifovicia, który zmienił tor jej lotu i wyprowadził Flotę na prowadzenie, myląc Ptaka!

• W ataku Flota. Groźnie zapowiadającą się akcję ofiarną interwencją zażegnał jednak Woźniczka.

• Żółta kartka dla Zasady za faul na Mokwie.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Początek drugiej połowy w Świnoujściu!

• I koniec pierwszej części spotkania. Bez goli z obu stron. Wizualna przewaga po stronie gości.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

• Łobodziński oddał strzał po podaniu Madejskiego, ale bardzo niecelny.

• Tempo spotkania spadło. Niewiele ciekawego dzieje się na boisku w Świnoujściu.

• Kolendowicz strzelał sprzed pola karnego, ale piłka przeszła ponad bramką.

• Flota z rzutu rożnego. Dośrodkowanie wybite jednak przez piłkarza gości.

• Piłkę przed polem karnym dostał Szczcepaniak, ale nie zdołał celnie uderzyć na bramkę. Niemniej to Miedź ma ciągle inicjatywę.

• Burkhardt z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

• A na trybunach pojawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa fanów z Legnicy, która teraz wspiera swój zespół dopingiem.

• Ucierpiał po faulu Łobodziński. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

• Miedź ma wyraźną przewagę. Flota broni się na własnej połowie i od czasu do czasu próbuje wyprowadzić kontratak. Na razie jednak niewiele z tego wychodzi. Bliżej gola goście.

• Próba wyjścia Szczepaniaka na czystą pozycję, ale za szybko ruszył przed obrońców i dał się złapać na spalonym.

• Kolejna akcja Miedzi zakończona strzałem Burkhardta. Broni bramkarz Floty, która od paru minut jest wyraźnie w defensywie.

• Akcja Miedzi lewym skrzydłem, po wrzutce w pole karne strzał głową oddał Szczepaniak, ale piłka minęła bramkę Floty.

• Tym razem próbował Madejski, jednak jego uderzenie zza pola karnego okazało się baaaardzo niecelne.

• W ataku Miedź. Po dośrodkowaniu Cierpki w pole karne niebezpieczeństwo zażegnują obrońcy gospodarzy.

• Rzut wolny dla Floty. Do piłki podszedł Kieruzel i uderzył na bramkę, jednak dobrze broni Ptak!

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu. Ukarany Midzierski.

• Groźnie w polu karnym Floty! Madejski przełożył sobie piłkę na lewą nogę, dośrodkował do Burkardta, ale w mieszał się w to Jasiński i wybił piłkę na aut!

• W ataku znów Flota. Tylko ofiarna interwencja Wołczka w polu karnym zażegnała niebezpieczeństwo po próbie strzału Bodzionego.

• Piłka w pole karne do Arifovicia, ale uprzedza go bramkarz Miedzi. Na razie mamy wymianę ciosów, jednak niezbyt mocnych.

• Z rzutu wolnego w pole karne Floty zagrał Burkhardt, ale wybijają piłkę obrońcy.

• Akcja za akcję! Tym razem w dogodnej pozycji znalazł się Łobodziński, lecz były zawodnik krakowskiej WIsły uderzył obok słupka!

• Po kolejnej akcji Floty w polu karnym przewracał się Opałacz, ale sędzia uznał, że nie ma mowy o jakimkolwiek faulu.

• Znowu akcja Floty, tym razem zakończona strzałem Jasińskiego. Niecelnym.

• Długa piłka na dobieg do Kolendowicza, ale ostatecznie pojedynek biegowy do futbolówki wygrał bramkarz Miedzi.

• Akcja Miedzi. Ze skrzydła w pole karne wrzucał Łobodziński, ale futbolówkę wyłapał Brljak.

• Spokojny początek spotkania. Oba zespoły badają się, nie odsłaniając tyłów. Miejmy nadzieję, że spotkanie nie będzie przypominać piłkarskich szachów.

• Atakuje Miedź. Najpierw Opałacz powstrzymał Szczepaniaka, a po chwili uderzenie Bartoszewicza zza pola karnego musiał bronić Brljak.

• Od środka rozpoczęli goście. Pogoda dzisiaj sprzyja grze. W powietrzu czuć wiosnę.

• Początek spotkania w Świnoujściu!

• Oba zespoły już na boisku, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

• Flota zagra dzisiaj w standardowych biało-niebieskich strojach. Goście w wyjazdowych, czerwonych kompletach. Już za moment początek spotkania.

• Już w tygodniu pisaliśmy, że piłkarzem Floty może ponownie zostać Sebastian Olszar. Wydaje się, że coraz bliżej tego faktu, ponieważ zawodnik pojawił się dzisiaj na stadionie!

• Znamy już składy obu zespołów. Pora na ławki rezerwowych. Flota: Gąsiński, Zalepa, Sołowiej, Erić, Kamiński, Pułka i Śpiączka. Miedź: Bledzewski, Tanżyna, Zakrzewski, Kiełpiński, Chrzanowski, Kasperkiewicz, Szymański

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Floty Świnoujście z Miedzią Legnica!