Puszcza Niepołomice 0 - 1 Flota Świnoujście

Puszcza Niepołomice

0

Flota Świnoujście

1

• Sędzia zagwizdał po raz ostatni. Puszcza przegrywa u siebie 0:1 po bramce Sebastiana Zalepy w 5 minucie spotkania. Goście cieszą się z ciężko wywalczonego zwycięstwa. Obie ekipy nie rozegrały imponującego spotkania. Choć Flota nie odniosła zwycięstwa po świetnej grze, to jednak dla piłkarzy Bogusława Baniak jest to bardzo ważna wygrana, która pozwala przełamać czarną serię.

To wszystko ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Żółtą kartką ukarany zawodnik gości Sebastian Zalepa.

• Sebastian Janik posyła piłkę nad poprzeczką bramki rywali. To już chyba koniec marzeń Puszczy.

• Mecz wciąż trwa! Piłkę ręką tuż przed własnym polem karnym zagrał zawodnik Floty. Rzut wolny dla Puszczy.

• Piłka zza linii bocznej boiska wrzucona na bramkarza jednak golkiper minął się z piłką.

• Bramkarz Puszczy wbiega w pole karny Floty! To już ostatnia sytuacja w meczu.

• Bartosz Śpiączka ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Moskwik w jednej z ostatnich akcji próbował pokonać bramkarza uderzeniem z pola karnego jednak fatalnie przestrzelił.

• Łukasz nowak faulowany tuż przed polem karnym Floty. Gwizdek sędziego milczy!

• Zawodnicy gospodarzy ograniczają się już tylko do długich podań w pole karne.

• Ostatnie zmiana w drużynie gości. Grzelak opuszcza boisko, a pojawia się na nim Kolendowicz.

• Piłkarze z Niepołomic wyraźnie opadli z sił. Popełniają błędy w środkowej strefie boiska. Gdyby nie spalony byłoby już 0:2...

• Ostatnia zmiana w zespole Puszczy Niepołomice. Kałat za Mikołajczyka.

• Dobra dwójkowa akcja Cholewiaka z Moskwikiem, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg Moskwika wybił defensor gości.

• Grzelak wyprowadza akcję ofensywną Floty. Piłka w okolicach pola karnego przyjmuje Wrzesień i błyskawicznie uderza na bramkę. Bramkarz zatrzymuje strzał zawodnika gości.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy.

• Kibice nie mogą uwierzyć. To była najlepsza okazja w meczu!

• Niesamowita sytuacja! Cholewiak uderza głową parę metrów przed linią bramkową. Bramkarz łapie piłkę... i teraz pytanie czy futbolówka nie przekroczyła lini bramkowej? Tak czy inaczej sędzia gola nie uznał.

• Druga ymiana w druzynie gosci.

• Puszcza opada z sił, czego dowodem są długie, niecelne zagrania na pole karne rywali.

• Nieprzyjemne zderzenie się głowami zawodników obu drużyn. Przerwa w grze.

• Wreszcie odezwała się ofensywa Floty. Świetne dośrodkowanie z prawej strony na Bodzionego jednak zawodnik gości minimalnie przestrzela.

• Kibice wzburzeni decyzją sędziego. Cholewiak biegł w stronę bramki na pełnej szybkości, kiedy z równowagi wytrącił go zawodnik gości. Sędzia nakazał kontynuować grę.

• Mateusz Cholewiak niecelnym podaniem zaprzepaszcza świetną okazję na kontrę dla Puszczy.

• Jarosław Lizak zwija się z bólu. Puszcza przerywa akcję. Po chwili zawodnik Puszczy podnosi się z murawy i kontynuuje grę.

• Zmiana w drużynie Puszczy. Boisko opuszcza Bartosz Biel, w jego miejsce pojawia się Patryk Kołodziej.

• Rzut wolny dla Puszczy. Około 35 metrów do bramki Floty. Dośrodkowanie jednak wprost w ręce bramkarza.

• Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy Marcin Biernat. Rzut wolny na wysokości pola karnego dla Floty. Dobre zachowanie obrońców Puszczy.

• Zmiana w drużynie gości. Wrzesień za Mokwę.

• Wielkie zamieszanie w polu karnym Floty! Bardzo sprytną akcję przeprowadziła Puszcza. Płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego przepuściło dwóch piłkarzy Puszczy, w końcu do piłki dopadł Nowak jednak jego uderzenie trafiło w Biernata. Piłkarze Puszczy domagali się rzutu karnego... Sędzią ostatecznie zarządził rzut rożny.

• Oblężenie bramki Floty. Piłkarze z Niepołomic długo utrzymują się przy piłce, jednak nie potrafią przełamać defensywy rywali.

• Dobra okazja dla Puszczy. Tuż przed polem karnym Floty nie atakowany Mateusz Cholewiak długo przygotowywał się do oddania strzału jednak w ostateczności uderzenie zawodnika Puszczy było bardzo słabe.

• Co ciekawa na trybunach można dojrzeć kibiców ubranych w biało-czerwone pasy... czyli fanów Cracovii. Jest zrozumiałe, gdyż Niepołomice znajdują się około 30km od Krakowa. Niepołomiccy fani Cracovii nie mogą być jednak zadowoleni, w przerwie meczu spiker poinformował kibiców, że w Bydgoszczy krakowski zespół przegrywa 0:2.

• Drugą połowę rozpocznie Flota.

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Po bramce Sebastiana Zalepy Flota prowadzi 1:0.

• Coraz mniej czasu do zakończenia pierwszej połowy. Zawodnicy Floty nie spieszą się ze wznowieniem gry.

• Zachodzi słońce nad stadionem Puszczy, czy wraz z nim uciekają Puszczy szanse na dobry wynik?

• Brakuje dziś skuteczności i dokładności piłkarzom Puszczy.

• Niesamowita sytuacja. Na połowie Floty pośliznął się zawodnik Puszczy, wykorzystał to piłkarz Floty Śpiączka przebiegł pół boiska jednak tuż przed polem karnym podskoczyła mu piłka i dzięki temu z interwencją zdążył bramkarz Puszczy. Wielkie szczęście niepołomiczan.

• Ożywił się skromny doping fanów Puszczy. Jednak są to jedynie nieregularne, krótkie przyśpiewki.

• Tym razem obrońcy Puszczy poradzili sobie z dośrodkowaniem, jednak brak reakcji zawodników poza polem karnym mógł skończyć się stratą bramki.

• Rzut rożny dla gości.

• Ataki Puszczy są chaotyczne i może to w końcu skończyć się groźnym kontratakiem.

• Pół godziny gry za nami. Wygląda na to, że Flota spełniła swój plan minimum na tę połowę i nie zamierza przeprowadzać zmasowanych ataków ofensywnych, a jedynie czyhają na kontry. Natomiast gospodarze próbują jak najszybciej doprowadzić do wyrównania.

• Dobra akcja Puszczy prawym skrzydłem. Bartosz Biel zakończył swój rajd dośrodkowaniem, które z najwyższym trudem wybił za linię końcową golkiper gości.

• Duże zagrożenie pod bramką Puszczy wywołują rzuty rożne.

• Fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy, o mały włos nie wykorzystał zespół gości, jednak Śpiączka w momencie zagrania piłki przez Grzelaka był na spalonym. Brawa za ładną dwójkową akcję.

• Na boisku leży Lewiński, który ucierpiał w zderzeniu z rywalem. Wygląda na to, że już wszystko w porządku.

• Zespół Floty wyraźnie wycofał się do defensywy, co pozwoliło Puszczy przejąć piłkę na dłuższy czas. Niedokładność zawodników z Niepołomic nie pozwala stworzyć groźnej sytuacji.

• Rzut wolny dla Floty z prawej strony boiska. Dośrodkowanie wywołuje zamieszanie w polu karnym po którym na bramkę zdążył uderzyć Stasiak, jednak strzał piłkarza Floty był bardzo niecelny.

• Puszcza po słabym początku próbuje przejąć inicjatywę w grze.

• Ktoś chyba zaplanował pogodę na to spotkanie. Wraz z rozpoczęciem spotkania nad stadionem pojawiło się słońce, które pięknie oświetla murawę.

• Ładnie zapowiadającą się kontrę Puszczy wyprowadzoną przez Lizaka zatrzymała szczelna defensywa Floty tuż przed polem karnym.

• Bitwę powietrzną stoczyli zawodnicy obu drużyn. Zwycięsko wyszła Puszcza jednak nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji.

• Łatwa strata Puszczy w środkowej strefie boiska. Goście próbowali wykorzystać błąd gospodarzy jednak niedokładnie zagrywał Martins Ekwueme do swojego kolegi z ataku.

• Puszcza, chwalona za dobre początki i brak tracenia bramek w pierwszej połowie, źle zaczęła to spotkanie.

• Za bramką Floty pięcioosobowa grupka kibiców Puszczy wzniosła kilka przyśpiewek. Po stracie bramki zaprzestali dopingu.

• GOL dla Floty! Sebastian Zalepa wykorzystał dobrego dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową wpakował piłkę do siatki Puszczy.

• Wrzut piłki zza lini bocznej boiska na wysokości pola karnego Puszczy. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się zawodnik Floty Martins Ekwueme, jednak jego strzał zablokował obrońca gospodarzy.

• Już mamy pierwszą żółtą kartkę! Paweł Strózik zaczął zbyt nerwowo.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia spotkania. Zaczną niepołomiczanie!

• Do rozpoczęcia spotkania już nie wiele czasu! Obie jedenastki pojawiły się już na murawie.

• Podczas przemówień na stadionie padło hasło: "Piłka nożna nie jest tylko dla wielkich miast".

• Trwa wręczanie medali, a już za chwilę Prezes MZPN Ryszard Niemiec podaruje niepołomickiemu klubowi okazały puchar z okazji 90-lecia Puszczy Niepołomice.

• Dzisiejsze spotkanie ma nadzwyczajny charakter. Prezes MZPN Ryszard Niemiec wręczy złote, honorowe odznaki z okazji 90-lecia niepołomickiego klubu.

• Na murawie rozgrzewają się już obie ekipy. Poranek w Niepołomicach nie zwiastował dobrej pogody, jednak wraz z upływem czasu zza chmur pojawiło się słońce.

• Do kadry Floty wraca Marek Opałacz i Szymon Gąsiński. Natomiast do kadry gospodarzy wraca Longinus Uwakwe. Nie zobaczymy dziś zawodnika Puszczy Wallace'a Peresa Benevente, który w przeszłości występował w zespole Floty Świnoujście.

• Zapowiedź dzisiejszego spotkania dostępna jest tutaj!

• Ławka rezerwowych gości: Konrad Forenc, Mateusz Szałek, Charles Nwaogu, Maciej Mysiak, Mateusz Wrzesień, Ensar Arifović, Robert Kolendowicz

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Andrzej Sobieszczyk, Patryk Kołodziej, Longinus Uwakwe, Dawid Kałat, Paweł Moskwik, Marcin Zontek, Damian Szymonik

• Witamy w relacji na żywo ze stadionu Puszczy Niepołomice, w którym beniaminek 1 ligi podejmie Flotę Świnoujście. Czy będziemy świadkami drugiego zwycięstwa gospodarzy?