Sandecja Nowy Sącz

1

GKS Tychy

1

• Koniec spotkania. Cztery rzuty karne i podział punktów w Nowym Sączu. Dziękujemy za uwagę!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mączyńskiego.

• Mączyński ukarany kartonikiem.

• Arbiter kończy spotkanie, końcowy rezultat to 1:1.

• Jedenastka dla Sandecji, faul w polu karnym. Nather marnuje rzut karny, próbując ponownie strzału a'la Panenka.

• Ostatnia zmiana Sądeczan. Za Szczepańskiego wchodzi Niane.

• Zawodzącego cały mecz Grzeszczyka zastąpił w sądeckich szeregach Fałowski.

• Żółty kartonik dla Bębenka za symulowanie faulu przed polem karnym.

• Ostatnia zmiana w tyskim zespole. Zmęczonego Kowalczyka zastępuje były gracz Sandecji Paweł Smółka.

• Indywidualna akcja Cicmana, który w końcowej fazie uderzył wysoko nad bramką.

• Brutalny faul na Zganiaczu i żółty kartonik dla Szczepańskiego.

• Bardzo trudno zatrzymać dzisiaj wszędobylskiego Bębenka.

• Przed nami ostatnie 20 minut. Czy któryś z zespołów będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

• Cicman ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie. Piłka kopnięta bez gry.

• Kolejna zmiana w Tyskim zespole, za Szczęsnego wchodzi Ruskovsky.

• W odpowiedzi rezerwowy Dymowski pięknie uderzył, ale na wysokości zadania stanął Kozioł!

• Próbował uderzenia Grzeszczyk, ale ten strzał nie okazał się skuteczny. Bardzo niecelne uderzenie.

• Trener Przemysław Cecherz upomniany przez sędziego za zbyt żywiołowe reagowanie przy linii.

• Zmęczonemu Urbanowi trener Kostelnik podziękował za grę, ponieważ dał z siebie naprawdę wiele.

• W ostatniej chwili wychodzący z bramki Igaz wyprzedził Wodeckiego i uratował sytuację.

• Alez znakomitą okazję marnuje Kowalczyk! Rajd prawą stroną boiska kończyardzo niecelnym strzałem zza pola karnego.

• Gra toczy się w środku boiska. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataków.[

• Zmiana w zespole GKS. Najprawdopodobniej taktyczna.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Gracze wracają powoli na murawę, czekamy na arbitrów.

• Do tej pory spotkanie grane jest w spokojnym tempie. Bramki padają tylko po jedenastkach, ale liczę na dobre drugie 45 minut.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 1:1.

• Siadło nieco tempo w końcówce pierwszej części. Zawodnicy ewidentnie czekają już na przerwę.

• W ostatniej chwili udanie interweniował Masternak, który przeciął groźne zagranie z lewego skrzydła.

• Bardzo nieudana próba wrzutu Mariusza Zganiacz z rzutu wolnego. Piłka wyszła za linię końcową i kolejną akcję zacznie bramkarz Sandecji.

• GOOOOL!!! Kowalczyk doprowadził do wyrównania!

• Kolejna jedenastka! Padł w polu karnym Wodecki i sędzia się nie zawahał!

• Pierwszą żółtą kartkę w meczu otrzymuje Bocian.

• GOOOOOL!! Tym razem piłka w siatce! Matej Nather w stylu Panenki!

• Niesamowite! Drugi rzut karny dla Sandecji! Faulowany Traore!

• Kolejna jedenastka dla Sandecji po faulu na Traore.

• Czekamy na pierwszego gola w Nowy Sączu i doczekać się póki co nie możemy. Okazji wybornych było doprawdy mnóstwo.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyszedł Kopczyk, jednak nie był w stanie skierować jej w światło bramki.

• Który to już celny strzał tyszan? Tym razem Wodecki uderzył prosto w Kozioła.

• Przestrzelił rzut karny Łukasz Grzeszczyk! Kopnął obok bramki.

• Bębenek powalony w polu karnym przez Kopczyka... będzie jedenastka!

• Na razie bez bramek w Nowym Sączu, ale oglądamy naprawdę ciekawe widowisko.

• Akcja za akcję! Teraz świetnym uderzeniem popisał się Maciej Bębenek, ale również znakomicie interweniował Igaz!

• Jeszcze jeden celny strzał tyszan, tym razem Kowalczyka. Z małymi problemami interweniował Kozioł.

• Tym razem Łukasz Kopczyk sprawdził czujność Marka Kozioła, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć.

• To powinien być gol dla GKS-u! Najpierw strzał Marcina Wodeckiego został zablokowany, a poprawkę Łukasza Bociana obronił bramkarz.

• W odpowiedzi szczęścia próbował Mouhamadou Traore, po rykoszecie będzie rzut rożny dla Sandecji.

• Jeszcze jedna popisowa akcja doświadczonego Kowalczyka, który starał się ładnie zagrać do kolegi w pole karne.

• Futbolówka dotarła do Macieja Kowalczyka, który uderzył tuż nad poprzeczką.

• Spokojny początek, wzajemne badanie sił z obu stron.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Już za kilkanaście minut początek spotkania. Spiker zapowiada spotkanie, zaś kibice rozwijają flagi. Warunki pogodowe idealne. Niebo się rozjaśnia, temperatura ok. 20 stopni.

• Przed chwilą otrzymaliśmy składy obu zespołów.

• Pierwsi kibice pojawiają się już na sektorze F, zajmowanym przez najbardziej zagorzałych fanów, a na płycie boiska rozgrzewają się bramkarze zarówno zepsołu gospodarzy, jak i gości.

• Kiedy zespół z Tychów zmierzał do szatni, zawodnicy, którzy występowali dotychczas w Kolejarzu Stróże, m.in. Maciej Kowalczyk i Cheikh Niane urządzili sobie przyjacielską pogawędkę.

• Na 2 godziny przed meczem nad stadionem padał rzęsisty deszcz, więc murawa jest odpowiednio nawilżona. Gracze GKS - u Tychy rozpoczną za moment swoją przedmeczową rozgrzewkę.

• Dwa tygodnie po starcie Ekstraklasy rusza dziś nowy sezon 1. Ligi. Ze Stadionu im. o. Augustynka w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację Live meczu Sandecja - GKS Tychy.