• Koniec spotkania. Termalica pokonała pewnie Olimpię, 2:0.

• Z wolnego strzelał Pawlusiński, ale bramkarz broni strzał.

• Gol Kujawy!

• Za Drozdowicza wchodzi Piekarski.

• Patelnia Pawlusińskiego po podaniu Kujawy, ale piłka wysoko nad bramką.

• Czerwiński wybija płaskie dośrodkowanie Kaczmarka.

• Ładna indywidualna akcja Ceglarza, ale jego strzał minął prawy słupek bramki Fabiniaka.

• Fryc ukarany żółtą kartką.

• Za Biskupa wchodzi Pawlusiński.

• Również zmiana w Termalice. Za Foszmańczyka wchodzi Kujawa.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Schodzi Kłus, a za niego Rakowski.

• Zablokowany strzał Drozdowicza.

• Ukarany żóltą kartką Nowak za grę na czas.

• Coraz częściej słońce wychodzi zza chmur.

• Staniek ogląda żółtą kartkę za faul na Drozdrowiczu.

• Zmiana w Olimpii. Za Suchockiego wchodzi Kaczmarek.

• Ależ parada Fabiniaka! Po rzucie rożnym głową strzelal Sołdecki, piłka zmierzała w okienko, ale bramkarz Olimpii wyciągnął się jak długi i sparował strzał.

• Zmiana w Olimpii, za Gawęckiego wchodzi Ruszkul.

• Indywidualna akcja Drozdowicza zakończona strzałem! Od połowy boiska biegł lewą stroną, minął zwodem do środka dwóch obrońców i z prawej nogi strzelił na bramkę, ale Fabiniak na posterunku.

• W ataku gospodarze, podbudowani strzeloną bramką próbują atakować bramkę skrzydłami.

• Gola strzela Ceglarz! Swietne dośrodkowanie Biskupa zamienia na bramkę po strzale głową!

• Zablokowany strzał Cieślińskiego i piłka wyszla na rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym i piłkę wybija Pielorz.

• Obie drużyny bez zmian w skladach.

• Drugą połowę rozpoczynają piłkarze gospodarzy.

• Koniec pierwszej polowy

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Z dystansu Ceglarz huknął z lewej nogi, ale strzał o dwa metry minął poprzeczkę.

• Fani Termaliki rozpoczęli doping.

• Foszmańczyk w sytuacji sam na sam trafia prosto w Fabiniaka! Świetnie w tej sytuacji dogrywał Biskup.

• Wrzut z autu Fryca, piłka przedłużona do Drozdowicza, a ten w świetnej sytuacji na 8. Metrze strzela nad bramką!

• Gawęcki ukarany żółtą kartką.

• Ogólne rozbawienie na trybunach wzbudził upadek sędziego.

• Kompletnie nieudane zagranie Szczota z rzutu rożnego. Na boisku dominuje walka, żadna z drużyn nie chce stracić bramki i to odbija się na poziomie gry ofensywnej.

• Dośrodkowanie Fryca łapie Fabiniak.

• Ladne prostopadłe podanie Drozdowicza do Biskupa, ale szybciej do piłki dobiegł Fabiniak.

• Powoli przewagę zdobywa Termalica, ale brak dokładności pod polem karnym powoduje, że nie ma poważnego zagrożenia pod bramką Fabiniaka.

• Na opady zanosi się caly czas, jest pochmurnie i wietrznie.

• Dwa razy blokował strzały Foszmanczyka i Kaczmarczyka obrońca Olimpii, w tym raz twarzą.

• Na boisku dużo chaosu i niedokladności ze strony piłkarzy obu drużyn.

• Liczbę kibiców spiker poda w przerwie spotkania, natychmiast po usłyszeniu podzielimy się tą informacją.

• Brutalny faul na Kaczmarczyku, ale sędzia tylko upomina piłkarza Olimpii.

• Z 20. Metra próbował Biskup, ale bardzo niecelne uderzenie.

• Doskonała sytuacja po plaskim dośrodkowaniu Biskupa zmarnowana przez Sołdeckiego!

• Faul środku pola, rzut wolny dla Olimpii.

• Olimpia w biało-zielonych strojach, gospodarze w tradycyjnych pomarańczowych koszulkach.

• Gwizdek sędziego Bukowczana, od środka zaczynają goście z Grudziądza.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

• Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę, spiker wita kibiców i za parę minut rozpoczynamy widowisko.

• W Niecieczy pogoda raczej zniechęca do przyjścia na stadion, choć kibice coraz gęściej zapełniają trybuny.

• Witamy ze stadionu z Niecieczy, skąd prowadzić będziemy relację meczu Termalica-Olimpia. Aktualnie rozgrzewkę prowadzą piłkarze obu drużyn oraz sędziowie.