Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 GKS Tychy

2

GKS Tychy

0

• Koniec spotkania! Termalica spokojnie pokonała GKS Tychy 2:0.

• Kontra gospodarzy 2 na 1. Podanie Drozdowicza na gola zamienił wprowadzony przed chwilą Pawlusiński.

• GOOOOOL!!! 2:0! Pawlusiński!

• Trzy minuty doliczone.

• GKS już wszystkimi siłami atakuje Termalikę. Nie można jednak powiedzieć, że bramka wyrównująca wisi w powietrzu...

• Ostatnia zmiana w meczu. Dariusz Pawlusiński zastępuje Biskupa. Owacje na trybunach.

• Minuty lecą, a obraz gry się nie zmienia. Termalica wypatruje szansy na kontrę, która rozstrzygnęłaby już rywalizację z GKS-em.

• Przed nami ostatnie 10 minut tego pojedynku. Czy podopieczni Jana Żurka będą w stanie powalczyć jeszcze o jeden punkt?

• Groźne uderzenie Gąsiora po dograniu Popovicia, musiał mocno się gimnastykować Nowak, ale arbiter i tak dopatrzył się spalonego.

• Trzeba pochwalić rezerwowego Denisa Popovicia, który stara się, jak może. Słoweniec dograł sporo piłek w szesnastkę niecieczan.

• Walczą tyszanie, ale nie ma z tego wymiernych korzyści. W ostatnim fragmencie meczu bramkarz Termaliki jest kompletnie bezrobotny.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Krzysztof Kaczmarczyk wchodzi za Foszmańczyka.

• Absolutnie nie zanosi się póki co na zmianę rezultatu. Termalica solidnie prezentuje się w obronie, a GKS Tychy miał swoje okazje, których nie wykorzystał i... ciężko przypuszczać, by miał kolejne tak klarowne.

• Jakaś kontuzja na płycie boiska. Konieczna będzie pomoc służb medycznych.

• Rafał Kujawa opuszcza murawę. W jego miejsce Emil Drozdowicz.

• Jeszcze jedna próba uderzenia w wykonaniu czeskiego wieżowca z Tychów, ale znowu nic z tego nie wyszło. Oj, nieskuteczny jest ten Docekal.

• W polu karnym niecieczan przewracany Docekal, ale sędzie nakazuje grać dalej.

• Adrian Chomiuk zastępuje Małkowskiego w zespole gości.

• Ależ sytuacja! Docekal główkował z bliska, ale jakimś cudem wyciągnął to uderzenie Nowak! To powinno być 1:1!

• Poszła kontra gospodarzy, futbolówka doszła do Sołdeckiego, który trafił w nią nieczysto i nie był w stanie zaskoczyć Misztala.

• Mocny strzał Damiana Szczęsnego, ale pięknie broni Nowak!

• Walecznie starają się grać tyszanie, ale wyraźnie brakuje im argumentów z przodu. Gospodarze przyczajeni, czekają na kontry.

• Marcel Gąsior ukarany żółtym kartonikiem za faul w środku pola.

• Nieśmiało bo nieśmiało, ale starają się zaatakować tyszanie. Taki rezultat sprawia, że spadają na 16. miejsce w tabeli. Zwycięstwo będzie oznaczać dla Termaliki awans na 8. lokatę.

• Niewiele ciekawego dzieje się w pierwszych minutach drugiej połowy w Niecieczy. Liczymy na zdecydowanie lepszą postawę z obu stron.

• Zaczynamy drugą połowę meczu.

• Denis Popowić zmienia Ivicę Żunicia.

• Dwie zmiany w ekipie gości. Damian Szczęsny wchodzi za Daniela Mąkę.

• Z pewnością wkurzeni schodzą do szatni piłkarze z Tychów. Ekipa Jana Żurka bardzo starała się w pierwszej połowie, ale na nic to się zdało, bo skuteczniejsza okazała się Termalica. Taki wynik dalej pozwala myśleć o walce o awans piłkarzom "Słoników". Ale goście nie zamierzają przecież dzisiaj osiąść na dobre w strefie spadkowej, więc emocje w drugiej połowie gwarantowane.

• Koniec pierwszej połowy!

• 1 minutę dolicza sędzia Jacek Małyszek.

• Odsłonili się tyszanie i z kontrą wyszli piłkarze Termalici. To powinna być bramka, bo gospodarze mieli przewagę 3 na 1. Ceglarz zagrał do Biskupa, a ten drugi stracił piłkę w polu karnym na rzecz obrońcy.

• Daniel Mąka z rzutu wolnego trafia prosto w mur.

• Goście od razu chcą odrobić straty. Przed polem karnym Mąkę fauluje jednak Czerwiński, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Dawid Sołdecki ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Świetnie Foszmańczyk wypuścił z prawej strony Biskupa, który dośrodkował w pole karne, a tam gola dla gospodarzy zdobył Ceglarz. Dobra akcja Termalici, która prowadzi 1:0.

• Piotr Ceglarz strzela bramkę dla gospodarzy!

• Bardzo agresywny mecz w Niecieczy. Tyszanie bardzo się starają, a gospodarze nie ustępują. Ale oprócz walki to na boisku niewiele ciekawego oglądamy. W ekipie Termalici brakuje trochę Drozdowicza. Siła ognia "Słoników" nie jest zbyt wielka.

• W Niecieczy zaczęło właśnie padać, z pewnością nie wpłynie to na atrakcyjność widowiska.

• Rzut wolny dla Termaliki, Uderzył Jarecki z 25 metrów w okienko, ale dobrze obronił Misztal.

• Żółta kartka dla Masternaka

• Rzut rożny dla Termaliki, ale bez efektów.

• GKS Tychy walczy o każdy fragment boiska, widać duże zaangażowanie w grze gości.

• Po dośrodkowaniu Foszmańczyka uderzał groźnie głową Kujawa, ale piłka przeszła obok słupka.

• Z uderzeniem Foszmańczyka bez problemu poradził sobie teraz Misztal.

• Termalica ma wizualną przewagę, ale na razie nie niewiele z tego wynika.

• Na trybunie około 30 kibiców gości, gospodarzy około 500.

• Dobra wrzutka Biskupa, ale do piłki nie doskoczył Czerwiński. Mogło być groźnie.

• Z rzutu wolnego z około 40 metrów prosto w mur uderzył Mąka.

• Żółta kartka dla Plevy za faul. Rzut wolny dla gości.

• W Niecieczy zaczyna grzmieć, zrobiło się ciemno. Wygląda na to, że zanosi się na burzę.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki doszedł Biskup, ale nie uderzył w światło bramki.

• Pierwsze zagrożenie dla bramki gospodarzy, ale po rzucie wolnym z ponad 35 metrów nie było zagrożenia pod bramką Nowaka.

• Pierwsze minut spokojne, na razie niewiele się dzieje.

• Początek spotkania

• Ławka rezerwowych GKS: Tomasz Balul, Adrian Chomiuk, Robert Dymowski, Paweł Florek, Pavol Ruskovsky, Damian Szczęsny, Denis Popović.

• Ławka rezerwowych Termalici: Emil Drozdowicz, Patryk Fryc, Jakub Czerwińki, Bartosz Kopacz, Dariusz Jarecki, Jakub Biskup, Dalibor Pleva, Dawid Sołdecki.

• Obie drużyny skończyły rozgrzewkę, a po lewej stronie pojawiły się składy obu zespołów.

• W Niecieczy bardzo ciepło, termometry wskazują 25 stopni.

• Witamy wszystkich śledzących transmisje. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ekipy Termaliki Bruk Bet Niecieczy i GKS Tychy.