Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 3 GKS Katowice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

GKS Katowice

3

• Koniec meczu! GKS Katowice zwycięża zasłużenie na trudnym terenie w Niecieczy!

• Doskonała szansa gości. Gancarczyk świetnie uderzył z dystansu, ale Nowak popisał się kapitalną paradą. Z dobitką pospieszył Figiel, ale jego próba minęła bramkę.

• Rzut wolny dla Termaliki. Czerwiński fatalnie uderzył i obił wysokie reklamowe bandy za bramką Budziłka.

• Nieudana główka Schulmeistera. Centrował Drozdowicz.

• Ostatnia zmiana. Goncerz zmienia bohatera meczu, Grzegorza Fonfarę.

• Budziłek uprzedził Sołdeckiego i wygarnął mu piłkę spod nóg. Świetny mecz bramkarza gości.

• Fatalne zderzenie Jareckiego z Cholerzyńskim. Mocniej ucierpiał gracz z Katowic, ale po chwili podnosi się z murawy. Jarecki otrzymuje zasłużone żółtko.

• Drozdowicz znalazł miejsce przed polem karnym i uderzył na bramkę.Piłka po nogach obrońców gości wychodzi na rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Biskup wchodzi w miejsce Andrzeja Rybskiego.

• Budziłek zabawił się z napastnikami gospodarzy i wyszedł daleko poza pole karne. Golkiper gości wyszedł z tej sytuacji bez szwanku.

• Napastnik zmienia napastnika. Schulmeister zmienia niewidocznego Kujawę.

• Pleva ukarany żółtym kartonikiem za protesty. Wydawało się, ze Fonfara mógł być na pozycji spalonej.

• Gooool dla GKS-u Katowice!! Pitry przyjął piłkę w środku pola i doskonale uruchomił Fonfarę. Ten popędził sam na bramkę i podciął piłkę ponad Nowakiem. Wzorowe wykończenie!

• Gancarczyk wpadł na pełnej szybkości w pole karne, ale jego centrę w ostatniej chwili zablokował Jarecki.

• Kolejna zmiana u gości. Figiel zmienia Wołkowskiego

• Znów aktywny Jarecki centrował w kierunku dalszego słupka. Tym razem piłkę sięgnął Kujawa, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Jarecki świetnie centrował z rzutu wolnego, ale jego podanie nie zostało właściwie wykorzystane przez partnerów. Piłka minęła wszystkich piłkarzy zgromadzonych na przedpolu bramki Budziłka.

• Faul ofensywny Pitrego. Napastnik GKS-u użył zbyt dużo siły w pojedynku powietrznym z Czerwińskim.

• Pitry z wolnego minimalnie ponad bramką! Nowak wyciągnął sie jak struna, ale i tak nie byłby w stanie sięgnąć tej piłki.

• Czerwiński ukarany żółtą kartką za faul w niedalekiej odległości od własnego pola karnego.

• Kolejna próba Sołdeckiego. Pomocnik z Niecieczy zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka minęła słupek bramki o kilka metrów.

• Świetna kontra Termaliki. Sołdecki wygrał walkę o pozycję z obrońcą z Katowic i stanął oko w oko z Budziłkiem. Golkiper GKS-u popisał się niesamowitą interwencją i sparował piłkę na rzut rożny.

• Trener Moskal dokonuje zmiany. Za Chwalibogowskiego wchodzi Gancarczyk.

• Strzał Pietrzaka zablokowany przez Czerwińskiego. Gracze GieKSy przeprowadzili składną akcję, po której w dobrej pozycji znalazł się lewy pomocnik ekipy z Katowic.

• Termalica w pierwszych minutach drugiej połowy jest stroną przeważającą. Gospodarze z dużą energią atakują bramkę GKS-u.

• Piękna akcja niecieczan. Drozdowicz podał do Rybskiego, a ten w idealnym momencie wypuścił w bój Jareckiego. Centra lewoskrzydłowego z Niecieczy nie znalazła adresata, gdyż Chwalibogowski umiejętnie blokował Drozdowicza.

• Drozdowicz otrzymał świetne podanie od Rybskiego, ale jego strzał minął bramkę Budziłka. Napastnik z Niecieczy zbyt długo zwlekał z uderzeniem.

• Sołdecki założył "siatkę" Jurkowskiemu, ale nie poradził sobie z asekurującym Chwalibogowskim.

• Próba prostopadłego podania Dudy nieudana. Piłka w rękach Nowaka.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Sołdecki zmienił Foszmańczyka.

• Piłkarze GKS-u Katowice od dłuższej chwili są już na murawie. Gospodarze powoli wychodzą z tunelu. Za chwilę początek drugiej części meczu.

• I Piekarski strzałem na wiwat zakończył pierwszą połowę. Termalika przegrywa z Gieksą 1:2!

• I jeszcze korner dla Termaliki!

• Minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

• Fonfara z rzutu wolnego, ale zdecydowanie za wysoko.

• Jarecki doszedł do główki po dośrodkowaniu z prawej strony, ale ten strzał nie mógł zagrozić Budziłkowi.

• Świetne uderzenie Czerwińskiego z rzutu wolnego, ale Budziłek stanął na wysokości zadania!

• Rzut wolny dla Termaliki...

• Fonfara starł się z Piekarskim i obaj leżą na murawie. Obaj już jednak na nogach.

• Emil Drozdowicz na spalonym, a mógł być w dogodnej sytuacji.

• Wołkowicz miał 100% sytuację i ją zmarnował! Świetne dośrodkowanie z lewej strony z rzutu wolnego, Wołkowicz gubi krycie, jest całkiem sam i nie trafia w bramkę z 6-ciu metrów.

• A jest to Mateusz Kamiński, który już podniósł się z murawy.

• A na boisku leży jeden z zawodników Gieksy.

• A na murawie leżał Karol Piątek po faulu Pitrego, który dostał żółtą kartkę.

• Dobra centra Jareckiego z rzutu wolnego, ale Kujawa źle zgrał głową.

• Wołkowicz fauluje na lewej stronie Jareckiego i Termalica ma rzut wolny.

• Kopia poprzedniej akcji. Wołkowicz do środka i wprost w ręce Nowaka.

• Drugi kwadrans zdecydowanie spokojniejszy niż pierwsze 15. minut.

• Wołkowicz zszedł z prawej strony do środka i uderzył lewą nogą, ale wprost w ręce dobrze ustawionego Nowaka!

• Kujawa zakręcił Czerwińskim i dośrodkował w pole karne, ale Pielorz nie był w stanie sam nic zdziałać.

• Sporo miejsca w środku boiska zostawia Termalika, a przez to katowiczanie łatwiej mogą wyprowadzać kontrataki.

• Alan Czerwiński był naciskany przez Rybskiego i wybija w aut. Od boku Termalica, ale szybko traci piłkę.

• Fonfara próbował indywidualnie, ale Pleva zatrzymał pomocnika gości.

• Pietrzak dośrodkował z lewej strony, ale zbyt płasko i Czerwiński wybił piłkę w aut.

• Chwila spokoju po pierwszym 15-minutowym szturmie..

• Piątek fauluje Pietrzaka i GieKSa ma rzut wolny z lewej strony boiska na wysokości 25. metra.

• Aktywny Drozdowicz dośrodkował w pole karne, ale Kamiński wybija futbolówkę.

• Drozdowicz prostopadle do Kujawy, ten nie doszedł do piłki.

• Minutę później Jarecki dośrodkował z lewej strony, a Drozdowicz strzałem z powietrza nie dał szans Budziłkowi.

• Po kolei. Najpierw Pielorz frajersko stracił piłkę, po podaniu od kolegi Fonfara strzelił płasko na długi róg i pokonał Nowaka.

• GOOOOLLL!!! Drozdowicz! Co się dzieje!

• 2:0 FONFARA!!!!

• Teraz Drozdowicz minął Pietrzaka, zagrał do Kujawy ten ofiarnie mu oddał piłkę, a Emil zdołał uderzyć, ale bardzo nieczysto. Piłka w rękach Budziłka.

• Drozdowicz chciał się urwać prawą stroną, ale Pietrzak zatrzymał go bez problemu.

• Chwalibogowski wyrzucił z autu na lewej stronie, Cholerzyński podbiegł z nią w kierunku bramki, był praktycznie przy linii końcowej i zmieścił piłkę do bramki Nowaka! Nie popisała się obrona gospodarzy

• Cholerzyński 1:0 !!! Jak to wpadło?

• Sektor gości dosyć szczelnie się wypełnił i płynie teraz stamtąd głośny doping.

• Pitry do Wołkowicza, ale ten nie wrócił do spalonego.

• Jarecki podciągnął lewą stroną, ale jego dośrodkowanie poza bramkę.

• Od początku spotkania goście wysoko na połowie Termaliki.

• I zaczynamy emocje w Niecieczy! Liczymy na świetne widowisko! Od środka gospodarze!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę. Obie drużyny w swoich tradycyjnych strojach: Termalica na pomarańczowo, GieKSa na żółto-czarno.

• A sektor gości powoli wypełnia się kibicami z Katowic.

• Piłkarze zakończyli rozgrzewki. Już niedługo wyprowadzą ich sędziowie, a ci w składzie: Marek Opaliński (Legnica), Marcin Lisowski, Filip Sierant (Warszawa), techniczny: Łukasz Sobiło (Legnica)

• Termalica - GKS KatowiceTermalica - GKS KatowiceTermalica - GKS KatowiceTermalica - GKS Katowice

• Zapraszamy was do przeczytania ZAPOWIEDZI SPOTKANIA

• Już widać pierwsze zmiany trenera Jabłońskiego. Najważniejszą jest obecność Emila Drozdowicza oraz Rafała Kujawy, czyli dwóch napastników. Czy zagrają jednak obok siebie, czy Drozdowicz zostanie przesunięty do tyłu lub na skrzydło, okaże się przy pierwszym gwizdku.

• Znamy składy znamy ławki rezerwowych: Termalica: Kasprzik, Biskup, Kogut, Kaczmarczyk, Sołdecki, Horvath, Schulmeister GKS: Dobroliński, Goncerz, Radinov, Gancarczyk, Figiel, Zieliński, Sadzawicki

• Dzisiejszy mecz ma wiele interesujących aspektów. Oprócz czysto piłkarskiej wartości mamy kilka dodatkowych smaczków. W roli szkoleniowca Termaliki zadebiutuje dziś Mirosław Jabłoński. Zrobi to w meczu przeciwko GieKS-ie, której trenerem jest były opiekun niecieczan, Kazimierz Moskal. Do Niecieczy przed sezonem zawitał zaś jego syn, Kamil, którego jednak nie zobaczymy dziś na boisku. Nie ma go w kadrze meczowej.

• Witamy Was na relacji NA ŻYWO ze spotkania 1. ligi między Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a GKS-em Katowice. Ten mecz to fenomenalne otwarcie piłkarskiej niedzieli. Liczymy na wielkie emocje!