Sandecja Nowy Sącz

1

GKS Katowice

0

• Koniec meczu. GieKSa w pierwszej połowie dyktowała warunku gry, ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie to Sandecja ruszyła odważniej czym była bramka Grzeszczyka. Do tego poprzeczka Frańczaka. W Nowym Sączu doszło z pewnością do sensacji. Za uwagę dziękuję, Bartosz Czekała.

• Fonfara z rzutu wolnego bardzo niecelnie.

• Doliczono 3 minuty.

• Świetne podanie do Wróbla w pole karne, ten kropnął, ale daleko obok bramki!

• Powinno być 2:0! Świetna wrzutka Mójty w pole karne, do strzału doszedł Frańczak, ale uderzył w poprzeczkę!

• Świetna wrzutka w pole karne, uderzył głową Zieliński, ale w środek bramki!

• Kontra GieKSy, ale świetnie Słaby zatrzymał Zielińskiego.

• Zmiana także w zespole gości. Zieliński za Dude.

• Fałowski za Szczepańskiego. Młodzieżowiec za młodzieżowca.

• Mójta uderzał z rzutu wolnego, mocno, ale wybił to przed siebie Dobroliński, do strzału doszedł jeszcze Frańczak, trafił w swojego kolegę z zespołu, ale i tak był spalony.

• 13 minut do końca. Czy GieKSa odwróci jeszcze losy tego meczu?

• Oraz Słaby za Gomeza.

• Frańczak w miejsce Górskiego.

• Za Gancarczyka wszedł Wołkowicz.

• Uderzenie Goncerza, ale bardzo lekkie i w Cabaja.

• Dobra wrzutka z wolnego w pole karne, do strzału głową doszedł Pitry, ale Cabaj bez żadnych problemów łapie piłkę.

• Za głębokie dośrodkowanie Wróbla i od bramki zacznie Cabaj.

• Goncerz za Skrzypczaka.

• Kartka dla Dudy za bardzo ostry faul.

• Świetne dośrodkowanie Wróbla w pole karne na głowę Pitrego, ale ten uderzył nad poprzeczką!

• Świetnie zachował się Grzeszczyk w polu karnym. Położył Czerwińskiego, uderzył na bramkę, piłka wpadła przy słupku!

• GOOOOL! 1:0!

• Brakuje klarownych sytuacji.

• Duda z dystansu obok bramki.

• GieKSa nie forsuje już tak tempa jak w pierwszej połowie.

• Dośrodkowanie Mójty z rzutu wolnego, Pitry wybijał z pola karnego.

• Sandecja bardzo odważnie rozpoczęła drugą połowę.

• Kartka dla Napierały za faul.

• Początek drugiej części gry. Przy piłce GieKSa.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

• Znowu przed szansą Gancarczyk - tym razem zablokowany.

• Uderzenie Gancarczyka bardzo niecelne.

• Po 38 minutach meczu można śmiało stwierdzić, że to goście prowadzą grę i dążą do strzelenia bramki.

• Ładna akcja prawą stroną Gancarczyka, wrzucił w pole karne, Skrzypczak uderzał wślizgiem, ale piłka o milimetry minęła bramkę!

• Tym razem próbował Szczepański z ostrego kąta, ale daleko obok słupka.

• Dobre zgranie Skrzypczaka do Wróbla, ale ten uderzył prosto w Cabaja!

• Płaskie podanie z lewej strony Mójty w pole karne, ale nikt nie doszedł do strzału.

• Grzeszczyk na spalonym.

• Po rożnym do strzału doszedł Skrzypczak - Cabaj ratuje Sandecje!

• Skrzypczak centrował z lewej strony do Wróbla, ale Gomez wybił piłkę na korner.

• Zamieszanie w polu karnym gości po rzucie rożnym, ale ostatecznie Kamiński wybił piłkę.

• GieKSa przeważa. Już na połowie Sandecji atakuje ostrym pressingiem gospodarzy.

• Skrzypczak na spalonym.

• Kolejna dobra wrzutka w pole karne, ale tym razem w piłkę nie trafia Skrzypczak!

• Bardzo dobre dośrodkowanie Wróbla z prawej strony, ale Gancarczyk nie trafił w piłkę!

• Fonfara faulował Bębenka w środku pola.

• Fani katowiczan już w sektorze gości dopingują swój zespół.

• Mogło być 0:1! Świetne dośrodkowanie z prawej strony do niepilnowanego Napierały, ten uderzył, ale prosto w Cabaja!

• Duda uderzył z dystansu, piłka po rykoszecie wyszła na róg.

• Kibice GieKSy dopiero zostają wpuszczani na stadion.

• Ciekawie rozegrany rzut wolny. Piłka ostatecznie trafiła do Kamińskiego, który umieścił piłkę w siatce, ale znajdował się na pozycji spalonej.

• Obydwa zespoły od początku meczu badają się w środku pola.

• GKS od początku spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Sandecji.

• Początek meczu.

• Piłkarze już na murawie. Za chwilę początek spotkania!

• Obie ekipy zmierzyły się na pierwszoligowych boiskach dziewięciokrotnie. Bilans jest niezwykle wyrównany: po 3 remisy, i zwycięstwa obu zespołów. W rundzie jesiennej Trójkolorowi wygrali na własnym stadionie 2:0, mało tego - GKS z Sandecją nie przegrał od października 2010 roku.

• Rezerwowi GKS: Bartosz Kucharski, Kamil Cholerzyński, Grzegorz Goncerz, Krzysztof Wołkowicz, Bartłomiej Chwalibogowski, Michał Zieliński, Dominik Sadzawicki.

• Rezerwowi Sandecja: Marek Kozioł, Fabian Fałowski, Maciej Kononowicz, Szymon Kuźma, Rudolf Urban, Kamil Słaby, Adrian Frańczak.

• W tym sezonie GieKSa wygrała tylko w Niecieczy. Czy dzisiaj czeka gości drugie zwycięstwo na obcym boisku?

• Przed meczem zachęcam jeszcze z zapoznaniem się z zapowiedzią meczu.

• Już za około 30 minut rozpocznie się inauguracja rundy wiosennej w Nowym Sączu. Miejscowa Sandecja podejmie GKS Katowice.