1

Flota Świnoujście

2

• Zmiana w ekipie Floty - Szałka zastępuje Maciej Mysiak.

• Tym samym Miedź Legnica przegrywa u siebie mecz z Flotą Świnoujście. Goście świętują swoją wygraną na boisku, a gospodarze wracają do szatni ze spuszczonymi głowami. Dziękuje za relacje.

• Kibice na stojąco obserwowali ostatni stały fragment gry w wykonaniu gospodarzy, niestety nie udało się uzyskać gola na remis.

• Sędzia ukarał Gąsińskiego za przedłużanie rozpoczęcia gry.

• W końcu kibice doczekali się upragnionego gola!!! Mateusz Szczepaniak strzelcem gola po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

• Sędzia doliczył 3 min do regulaminowego czasu gry.

• I znów zabrakło centymetrów... Po dośrodkowaniu Zakrzewskiego Grzegorzewski wyskoczył ciut za nisko.

• Im bliżej do końca spotkania, tym bardziej podkręca się tempo meczu. Piłkarze Miedzi byli blisko uzyskania bramki kontaktowej po rzucie rożnym. Teraz obserwujemy walkę w stylu "cios za cios".

• Zrobiło się gorąco pod bramką Ptaka. Po dośrodkowaniu Niewiady z rzutu wolnego bramkarz Miedzi miał problem z jej złapaniem i zrobił to na raty.

• Bartosz Śpiączka wchodzi za strzelca pierwszej bramki - Charlesa Nwaogu.

• Strzałem z dystansu popisał się Adrian Cierpka. Niestety nie znalazł on ujście w światło bramki.

• Widać zmianę w ustawieniu ekipy trenera Baniaka. Charles Nwaogu już nie jest osamotniony w linii ataku, jego partnerem jest teraz Nnamani.

• Tym razem Flota próbowała szczęścia pod bramką gospodarzy, lecz bezskutecznie.

• Boisko opuścił Rafał Grzelak, a jego miejsce zajął Christian Nnamani.

• Piłkarze Miedzi znów w natarciu... i znów nic z tego nie wyszło. Wciąż brakuje kropki nad "i".

• Kolejna zmiana, tym razem w ekipie gospodarzy. Madejski schodzi, Zakrzewski schodzi.

• Miedź stara się przebić pod bramkę Floty, ale ta postawiła autobus w polu karnym.

• Od dłuższego czasu mamy dużo walki w środku boiska, niestety dużo przy tym niedokładności z obu stron.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Adrian Cierpka za Fedynę.

• No to mamy wydarzenie. Sędzia kazał trenerowi Baniakowi przenieść się na trybuny. Wszystko przez niecenzuralne słowa wypowiedziane w stronę sędziego.

• Zarówno trener Baniak, jak i trener Ulatowski pokrzykują energicznie na swoich piłkarzy. Miedź nie przestaje nacierać na bramkę Floty, pokazując, że tanio skóry nie oddadzą.

• Efektowna wrzutka z autu na głowę Madejskiego w polu karnym, niestety obok bramki.

• Miedź wyraźnie zmotywowana od początku drugiej połowy. Ładnym dośrodkowanym popisał się Madejski, ale Gąsiński łapie.

• Doczekaliśmy się pierwszej zmiany. Za Łuszkiewicza wchodzi Garuch.

• No i zaczynamy drugą połowę. Trenerzy obu drużyn z pewnością przekazali cenne wskazówki w szatni. Pytanie jednak czy trenerowi Ulatowskiemu udało się wstrząsnąć swoimi podopiecznymi.

• Po bezbarwnej pierwszej połowie i 2 bramkach piłkarzy Floty Świnoujście czas wybrać się na 15 min przerwy i czekać, co przyniesie nam druga część spotkania,

• Sędzia stracił cierpliwość i tym razem nie odpuścił. Ukarał Mateusza Września żółtą kartką za faul na Adrianie Łuszkiewiczu.

• Piłkarze Miedzi wzięli się w garść i nacierają na bramkę Gąsińskiego. Flota broni się skutecznie, ale widać, że powoli zaczyna im brakować sił.

• Piłkarze Floty od dłuższego czasu są stroną dominującą w tym spotkaniu. Miedź dzielnie odpiera ataki przyjezdnych, a przez większość czasu obserwujemy dużo walki w środkowej części boiska.

• Fedyna minął 2 zawodników Floty i uderzył z dystansu. Niestety niecelnie i za słabo.

• Bezradność i brak pomysłu. Tak możemy skwitować grę Miedzi.

• Nienajlepsza sytuacja gospodarzy. Trener Ulatowski pokrzykuje na swoich piłkarzy, ale jak widać sam nie wie jak wpłynąć na swoich podopiecznych.

• Mariusz Zasada sfaulował Zalepę w polu karnym, co nie umknęło sędziemu. Aleksandra Ptaka pokonał Krzysztof Bodziony. Mamy już 0:2!

• Adrian Łuszkiewicz pokazał nie raz, że potrafi uderzać rzuty wolne, niestety tym razem prosto w ręce bramkarza Gąsińskiego.

• Wykorzystując tą przerwę, obaj trenerzy przekazują uwagi swoim podopiecznym.

• Sędzie zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.

• Bramka Floty ewidentnie podcięła skrzydła Miedziance. W szeregi piłkarzy Rafała Ulatowskiego wkradła się bezradność i brak pomysłu na grę.

• W końcu im się udało! Pozornie bezskuteczna wymiana podań znalazła drogę do bramki. Wrzesień dośrodkowywał, a na dłuższym słupku czekał już Nwaogu, który prostym ruchem stopy skierował piłkę do bramki. Obrona Miedzi zgubiła krycie i pokazała, że nie jest dostatecznie skoncentrowana.

• Efektownym lobem popisał się Madejski, ale został powstrzymany przez Grzelaka.

• Piłkarze Foty próbują, ale... podanie znów nie dociera do Nwago.

• Gospodarze zdecydowanie przeważają jeśli chodzi o posiadanie piłki na boisku.

• Po nieudanej próbie ataku piłkarzy Flota, Miedź popisała się świetnym kontratakiem. Na głowę Grzegorzewskiego ładnie wrzucił piłkę Łuszkiewicz, niestety ten pierwszy uderzył ponad bramką.

• Ładnym strzałem z ponad 20m popisał się Mariusz Zasada, niestety ponad bramką.

• Miedź rozpoczęła z połowy boiska. Widząc jak mądrze piłką operują gospodarze, można wywnioskować, że interesuje ich dzisiaj tylko zwycięstwo.

• Zaczynamy!

• [zdjecie=1 oblej=1]Rozgrzewka Floty i Miedzi.
Pełna mobilizacja, jak widać na załączonym obrazku.

• Witam serdecznie wszystkich widzów zebranych wokół wydarzenia, jakim jest mecz pomiędzy Miedzią Legnica, a Flotą Świnoujście. Zasadniczym pytaniem, które zadają sobie dzisiaj wszyscy, to czy drużyna gospodarzy zaskoczy swojego byłego trenera. Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo.

Składy: MIEDŹ: Ptak - Bartczak, Mowlik, Tanżyna, Zasada - Madejski, Fedyna, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz, Szczepaniak - Grzegorzewski.

FLOTA: Gąsiński - Zalepa, Jasiński, Kieruzel, Opałacz, Niewiada, Szałek, Grzelak, Bodziony, Wrzesień - Nwago.