Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 GKS Tychy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

GKS Tychy

1

• Koniec meczu! Termalica wygrywa piąty mecz w sezonie i umacnia się na fotelu lidera pierwszej ligi!

• Drozdowicz strzelał głową, ale obok bramki

• Termalica jest w doskonałej sytuacji. Prowadzi, gra w przewadze i może kontrolować mecz. Tyszanie natomiast muszą zagrać odważniej, żeby chociaż zremisować, ale muszą też uważać na ataki dobrze grających w ofensywie niecieczan

• Dobre podanie Plevy do Biskupa, który z kilku metrów pewnie wpakował piłkę do siatki

• Goool! Termalica prowadzi 2:1 po trafieniu Jakuba Biskupa! Wykorzystali gospodarze grę w przewadze!

• Mateusz Grzybek - za faul na Smuczyńskim

• Mączyński dobrze wprowadził się do gry i zatrzymał ofensywną akcję gospodarzy, którzy tak jak w pierwszych minutach meczu, od razu po przerwie ruszyli do ataku

• Pierwszy strzał po przerwie oddał Trochim, ale nie trafił w bramkę

• Mateusz Mączyński za Kamila Nitkiewicza - jedyna zmiana w przerwie

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy! W Niecieczy remis 1:1

• Emil Drozdowicz - za faul Igazie

• Igaz jeszcze zatrzymuje atak Termalicy. Tym razem obronił groźny strzał Foszmańczyka!

• Trochim trafił do bramki gospodarzy, ale nie ma się z czego cieszyć, bo wcześniej był na spalonym

• Biskup dośrodkował wprost na głowę Smuczyńskiego, który oddał dobry strzał, ale czujny i skuteczny w bramce był Igaz

• I znowu Foszmańczyk postraszył gości. Dobrze przyjął, piłkę, obrócił się, wypracował sytuacje, ale na koniec i tak oddał niecelny strzał

• Termalica chce znowu wyjść na prowadzenie, ale brakuje dokładności. Uderzenie Foszmańczyka kilka metrów od bramki tyszan

• Wojciech Trochim - za faul na Czerwińskim

• Dośrodkowanie Biskupa z rzutu wolnego, ale niedokładne i piłkę złapał bramkarz GKS

• Szóste trafienie Kowalczyka, który strzela gola w szóstym meczu z rzędu. Kowalczyk strzelił tuż przy słupku z okolic linii pola karnego i bramkarz Termalicy bez szans

• Goooool! 1:1 szybka odpowiedź gości i bramka Macieja Kowalczyka

• Dośrodkowanie Biskupa w pole karne, gdzie piłkę zgrał Smuczyński, a ta trafiła prosto pod nogi Foszmańczyka, który spokojnie pokonał bramkarza GKS

• Goooool! Tomasz Foszmańczyk strzela gola i Termalica prowadzi 1:0

• Krótko rozegrali rzut wolny gospodarze, ale uderzenie Kopacza zablokowane

• Atakowali gospodarze, a to tyszanie mogli strzelić gola! Kowalczyk zagrał do Trochima, który zmarnował doskonałą okazję. Z bliska strzelił obok słupka

• Smuczyński uderzył z dystansu, ale tak jak wcześniej ta próba również była niecelna

• Rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia dla Termalicy. Wcześniej do strzału przymierzał się Trochim, ale został uprzedzony przez zawodnika gospodarzy, który wybił mu piłkę

• Igaz uprzedził Drozdowicza i złapał spokojnie piłkę

• Atakują dalej gospodarze, ale mają problem z precyzją. Po raz kolejny uderzał Kaczmarczyk, tym razem z linii pola karnego, ale ponownie chybił. Piłka przeleciała obok bramki

• Piłkarze obu zespołów już na murawie i za chwilę początek pierwszego niedzielnego meczu w pierwszej lidze

• Tyszanie na razie najwięcej remisują. W pięciu meczach trzy razy podzielili się punktami. W poprzedniej kolejce GKS wygrał pierwszy mecz w sezonie, pokonując Miedź Legnica 2:1

• Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Z pięciu meczów wygrali cztery i tylko raz zremisowali u siebie z Dolcanem Ząbki (1:1). Dobra gra Termalicy zapewniła zespołowi Piotra Mandrysza pozycję lidera. Jeśli niecieczanie dziś zwyciężą, bo będą mieli już sześć punktów przewagi nad trzecią drużyną.

• GKS Tychy - rezerwowi: Piotr Misztal - Paweł Smółka, Marcel Wawrzynkiewicz, Łukasz Kopczyk, Mateusz Mączyński, Mateusz Bukowiec, Marcin Wodecki

• Termalica - rezerwowi: Adrian Olszewski - Dawid Sołdecki, Dawid Kamiński, Wiktor Płaneta, Adrian Paluchowski, Peter Maslo, Mateusz Janeczko