Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 Bytovia Bytów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Bytovia Bytów

0

• Koniec! Trafienie rezerwowego Dariusza Jareckiego z końcówki zapewniło Termalice komplet punktów w meczu z Bytovią. Dzięki wygranej, niecieczanie wrócili na fotel lidera 1. ligi.

• Jeszcze ukarany przez arbitra Biskup.

• Trzy minuty doliczone.

• Żółta kartka dla rezerwowego Bąka.

• Niecieczanie spokojnie rozgrywają piłkę. Ekipa Piotra Mandrysza jest coraz bliżej zdobycia upragnionego kompletu punktów.

• GOOOOOL!! 1:0 dla Termaliki! Jarecki wepchnął piłkę do siatki w ogromnym zamieszaniu!

• Janusz Surdykowski ukarany żółtą kartką.

• Defensywna zmiana w Bytovii - Krzysztof Bąk za Jakóbowskiego.

• Znowu było groźnie po wrzutce Biskupa z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników uderzył ponad bramką.

• Ależ wejście Smuczyńskiego! Świeżo wprowadzony zawodnik wyprzedził wszystkich obrońców Bytovii, a następnie przestrzelił w sytuacji sam na sam!

• Była okazja dla Termaliki! Po rzucie wolnym wykonywanym przez Biskupa piłka spadła pod nogi Kopacza, który uderzył jednak zbyt lekko.

• Bartłomiej Smuczyński melduje się na placu gry za Kamińskiego.

• Coraz bardziej pachnie bezbramkowym remisem...

• Mariusz Kryszak wchodzi za Roberta Mandrysza. Może zobaczymy jakiś fajnie wykonany stał fragment w jego wykonaniu?

• Kolejny już słabszy moment tego spotkania. Niewiele interesującego dzieje się na murawie.

• Kaczmarczyk wybija piłkę zagraną przez gości z rzutu wolnego.

• Dariusz Jarecki wchodzi za Kupczaka.

• Uderzenie Kupczaka z dalszej odległości przechodzi wysoko nad bramką gości.

• Kopacz po rzucie rożnym uderzył głową, ale jednak obok bramki!

• Na boisku brakuje Piotra Kuklisa. Za niego wszedł oczywiście Daniel Gołębiewski.

• Wszedł również w ekipie gości na boisko Gołębiewski, ale wciąż próbujemy ustalić za kogo.

• Za Foszmańczyka na drugą połowę wszedł Drozdowicz.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Obie drużyny już zameldowały się na boisku, zaraz rozpocznie się druga część meczu.

• Mocno asekuracyjna pierwsza część gry. Żadna z drużyn nie chce zaangażować się bardziej w atak i przez to niestety cierpi widowisko.

• W polu karnym upada Surdykowski, ale sędzia nie wskazuje na 11. metr i po chwili kończy pierwszą połowę.

• Biskup! Fatalna strata Jastrzembskiego, podanie na wolne pole do Biskupa, ale w porę kąt skrócił Oszmaniec i wygrał pojedynek sam na sam z kapitanem Termaliki!

• Czerwiński na przebój ruszył do przodu z pilką, ale stracił piłkę na ostatnim obrońcy.

• Od kilku minut Termalica gra składniej i płynniej. Częściej udaje się jej przedostawać pod bramkę rywali i stwarzać zagrożenie.

• Paluchowski! W końcu dobra akcja piłkarzy gospodarzy. Paluchowski wymienił piłkę z Biskupem i z ostrego kąta wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale jego akcji nie zdążył zamknąć żaden z kolegów!

• W kartkach 2-2. Tym razem ukazany Kamiński.

• Oszmaniec wyciągnął się jak struna, żeby strącić dośrodkowanie i tym samym mocno utrudnił oddanie strzału Biskupowi.

• Wydawało się, że przewracany w polu karnym był Czerwiński, ale gwizdek sędziego milczał. Kontrowersyjna decyzja.

• Znowu żółta kartka, tym razem dla zawodnika gospodarzy. Mateusz Kupczak z żółtkiem na koncie.

• Marcin Kikut dostaje żółtą kartkę za ostre wejście nakładką.

• W obliczu tych wielu strat i niedokładności, warty odnotowania jest strzał z dystansu oddany przez Plevę. Uderzenie obrońcy Termaliki nie sprawiło jednak problemów Oszmańcowi.

• Jakóbowski przedryblował dwóch rywali, wycofał przed pole karne do Mandrysza, ale strzał tego ostatniego zablokowany przez obrońców.

• Surdykowski powstrzymywany przez Czerwińskiego i wrzutkę łapie Nowak.

• Błąd Oszmańca, który nie zdecydował się łapać dośrodkowanej piłki i tylko musnął futbolówkę, która i tak wychodziła za linię końcową. Po rzucie rożnym główkował Kopacz, ale ponad bramką.

• Dośrodkowanie Biskupa z rzutu wolnego na dalszy słupek, ale Oszmaniec uprzedził Paluchowskiego.

• Marko Bajić ukarany żółtą kartką za faul na Paluchowskim. Zdaje się, że uderzył łokciem napastnika Termaliki.

• Bytovia imponuje dojrzałością w rozgrywaniu akcji. Płynność w grze, podania, gra bez piłki - naprawdę robi wrażenie.

• Wilczyński z lewej strony ładnie zakręcił obrońcami i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale piłka minęła spojenie bramki strzeżonej przez Nowaka.

• Paluchowski znalazł się w sytuacji strzeleckiej po dośrodkowaniu Kamińskiego, ale zamiast w kierunku bramki uderzył głową w obrońcę Bytovii.

• Przechwyt Kopacza i wyprowadzenie kontry w wykonaniu środkowego obrońcy Termaliki. Zagrał do Biskupa na lewą stronę, ale kapitan "Słoników" blokowany i futbolówka wyszła na rzut rożny.

• Mandrysz dośrodkował z rzutu wolnego, pojedynek w powietrzu wygrał Juraszek, ale jego strzał głową nie zagroził bramce Nowaka.

• Fryc wypuszczony skrzydłem, ale nie zdążył do zagrywanej piłki i od bramki zacznie Oszmaniec.

• Piłkę szybko przejęła Termalica i podaniami próbuje rozciągnąć formację gości.

• Rozpoczynają goście!

• Piłkarze obu zespołów już pojawili się na boisku.

• Smaczku dodaje fakt, że w dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ojciec z synem. Piotr Mandrysz jako trener Termaliki, a jego syn Robert jako zawodnik Bytovii. Który z nich wyjedzie ze stadionu w lepszym nastroju?