5

4 1 połowa

Puszcza Niepołomice

1

• Wszystko co najlepsze w tym spotkaniu mogliśmy oglądać w pierwszej połowie. Druga popsuła nieco wrażenie o tym meczu. GKS Tychy bezlitośnie skuteczny pokonuje Puszczę 5:1.

• Koniec spotkania. GKS Tychy okazuje się mało gościnny i wygrywa w Jaworznie z Puszczą Niepołomice aż 5:1.

• Zunic mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu ale z kilku metrów trafia wprost w ręce bramkarza.

• Sędzia doliczył do słabej drugiej połowy aż 3. minuty.

• Bukowiec mimo chwili czasu na przyjęcie i ustawienie sobie piłki oddaje strzał wysoko wysoko nad bramką rywali.

• Zawodnik Puszczy faulował w polu karnym GKS-u w walce powietrznej o piłkę. Nawet stałe fragmenty gry nie wychodzą już zbyt dobrze gościom.

• Niezwykle skuteczni zawodnicy z Tychów w drugiej połowie oddali inicjatywę rywalowi i oglądamy marnej jakości spotkanie w Jaworznie.

• Ataki Puszczy Niepołomice jakby bez pomysłu na ich wykończenie. Minimalna przewaga w posiadaniu piłki ale mało tych 100% sytuacji pod bramką Igaza.

• Były zawodnik m.in. Górnika Zabrze wyczekał rywali i z ogromnym spokojem umieścił piłkę w bramce Sobieszczyka. Jest to premierowe trafienie pomocnika w barwach GKS-u Tychy.

• GOL !!! !!! !!! Maricin Wodecki i mamy 5:1 Po raz kolejny siłę spokoju w polu karnym rywali pokazali zawodnicy GKS-u Tychy.

• Ostatnia zmiana w zespole GKS-u Tychy. Boisko opuszcza strzelec 2. goli Szczęsny. W jego miejsce Wodecki.

• Kolejna żółta kartka tym razem dla Zganiacza.

• Masternak zagrywa do własnego bramkarza.

• Igaz ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią ale chwilę później pewnie wyczuł intencje Nowaka pewnie broniąc jego strzał z 11. metrów.

• Igaz ukarany żółtą kartką.

• Nowak wprost w bramkarza GKS-u Tychy. Mamy nadal 4:1.

• Rzut karny dla Puszczy Niepołomice. Faulował we własnym polu karnym Zunic.

• Mączyński wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki. W jej posiadaniu zawodnicy Puszczy, którzy ambitnie walczą o zmniejszenie rozmiarów swojej porażki.

• Popovic poprosił o zmianę trenera Żurka. Uciekł jak najdalej od linii bocznej by zyskać na tej zmianie jak najwięcej czasu. Tyszanie dużo sił włożyli w zdobycie 4. goli w pierwszej połowie.

• Druga zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Autor przepięknego gola w pierwszej połowie Denis Popovic opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił sie Bukowiec.

• Boisko opuścił autor dwóch asyst Ruskovsky. Zastąpił go Daniel Mąka.

• Mało płynnej gry, mnożą się przerwy w grze spowodowane faulami.

• Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany zawodnik Puszczy - Szymonik.

• Natomiast tyszanie zwalniają grę chcą w ten sposób przetrwać ciężki dla nich okres gry.

• Bramka kontaktowa dodała nieco skrzydeł zawodnikom z Niepołomic, którzy chcą pójść za ciosem. Rośnie przewaga w utrzymywaniu się przy piłce podopiecznych Wójtowicza.

• GOL !!! !!! !!! Pierwszy gol dla drużyny z Niepołomic. Bramką bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa Nowak.

• Po raz kolejny nie popisuje się Zganiacz. Faul tyskiego pomocnika w narożniku pola karnego. Doskonała okazja dla gości.

• Zganiacz zagrywa do Igaza, a bramkarz GKS-u piłkę wybija w trybuny.

• Marcel Kotwica za ten faul ukarany żółtą kartką.

• Smółka faulowany na środku boiska.

• Piękna interwencja Igaza uchroniła GKS przed stratą gola. Tyski bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

• Pierwsza żółta kartka dla zawodnika GKS-u Tychy - ukarany Gąsior.

• Akcja szybko przenosi się na drugą stronę. Tym razem rzut wolny dla Puszczy, piłka ustawiona na wprost bramki Igaza w odległości ok 25. metrów.

• Tyszanie dążą do zdobycia kolejnych goli w dzisiejszym meczu. Rzut wolny dla gospodarzy w narożniku boiska.

• Jan Żurek nie zdecydował się na żadną zmianę. Oby obraz gry również nie zmienił się, czekamy na kolejne gole.

• I ostatnia 3. zmiana - za Strózika pojawił się Staroń.

• Za Mikołaczyka pojawił się Szymonik.

• W zespole Puszczy Niepołomice w przerwie spotkania mieliśmy aż 3. zmiany.

• GKS Tychy rozpoczyna drugą połowę spotkania.

• Zawodnicy obu drużyn wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Zapraszamy za 15. minut na drugą połowę spotkania.

• Bezlitośnie skuteczni i mało gościnni okazują się jak do tej pory gospodarze z Tychów. Podopieczni Jana Żurka wykorzystali niemal każdą ze 100% sytuacji i zasłużenie prowadzą w Jaworznie aż 4:0. Puszcza przed tym spotkaniem nie straciła jeszcze żadnego gola ale patrząc na ich grę dzisiaj w trudno to uwierzyć.

• Koniec znakomitej dla gospodarzy pierwszej połowy. W Jaworznie po 45. minutach mamy 4:0!

• Sędzia tylko 1. minutę doliczył do do regulaminowego czasu gry.

• GOL !!! !!! !!! 4:0 !!! Ależ gol Denis Popovic z połowy boiska pokonuje bramkarza rywali.

• GOL !!! !!! !!! Smółka okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego i mamy już 3:0 !

• Rzut karny dla GKS-u Tychy, Ręką w polu karnym zagrał jeden z obrońców Puszczy Niepołomice.

• Gąsior popełnia błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy ale okazji nie potrafił wykorzystać Nowak. Kapitan Puszczy przewrócił się przed polem karnym ale sędzia uznał, że faulu nie było.

• Popovic marnuje kolejną dobrą okazję dla GKS-u. Piłką po jego strzale ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Sobieszczyka.

• Żółta kartka dla Mikołajczyka.

• Seria kilku rzutów rożny dla GKS-u Tychy, nie potrafią wyjść z własnej połowy piłkarze Puszczy.

• Popovic piętką do Ruskovskiego ta akcja podobała się tyskim kibicom ale tylko rzut rożny wywalczony dla gospodarzy.

• Ależ okazja GKS-u Tychy. Piłka po rzucie wolnym obija spojenie słupka z poprzeczką, a piłkę na rzut rożny wybija Strózik.

• Szybko też ten kontratak psuje jeden z zawodników tyskiego zespołu źle zagrywając do kolegów z zespołu.

• Nowak dośrodkowuje z rzutu wolnego ale piłkę pewnie wybijają obrońcy GKS-u i ruszają do szybkiego kontrataku.

• Moskwik również miał problemy z przyjęciem piłki ale tym razem zawodnikowi mogło przeszkadzać oślepiające go słońce. Mimo to Puszcza wywalczyła rzut rożny.

• Szczęsny źle opanował piłkę zagraną od Popivica, przyjmował ją ręką.

• Przyjęcie piłki, ustawienie się i spokojny strzał na bramkę bezradnego Sobieszczyka. Niewiele mógł w tej sytuacji zrobić bramkarz Puszczy ale gdzie byli obrońcy ? Drugą asystą popisał się grający świetne zawody Ruskovski.

• GOL !!! !!! !!! W Jaworznie mamy już 2:0 A jak wykorzystuje się nadmiar czasu w polu karnym pokazał Damian Szczęsny.

• Sporo czasu na dokładne dośrodkowanie miał Moskiwk ale zagrał wprost w ręce bramkarza.

• Gąsior niedokładnie do Ruskovskiego.

• Ivica Zunić jak profesor pozwala piłce opuścić boisko. Nie mógł nic zrobić w tej sytuacji Moskwik i grę od własnej bramki rozpoczyzna Igaz.

• Dużo walki o piłkę w powietrzu. Przed momentem piłka dobre parę chwil nie umiała znaleźć adresata. Sporo niedokładności w obu zespołach.

• Sobieszczyk atakowany przez Smółkę wybija piłkę w trybuny. Niepewna interwencja bramkarza gości.

• Fragment mało ciekawej gry w Jaworznie. Po początkowych atakach zawodników Puszczy gospodarze jakby nieco cofnięci czekają na okazję z kontrataku.

• Mądrzej wygląda gra gospodarzy. Tyszanie wymieniają kilka podań, utrzymując się przy piłce.

• Zganiacz do Masternaka i tyszanie uspokajają nieco grę. Ruskovsky od samego początku niezwykle aktywny to prawym skrzydłem najczęściej atakuje jak do tej pory GKS.

• Zaremba nie opanował w polu karnym piłki i od bramki rozpoczyna Igaz. Bramkarz GKS-u mimo optycznej przewagi gości nie miał jak dotychczas okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.

• W akcji po której padł gol świetnie Ruskovskiego na skrzydle wypatrzył Mączyński. Pierwszy z nich dokładnie dośrodkował na głowę Szczęsnego i ten mimo asysty obrońcy umieścił piłkę w siatce.

• GOL !!! !!! !!! Znakomity początek spotkania dla GKS-u Tychy. Damian Szczęsny daje prowadzenie gospodarzom po strzale głową z najbliższej odległości.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany zawodnik Puszczy - Cholewiak.

• Tomasz Wełna prostopadle zagrał do Moskwika ale ten wywalczył tylko rzut rożny w starciu z Zunicem.

• Goście od pierwszych minut w posiadaniu piłki. Wymieniają kilka podań głównie między obrońcami.

• Jan Żurek posadził dziś na ławce rezerwowych m.in. Wodeckiego, Docekala czy też etatowego kapitana GKS-u - Kopczyka.

• Pierwszy gwizdek w spotkaniu. Puszcza Niepołomice rozpoczęła spotkanie.

• Po przywitaniu kapitanów - Marek Igaz przeczytał specjalnie przygotowany list. Wszystko w ramach kampanii "Total Football - Total Access".

• Sędziowie dzisiejszego spotkania - pan Łukasz Bednarek i jego asystenci wyprowadzają oba zespoły na murawę boiska.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zapraszamy do lektury przedmeczowej zapowiedzi z tego spotkania. Zapowiedź.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko kilka minut.

• Poznaliśmy już składy obu drużyn. Przed własną publicznością zadebiutuje dziś nowy zawodnik GKS-u Tychy - Denis Popović. W zespole gości grający w latach ubiegłych w tyskim zespole Krzysztof Zaremba.

• Puszcza Niepołomice bardzo udanie rozpoczęła rundę wiosenną. W tym roku nie straciła jeszcze nawet gola!

• Dla gospodarzy dzisiejsze spotkanie jest niezwykle ważne. Tyszanie walczący o utrzymanie muszą zdobyć pierwszy komplet punktów, by odbić się od ligowego dna. Po ostatniej porażce "Trójkolorowi" znaleźli się w strefie spadkowej.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Tradycyjnie
    to tutaj swoje mecze rozgrywa GKS Tychy. Dziś rywalem podopiecznych Jana Żurka będzie Puszcza Niepołomice.