• Bębenek popisał się niezłym dryblingiem i wywalczył rzut rolny na prawej stronie.

• Zmiana w Sandecji. Schodzi Fałowski, za niego Zawiślan.

• Fałowski sam na sam z Nowakiem, golkiper niecieczan w końcu lepszy!

• Kaczmarczyk dostał prostopadłą piłkę od Pielorza, wbiegł między dwóch obrońców i z bliska pokonał Cabaja.

• GOOOL!! KACZMARCZYK DAJE HONOROWE TRAFIENIE!

• Czerwiński z rzutu wolnego podsumował występ Niecieczy. Bez pomysłu i niedokładnie.

• Kujawa także gra dziś słabo. Kolejna zła decyzja i strata piłki w dogodnej sytuacji.

• Kaczmarczyk drybluje, oddaje strzał... prosto w Cabaja.

• Dobra kontra Sandecji. Dynamiczna i pomysłowa. Ostatecznie jednak niedokładna.

• Schodzi wyeksploatowany Jarecki, za niego świeże siły. Tomasz Foszmańczyk.

• Sandecja broni się mądrze i ambitnie. Chyba nic im nie grozi, ale dopóki piłka w grze powstrzymamy się wydawania wyroków.

• Czysty mecz dzisiaj w Niecieczy. Żadnej żółtej kartki jak do tej pory nie widzimy.

• Peteran ofiarnie wślizgiem uprzedza Piotrowskiego.Rożny dla gospodarzy.

• Bębenek chciał lobować z dużej odległości Nowaka i o mały włos mu się to nie udało. Nowak z trudem na rzut rożny.

• Piotrowski za obronę do Schulmeistera, ale Cabaj był pierwszy.

• Zmiana. Schodzi Andrzej Rybski - słaby mecz w jego wykonaniu. Za niego Vojtech Schulmeister.

• Kaczmarczyk po raz drugi fatalnie chybi z bliskiej odległości. Tego meczu zawodnik Termaliki na pewno nie będzie dobrze wspominał.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Schodzi Margol, strzelec bramki, za niego Szczepański.

• Niecieczanie niby walczą, ale gdy przyjdzie do szybkiego wyprowadzenia piłki, już tak im się nie pali.

• Jarecki centruje z lewej strony, Cabaj pewnie piąstkuje!

• Piotrowski w słupek! Świetnie piętą zgrał mu Kaczmarczyk, a ten z pierwszej piłki huknął potężnie. Zabrakło jednak szczęścia.

• Centra Mójty na długi słupek, tam Czarnecki zamykał akcję i strzałem głową z ostrego kąta pokonał Nowaka!

• 3-0 DLA SANDECJI! POGROM! STRZELCEM GOLA CZARNECKI!

• Fałowski wywalczył rzut rożny w okolicy lewego narożnika Termaliki.

• Piotrowski głową, ale lekko i niecelnie!

• Termalica wzięła się do roboty. Wydaje się, że trochę za późno.

• Kaczmarczyk mógł odkupić swoje winy, ale z bardzo bliska przestrzelił! Na usprawiedliwienie można dodać, że piłka nie należała do najłatwiejszych.

• Centra Moskala z prawej strony bardzo niedokładna i Cabaj od bramki.

• Kaczmarczyk naciskał Grzeszczyka i Termalica ma aut.

• Fatalnie rozpoczyna drugą połowę Termalika.

• Mójta mocno w środek bramki i 2:0!!!!

• Rzut karny dla Sandecji! Kaczmarczyk fauluje Bębenka!

• I zaczynamy drugą połowę! Liczymy na dużo lepsze widowisko niż przed przerwą!

• Koniec pierwszej połowy. Jedyna klarowna sytuacja w pierwszej połowie wykorzystana w 100% i Sandecja schodzi na przerwę będąc na prowadzeniu.

• 60 sekund dłużej gramy pierwszą połowę.

• Bębenek wjechał w pole karne jak nóż w masło i wywalczył rzut rożny.

• Bez pomysłu gra Termalica. Teraz zła decyzja Piotrowskiego. Zamiast strzelać z 18. metra podawał do Kujawy, a sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Spalony.

• Kosiorowski wyraźnie spóźniony fauluje Jareckiego, sędzia nie wyciąga kartki. Czy słusznie?

• Pleva "na chaos" i Termalika ma rzut rożny.

• Moskal na wolne pole do Kujawy, ale Cabaj czujnie na przedpolu.

• Sektor gości: Termalica - Sandecja

• Głośny doping niesie się ze sektora gości. Tam zabawa trwa w najlepsze. W sektorze kibiców Termaliki cisza jak makiem zasiał.

• Piotrowski indywidualnie, zatrzymany przez Makucha. Od bramki Cabaj.

• Piotrowski próbował uderzenia na bramkę Cabaja, ale nie jesteśmy pewni czy piłka przekroczyła 20km/h.

• Centra z prawej strony idealna, Margol idealnie wychodzi w powietrze i idealnie uderza piłkę głową. Perfekcja. Nowak bez szans!

• GOOOOOLLLL!!! 0-1 MARGOL!!!

• Świetna kontra sądeczan. Bębenek mijał rywali jak tyczki, ale w końcu Pleva ofiarną interwencją wybił piłkę na korner.

• Tradycji musiało stać się za dość. Karol Piątek leży na murawie.

• I mamy zmianę. Schodzi Dariusz Pawlusiński, kompletnie niewidoczny. Nie wiemy czy to jakiś uraz. Za niego Damian Piotrowski.

• Piątek zawiesił piłkę za linię obrony. Cabaj nie chciał wychodzić i przez to Peteran musiał radzić sobie z Rybskim.

• Dobra akcja gości zakończona soczystym strzałem z dystansu Kosiorowskiego. Piłka jednak leciała prosto w ręce Nowaka.

• Piątek fauluje Nathera, który dobrze się odwrócił. O kartce jednak nie ma mowy.

• Mójta centrował z rzutu rożnego, Nowak piąstkuje z problemami.

• Kaczmarek świetnie zagrywał do schodzącego ze skrzydła Moskala, ale Cabaj dobrze wyszedł do piłki!

• Mójta dobrze centrował w pole karne, ale tam było tylko Fałowski i nie mógł za wiele zdziałać.

• Pierwszy kwadrans za nami, a nie mieliśmy jeszcze bardzo klarownych sytuacji. Patrząc na historię tych spotkań, można było się tego spodziewać.

• Piątek trafił w piłkę... ale przez nogi Fałowskiego. Faul.

• Dobra akcja Piątka na prawej stronie, ale został zatrzymany przez Mójtę i tylko aut.

• Fauluje Grzeszczyk Rybskiego. Bez kartki, mimo, że ten mógł wyprowadzić groźną kontrę!

• Korner wykonany bardzo kombinacyjnie, natomiast efekt z tego żaden, bo centra Jareckiego była niedokładna.

• Przyznać trzeba, że Peteran zaczął ten mecz, lekko mówiąc, nie najlepiej. Kolejna kiepska interwencja daje gospodarzom rzut rożny.

• Próbowała Sandecja, ale podanie otwierające Grzeszczyka było kompletnie nie w tempo.

• I rzeczywiście uderzał Pawlusiński, jednak nazwijmy ten strzał "rozgrzewkowym"...

• Teraz faul na wysokości 25. metra dla Termaliki! Idealna piłka dla "Plastika"

• I znów niepewnie w obronie goście! Pawlusiński jednak nie miał szczęścia i piłka odbita od niego trafiła do Cabaja.

• A tymczasem kibice gości urządzili sobie doping... na dwie trybuny!

• Niepewnie w obronie goście! Kosiorowski zbyt lekko do Cabaja, ten wybija w aut!

• Jarecki w rękę Grzeszczyka i mamy rzut wolny z prawej strony na wysokości 10 metra.

• Piątek do Kujawy, ten piątą zgrał Kaczmarczykowi, który szukał karnego, ale tylko rzut rożny.

• Źle przyjął piłkę Moskal i teraz od boku goście.

• Czerwiński nabija Mójtę i aut dla Termaliki.

• Przed meczem minuta ciszy, a teraz już zaczynamy! Od środka gospodarze! Pierwszy gwizdek i GRAMY!

• Piłkarze już na murawie! Czekamy na rozpoczęcie i liczymy a emocjonujące spotkanie!

• Pięć minut do rozpoczęcia spotkania. Termalica zagra tradycyjnie na pomarańczowo, Sadecja także tradycyjne w biało-czarnych trykotach.

• Wiemy jacy zawodnicy wybiegną w pierwszych składach swoich drużyn. Czas zatem na ławki rezerwowych. Termalica: Pochroń, Kogut, Kopacz, Foszmańczyk, Piotrowsk, Horvath, Schulmeister Sandecja: Kozioł, Szarek, Besta, Szczepański, Zawiślan, Górski, Giel

• Na meczu pojawił się był szkoleniowiec niecieczan, Kazimierz Moskal. Wraz z żoną będą zapewne dopingować swojemu synowi, który dziś w pierwszym składzie Termaliki.

• Termalica - SandecjaTermalica - SandecjaTermalica - SandecjaTermalica - Sandecja

• Sytuacja kadrowa gospodarzy nie przedstawia się zbyt różowo. Brakuje Skołorzyńskiego, Olszara,Kasprzika i Piekarskiego. W Sandecji komfort bogactwa. Wszyscy zawodnicy są zdrowi.

• Trudno wskazać przed tym meczem faworyta Od momentu, gdy zespół Sandecji przejął nowy trener Ryszard Kuźma, drużyna wyraźnie odżyła i spisuje się coraz lepiej – tym razem słowa trenera Radolsky’ego nie są przejawem kurtuazji, a realną oceną faktów.

• Spora gruba fanów z Nowego Sącza wybrała się do Niecieczy. Wydaje się, że sektor gości może się szczelnie wypełnić. Zapowiada się ciekawa atmosfera.

• Piłkarze właśnie wybiegli na rozgrzewki. Do pierwszego gwizdka jeszcze sporo czasu, zapraszamy do zapoznania się z OBSZERNĄ ZAPOWIEDZIA SPOTKANIA.

• Od mocnego akcentu zaczynamy piłkarską niedzielę. Trwa co prawda przerwa na mecze reprezentacji, ale gra nasza Polska 1. liga. O 11:30 pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy, gdzie odbędzie się derbowy mecz pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a Sandecją Nowy Sącz.