• Koniec meczu! Termalica remisuje z Flotą 1-1.

• Już akcja ofensywna Kamińskiego, który przedarł się prawą stroną, ale jego dośrodkowanie łapie Brljak.

• I ostatnia zmiana również we Flocie. Za Grzelaka wchodzi Kort.

• Olszar ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Termalice. Za Drozdowicza wchodzi Kamiński.

• Opałacz interweniuje przewrotką we własnym polu karnym. Duże poświęcenie w walce o remis w tym spotkaniu.

• Biskup prostopadle do Kaczmarczyka, ale ten nie zdążył do piłki.

• Retlewski bomba z dystansu, piłka niewiele minęła lewy słupek bramki Nowaka!

• Janeczko powstrzymał kontrę zagraniem ręką i obejrzał zasłużoną żółtą kartkę.

• Kuriozalna bramka dla Floty. Zbyt krótkie wybicie Czerwińskiego wykorzystał Brud, który w polu karnym podał do Opałacza, a ten lekkim strąceniem piłki zmylił Nowaka.

• 1-1!

• Po dośrodkowaniu Grzelaka z rzutu rożnego wybili piłkę obrońcy, a przed polem karnym stał Brud i natychmiast strzelił, ale znowu - niecelnie.

• Za Foszmańczyka wchodzi Paluchowski.

• Jedna z nielicznych akcji Floty w drugiej połowie. Podanie przed pole bramkowe do Olszara, ale napastnik gości fatalnie skiksował i Czerwiński wybija piłkę.

• Daniel Brud zastępuje Pawła Lisowskiego w ekipie Floty.

• Kolejna akcja Termaliki, która kończy się niedokładnym ostatnim podaniem.

• KA TA STR FAL NY wielbłąd obrońcy Floty, niewykorzystany przez Drozdowicza! Podanie głową do bramkarza we własnym polu karnym, nie bacząc na obecność napastnika Termaliki jest na szczęście dla Floty bez konsekwencji.

• Druga połowa oszczędza nam większych emocji. Obie drużyny są niedokładne w swoich akcjach, a przy tym bardzo skoncentrowane w obronie.

• Reca w pole karne do Lisowskiego, ten wygrał główkę, ale Nowak łapie spokojnie piłkę.

• Za Smuczyńskiego wchodzi Janeczko.

• Grzelak z głębi pola posłał długą piłkę w 16-stke, ale znowu Nowak bez problemów.

• Termalica długo utrzymywała się przy piłce pod polem karnym Floty, ale akcję zakończył niedokładnym podaniem Maslo.

• Dośrodkowanie Opałacza wyłapuje Nowak.

• Smuczyński w sytuacji sam na sam fatalnie kiksuje i strzela kilka metrów nad bramką!

• Zmiana w przerwie meczu we Flocie, za Nwagou wchodzi Retlewski.

• Rozpoczęła się druga połowa.

• 1-0. Koniec pierwszej połowy.

• Kupczak po lewej stronie zagrał świetną piłkę do Biskupa, ten wpadł w pole karne i strzelił na bramkę, piłka po rękach Brljaka trafiła do Smuczyńskiego i pomocnik trafia do bramki!

• 1-0!!!

• Biskupa kryło aż trzech obrońców i zmuszony był podać do Foszmańczyka, który uderzył na bramkę, ale ponad poprzeczką.

• Maslo kapitalna szarża w polu karny, minął bramkarza i z niemal zerowego konta próbował skierować piłkę do bramki, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Floty!

• Z dystansu Grzelak, ale bardzo niecelnie.

• Posypały się żółte kartoniki. Maslo za faul na Olszarze obejrzał żółtko.

• Grzelak ukarany za faul taktyczny na Drozdowiczu.

• Prostopadłe podanie z głębi pola w kierunku Drozdowicza, napastnik Termaliki wystartował do piłki, ale Brljak miał bliżej i złapał futbolówkę.

• Znowu żółta za symulkę w polu karnym, tym razem ukarany Nwagou. Wydaje się, że decyzja sędziego zbyt pochopna, bo napastnik Floty szybko wstał po upadku i próbował kontynuować grę.

• Smuczyński ostrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Znowu Olszar po podaniu Kamińskiego uderzył, ale Nowak na posterunku.

• Strzał z dystansu Olszara, ale niecelny. Flota odważniej sobie poczyna w ostatnich minutach.

• Kopacz skuteczie powstrzymał Nwagou w polu karnym.

• Olszar dośrodkował do Nwagou, a ten efektownymi nożycami uderzył na bramkę! Piłka jednak przeleciała sporo nad bramką.

• Miła dla oka akcja Termaliki. Podaniami z pierwszej piłki stworzyli miejsce dla Biskupa, który jednak niecelnie uderzył.

• Foszmańczyk zauważył będącego kilka metrów przed bramką Brljaka i zdecydował się lobować z kilkudziesięciu metrów, ale piłka o metr minęła bramkę Floty! Akcja pomocnika Termaliki nagrodzona brawami przez kibiców.

• Biskup miękko na głowę Drozdowicza, ale znów szybszy Brljak.

• Kaczmarczyk fatalna strata na 25. metrze przed własną bramką! Piłkę przejął Olszar i podał w polu karnym do Lisowskiego, ale kapitalnie wyczyścił Czerwiński!

• W końcu akcja prawą stroną Termaliki. Foszmańczyk przedarł się przez obronę i dośrodkował na długi słupek, gdzie był Biskup. Kapitan Termaliki przyjął piłkę i uderzył, ale jego strzał był zablokowany i bez problemów zlapał Brljak.

• Nie ma rzutu karnego po starciu Smuczyńskiego z Recą i Sołowiejem. Wydawało się, że pomocnik Termaliki był odpychany, ale gwizdek sędziego milczał.

• Przebojowa akcja Kupczaka, który najpierw przejął piłkę, potem na skrzydle minął dwóch rywali i dośrodkował w pole karne. Wybita przez obronę Floty piłka trafiła pod nogi Sołdeckiego, ale ten niecelnie uderzył z woleja.

• Bardzo dobra wrzutka Biskupa z rzutu wolnego, ale Kopaczowi ciężko było wygrać pojedynek główkowy. Coraz częściej zagraża Termalika.

• Bardzo dobra interwencja Maslo, który uprzedził Nwagou i głową podał do Nowaka.

• Nieudana dwójkowa akcja Biskupa i Kupczaka, od bramki zaczyna Brljak. Trzeba jednak przyznać, że lewa flanka gospodarzy bardzo aktywna od początku meczu.

• Termalica powoli narzuca swój rytm gry przeciwnikowi, choć jeszcze brakuje im dokładności pod bramką rywali.

• Rogal Biskupa! Piłka dokręcała się w kierunku okienka bramki Brljaka, ale na rożny wybija bramkarz gości!

• Dobre, płaskie dośrodkowanie Kupczaka do Drozdowicza, ale szybszy obrońca Floty.

• Fani drużyny "Słoników" od początku dopingują swój zespół. Na boisku póki co sporo niedokładności i wybić na oślep.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka, rozpoczynają goście!

• Obie drużyny wychodzą na boisko. Na stadionie roznosi się nowy hymn Termaliki Bruk-Betu Nieciecza. Czy poniesie gospodarzy do zwycięstwa? O tym przekonamy się już za parę chwil!

• Rezerwowi piłkarze Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Erić, Kort, Brud, Cienciała.

• Rezerwowi piłkarze Termaliki: Olszewski, Kamiński, Janeczko, Kogut, Planeta, Wróbel, Paluchowski.

• - Mamy ustabilizowaną formę, czasami zdarzy się słabszy moment w meczu, ale nie było meczu, może poza Zagłębiem Lubin, w którym graliśmy słabo. Każdy mecz gramy na równym poziomie. Na pewno jest to nasza siła, wystarczy poprawić kilka detali, aby w większości meczów zdobywać punkty - powiedział Michał Stasiak, piłkarz Floty.

• - Spodziewamy się ciężkiego spotkania. Zresztą z racji miejsca, które zajmujemy nie ma dla nas łatwych meczów. Po ostatnich wojażach chłopcy są spragnieni występu przed naszymi kibicami. Chcą oczywiście wygrać - zapewnia trener "Słoników", Piotr Mandrysz.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Termalica - Flota LIVE! Lider kontra rewelacja rozgrywek.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na pierwszy niedzielny mecz 11. kolejki 1. ligi. Dziś lider tabeli, Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagra z Flotą Świnoujście.