Sandecja Nowy Sącz

2

Chrobry Głogów

1

• Niesamowity obrót spraw! Gospodarze atakowali bramkę Chrobrego, aż zdobyli bramkę wyrównującą. Wykorzystując rzut karny zdobywają bardzo cenne trzy punkty! Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net.

• Zdenerwowany Piotrowski tuż po końcowym gwizdku ruszył w kierunku sędziego z pretensjami, który za to pokazał mu żółtą kartkę.

• Koniec meczu!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Bogusławski.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Frańczak w górny róg bramki!

• Samiec za faul na zawodniku Sandecji ukarany żółtą kartką.

• Bębenek faulowany w polu karnym! Rzut karny dla Sandecji!

• Zółtą kartką za dyskusje ukarany Szałek.

• Obrońca Sandecji doszedł do za krótko wybitej piłki i uderzył po długim słupku! Zasłonięty bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję. Mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Makuch!

• Ziemniak bardzo ostro faulował Bębenka i będzie rzut wolny z 20. metrów. Żółta kartka.

• Kibice na "młynie" bardzo mocno wyrażają swoje niezadowolenie z gry biało-czarnych.

• Fatalnie wykonany stały fragment gry, piłkę łapie Janicki.

• Gospodarze będą mieli okazję z rzutu wolnego z około 40. metrów.

• Brzydki faul Ałdasia na Kuźmie, kolejna żółta kartka.

• Ziemniak ostro faulowany przez Gerkenaszwiliego i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Biało-czarni wyraźnie przejęli inicjatywę. Nie potrafią jednak wykreować choć jednej dogodnej sytuacji do zdobycia wyrównującej bramki.

• Przybyło kibiców w stosunku do pierwszej połowy, jest ich około 800, w tym około 50 fanatyków gości.

• Zmiana w drużynie Sandecji. Schodzi Traore, wchodzi Fałowski.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. W miejsce Piotrowskiego wchodzi Figiel.

• Odpowiedź Ałdasia z 30. metrów. Piłkę nie bez problemów łapie Kozioł.

• Potężne uderzenie Bębenka ląduje na głowie jednego z obrońców gości.

• 100%

• Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu wolnego. Do piłki dochodzi Traore, jednak uderza głową obok bramki.

• Zmiana w drużynie gości. W miejsce Ulatowskiego pojawia się Ałdaś.

• Niebezpieczne wejście Bębenka w Piotrowskiego i sędzia wyciąga żółtą kartkę.

• Uderzenie Gerkenaszwiliego z dystansu prosto w ręce Janickiego.

• Słaby przytrzymywał Danielaka i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Kolejna zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Szczepańskiego wchodzi Kuźma.

• Gospodarze próbują atakować, ale nic z tego nie wychodzi. Goście ograniczają się do kontrataków.

• Uderzenie Szczepańskiego zablokowane. Sam zawodnik mocno ucierpiał i potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Urbana pojawia się Gerkenaszwili.

• Ostry faul Makucha na Kościelniaku i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Grzeszczyk wrzucił w pole karne. Piłkę skutecznie wybili obrońcy z Głogowa.

• Frańczak faulowany na 30. metrze. Będzie okazja do dośrodkowania.

• Szczepaniak przedryblował w polu karnym, dograł do Piotrowskiego. Piłkę zablokował Szarek, lecz zrobił to tak niefortunnie, że bliski był zdobycia bramki samobójczej.

• Świetne uderzenie Piotrowskiego z 12. metrów broni Kozioł! Było bardzo gorąco pod bramką gospodarzy.

• Grzeszczyk strzelał zza pola karnego, piłka odbita od obrońców wychodzi na rzut rożny.

• Wrzutka w pole karne, Michalec faulował Słabego i od rzutu wolnego wznowi bramkarz Sandecji.

• Szybkie wyjście Danielaka, świetnie piłkę zablokował Szarek, który tym samym zapobiegł wyjścia zawodnika Chrobrego oko w oko z Koziołem.

• Goście od środka! Gramy dalej!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Po pierwszych 45. minutach nie można narzekać na brak emocji. Obie drużyny atakują, jedną z akcji goście zamienili na bramkę i jak na razie prowadzą w Nowym Sączu! Wracamy za kilka minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu pierwszej części gry.

• Groźna kontra gości, ale Bębenek świetnie przeciął podanie do Piotrowskiego.

• Fatalnie zachowali się obrońcy Sandecji, którzy pozwolili by rzut z autu doszedł do dobrze ustawionego Szczepaniaka. Ten podprowadził piłkę na 5. metr i bez problemów pokonał Kozioła!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szczepaniak!

• Kolejna nieudana próba gospodarzy. Strzał głową Bębenka po dośrodkowaniu Szczepańskiego bez problemów łapie bramkarz.

• W międzyczasie zachęcam do głosowania na zawodnika meczu w naszym plebiscycie!

• Grzeszczyk fatalnie podał w pole karne i piłka wyszła na aut bramkowy.

• Wchodzący Frańczak zostaje faulowany na wysokości pola karnego. Będzie dobra okazja na zagrożenie pod bramką Chrobrego.

• Prostopadłe podanie do Danielaka, odgwizdana pozycja spalona.

• Wymuszona zmiana w szeregach gości. Za kontuzjowanego Ilków-Gołąba wchodzi Ziemniak.

• Sprytne podanie Frańczaka do Traore. Napastnik Sandecji obrócił się z obrońcą na plecach, ale uderzył ponad bramką.

• Ilków-Gołąb wyraźnie ma jakieś problemy od kilku minut. Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

• Dobre dośrodkowanie Urbana, głową uderzył Słaby, niewiele obok bramki.

• Kolejny rzut rożny dla Sandecji.

• Niezła okazja dla gospodarzy. Bębenek z rzutu rożnego do Urbana, który zgrał piłkę, jednak nie doszedł do niej Szarek.

• Mecz jak na razie obserwuje około 550 kibiców.

• Odpowiedź gości. Piotrowski potężnie uderzył zza pola karnego, piłkę przed siebie wybił Kozioł, ale sytuację opanował jeden z obrońców gospodarzy.

• Niebezpieczny strzał Bębenka zza pola karnego minimalnie mija bramkę Janickiego.

• Słaby ostro zaatakował Piotrowskiego, od rzutu wolnego goście.

• Na trybunach pojawiło się około 50 kibiców Chrobrego.

• Urban po podaniu Grzeszczyka technicznie uderzył z narożnika pola karnego w słupek!

• Gospodarze przycisnęli rywali, ale nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

• Kolejne uderzenie z dystansu gości, tym razem spróbował Ulatowski. Strzał przechodzi obok bramki.

• Ławki rezerwowych obu drużyn: Sandecja: Radliński, Niane, Kuźma, Kozak, Gerkenaszwili, Danek, Fałowski.

Chrobry: Rzepecki, Chrzanowski, Figiel, Rybak, Ałdaś, Michał Szałek, Ziemniak.

• Doskonała akcja Sandecji! Piłka pięknie przechodziła pomiędzy Bębenkiem i Natherem, ten pierwszy odegrał na 10. metr do Urbana, który uderzył wprost w bramkarza!

• Dobrej okazji nie wykorzystali gospodarze. Najpierw szansę miał Urban, piłka doszła do Bębenka, ten dośrodkował, ale piłkę wybił obrońca.

• Goście wyraźnie próbują wykorzystać mokrą murawę. Z 30. metrów uderzył Ilków-Gołąb, jednak bez problemu piłkę złapał Kozioł.

• Płaskie podanie do Piotrowskiego, który potężnie uderzył w poprzeczkę!

• Nieporozumienie w szeregach Sandecji. Kozioł w prostej sytuacji podał niecelnie i piłka wyszła na aut.

• Odpowiedź gospodarzy. Urban przedarł się w pole karne rywala, ale obrońca zdołał wybić piłkę.

• Kolejna próba z dystansu zawodników z Głogowa. Tym razem Szałek uderzył nad poprzeczką.

• Groźne uderzenie Kościelniaka z 20. metrów, Kozioł świetnie interweniuje.

• Finezyjne odegranie Bębenka do Frańczaka, który łatwo stracił piłkę.

• Pierwsza akcja ofensywna Frańczaka, ale jego dośrodkowanie nieudane.

• Od środka Sandecja. Pierwszy gwizdek Sebastiana Jarzębaka i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania!

• Spotkanie poprowadzi Sebastian Jarzębak. Na liniach asystować mu będą Adam Jakubczyk i Zbigniew Szymanek.

• Piłkarze właśnie się rozgrzewają: 100%

• Gospodarze dzisiejszego spotkania przeżywają spory kryzys. Przegrali w ostatnich trzech spotkaniach. Drużyna z Głogowa prezentowała się nieco lepiej, uzyskując 4 punkty.

• Witamy prosto z Nowego Sącza! Już za nieco ponad pół godziny miejscowa Sandecja podejmie drużynę Chrobrego Głogów. Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania!