Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice

1

• Ukarany Feciuch.

• Ukarany Lisowski.

• Gra nabrała tempa. Bytovia raz za razem uderza na bramkę przyjezdnych.

• Bytovia atakuje. Chojniczanka całym zespołem próbuje oddalać zagrożenie od własnej bramki.

• Anemiczne uderzenie Rybskiego, ale piłkę łapie golkiper Bytovii.

• Ryzykowne wyjście Tomasza Laskowskiego, który wybiegł do piłki w okolice 30 metra od bramki. Na szczęście uratował gospodarzy od utraty bramki.

• Nerwowo robi się nie tylko na boisku, ale również na trybunach. Kibice obu zespołów głośno dopingują swoje drużyny.

• Ukarany Juraszek.

• Sędzia doliczył przynajmniej 6 minut do regulaminowego czasu gry.

• Mrozik zastąpił Grzelaka.

• Niemrawa akcja Bytovii zakończona niecelnym strzałem Piątka.

• Szykuje się druga zmiana w Chojniczance. Do wejścia na boisko przygotowuje się Mrozik.

• Z każdą kolejną minutą topnieją szanse Bytovii na wygraną w tym meczu. Pod znakiem zapytania stroi też remis, bo Chojniczanka jest w ataku.

• Dobre zagranie górą Wojacha do Surdykowskiego, ale ten drugi, który znajdował się w polu karnym przeciwnika nie sięgnął piłki.

• Chojniczanka zaczyna grać na czas, a Bytovia coraz śmielej atakować.

• Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 7 minut. Bytovia atakuje bez powodzenia.

• To była druga żółta kartka dla Gancarczyka. Na boisku brakuje już 3 zawodników. Bytovia ma jednak przewagę.

• Gancarczyk faulował Wilczyńskiego.

• Ukarany Gancarczyk.

• Gra toczy się na połowie Bytovii. Sędzia coraz częściej używa gwizdka, by uspokoić grę.

• Wojach zastąpił Okuno.

• Szykuje się kolejna zmiana w Bytovii.

• Rzut wolny dla Bytovii. Uderzał Mandrysz, ale za mocno, bo piłka zamiast w kierunku bramki, przeleciała obok niej.

• Bytovia poczuła wiatr w przysłowiowych skrzydłach. Zespół Kafarskiego rzucił się do ataku.

• Siły na boisku się wyrównały. Czy Bytovii uda się teraz odrobić straty?

• Drugą żółtą kartką ukarany Kieruzel za przewinienie na Surdykowskim. Kibice Bytovii wygwizdali tego zawodnika.

• Piłka trafiła w twarz Zawistowskiego.

• Rzut wolny dla Bytovii z okolic 18 metra.

• To trudny mecz dla Bytovii. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że gospodarze tak łatwo się poddadzą. Wśród kibiców słychać głosy niezadowolenia z gry podopiecznych Tomasza Kafarskiego.

• Sędzia przerywa grę na uzupełnienie płynów.

• Siemaszko schodzi z boiska. W jego miejsce Rybski.

• Wilczyński Siemaszkę.

• Rzut wolny z 18 metra. Szewczyk uderzył prosto w mur. Rzut rożny dla miejscowych.

• Ukarany Kieruzel.

• Nieprawidłowo zatrzymany Mandrysz.

• Zmienia się pogoda nad Bytowem. Nad miasto dosłownie i w przenośni nadciągnęły czarne chmury.

• Formela zastąpił zmęczonego i nieskutecznego dziś Michalskiego.

• Główkował Grzelak, ale niecelnie. Piłka przeleciała tuż obok bramki pilnowanej przez Laskowskiego.

• Rożny dla Chojniczanki.

• Piłkarze Bytovii zapowiadali godne pożegnanie z sezonem, a tymczasem daje się odnieść wrażenie, że myślami świętują już utrzymanie w I lidze.

• Bytovia musi postawić wszystko na jedną kartę, by blamażem nie zakończyć tego spotkania. Trener Kafarski niedługo dokona zmian. Za bramką Laskowskiego rozgrzewa się chociażby Formela i Chojnacki.

• Kibice Bytovii wyraźnie sprzeciwiają się decyzjom sędziego. Według nich Rafał Rokosz nie reaguje prawidłowo na przewinienia piłkarzy Chojniczanki.

• Ukarany Piątek.

• Na boisku w bytowskiej drużynie wyraźnie brakuje Michała Jabóbowskiego, aktywnego na skrzydle czy Łukasza Wróbla, który jest bardzo skuteczny w obronie.

• Po zagraniu Zawistowskiego piłkę złapał Laskowski.

• Chojniczanka w natarciu. Ze skrzydła uderzał Gancarczyk, a Laskowski posłał piłkę narzut rożny.

• Chojniczanka rozpoczęła drugą część meczu bez zmian.

• Janusz Surdykowski jest w tym spotkaniu skutecznie pilnowany przez obrońców Chojniczanki. Każde zagranie piłki do najlepszego strzelca czarno-biało-czerwonych kończy się przejęciem piłki.

• Rzut wolny dla Bytovii. Dośrodkowywał Robert Mandrysz, który zbyt mocnym strzałem posłał piłkę poza boisko.

• Piątek zastąpił kontuzjowanego Kryszaka.

• Drutex-Bytovia - Chojniczanka ChojniceDrutex-Bytovia - Chojniczanka ChojniceDrutex-Bytovia - Chojniczanka ChojniceDrutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Drutex-Bytova przegrywa z Chojniczanką 0:1.

• Bytovia wydaje się czekać na koniec pierwszej połowy. Trener Kafarski będzie musiał przekazać swoim piłkarzom kilka cennych wskazówek w trakcie przerwy.

• Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Komplikuje się sytuacja Bytovii. Zespół będzie grał do końca spotkania w 10-tkę.

• Bajić ukarany czerwoną kartką za uderzenie Feciucha.

• Uderzał Bajić, ale prosto w mur.

• Rzut wolny dla Bytovii.

• Na murawie leży Surdykowski.

• Wygląda na to, że walka toczy się nie tylko na boisku. Kibice obu zespołów wymieniają się wulgarnymi przyśpiewkami.

• Bytovia próbuje odrabiać straty, ale nieskutecznie. Szewczyk uderzył właśnie z dystansu wysoko ponad bramką.

• Mariusz Kryszak wyraźnie kuleje. Niewykluczone, że jego drużyna w drugiej połowie zagra bez niego.

• Mariusz Kryszak już na boisku. Z murawy zszedł jednak Bajić.

• Teraz na murawie leży Bajić, który został uderzony w twarz.

• Kryszak opatrywany poza boiskiem. Najwyraźniej dolega mu lewa kostka.

• Głową wybija Lisowski.

• Rzut wolny z okolic 30 metra dla Bytovii. Wykonuje Kryszak.

• Samotny rajd Szewczyka lewą stroną boiska. Strzał obronił Podleśny.

• Chojniczanka w natarciu.

• Kolejne niebezpieczeństwo pod bramką Bytovii. Zawistowski próbował umieścić piłkę w siatce gospodarzy, ale znów niecelnie.

• Groźnie było przez chwilę pod bramką Drutex-Bytovii. Po dośrodkowaniu prowadzenie próbował podwyższyć Siemaszko, ale niecelnie.

• Rzut rożny dla Chojniczanki.

• Raz jeszcze Michalski, próbował wbić piłkę do bramki Podleśnego, ale ten był świetnie ustawiony i obronił strzał.

• Na trybunie kibiców przyjezdnych jest około 200 kibiców.

• Składna akcja Bytovii fatalnie wykończona przez Michalskiego. Chojniczanka zaczyna z autu.

• Piłkarze wrócili do gry. Przy piłce Bytovia.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Drutex-Bytovia atakuje. Wilczyński za mocno zagrał do Okuno. Piłkę przejął Podleśny.

• Wykonywał Kryszak, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki pilnowanej przez Podleśnego.

• Rzut wolny dla Bytovii po faulu na Surdykowskim z okolic 20 metra od bramki Podleśnego.

• Ukarany Pietruszka za faul na Wilczyńskim.

• Chojniczanka w natarciu. Miejscowi zepchnięci do obrony.

• Seria uderzeń na bramkę Podleśnego. Golkiper przyjezdnych jest dziś w świetnej dyspozycji, bowiem obronił przed momentem kilka groźnych strzałów.

• Byovia zbyt łatwo traci piłkę. Czy zespołowi Kafarskiego uda się godnie pożegnać z sezonem.

• Niesamowita euforia w sektorze kibiców Chojniczanki.

• Tomasz Laskowski był bezradny w sytuacji sam na sam z Gancarczykiem. Laskowski obronił pierwszy strzał, ale zawodnik Chojniczanki zdobył gola po dobitce.

• Gancarczyk po dobitce pokonał Laskowskiego.

• W Bytowie nadal 0:0. Piłkę odzyskują przyjezdni.

• Z trudem piąstkuje Podleśny. Piłka wybita na aut. Gospodarze nadal w ataku.

• Rzut rożny dla Bytovii. Wykonuje Kryszak.

• Chojniczanka musi się bronić. Bytovia zepchnęła dzisiejszych rywali na swoją połowę.

• Trwa głośny doping kibiców obu zespołów.

• Zbyt mocne podanie Wilczyńskiego z okolicy środka boiska. Piłka poza boiskiem.

• Faulowany Szewczyk przy linii bocznej boiska. Rozpoczynają miejscowi.

• Janusz Surdykowski próbował dośrodkować ze skrzydła, ale nie trafił w piłkę. Przy piłce Chojniczanka.

• Z autu przyjezdni.

• Kontra Bytovii. Kieruzel przerwał akcję.

• Strzelał jednak Rafał Grzelak z 25 metra. Tomasz Laskowski z trudem obronił ten strzał. Rzut rożny dla Bytovii.

• Rzut wolny dla gości. Wykonuje Zawistowski.

• Gra toczy się w środku pola. Piłkarze walczą o utrzymanie przy piłce.

• Gospodarze ruszyli do ataku. Surdykowski był jednak na spalonym.

• Przyjezdni grają w strojach czerwono-żółtych. Drutex-Bytovia w strojach czarnych, co przy dzisiejszych warunkach pogodowych może utrudniać grę.

• Mecz właśnie się rozpoczął.

• Z Chojnic przyjechały łącznie cztery autokary, więc kibiców przyjezdnych jest około 200.

• Mecz jeszcze się nie rozpoczął, a kibice przyjezdnych rozpoczęli już wulgarny doping.

• Piłkarze wybiegli już na boisko. Właśnie trwa pożegnanie Michała Pietronia, który rozegrał w barwach Drutex-Bytovii 93 spotkania i strzelił 14 bramek.

• Piłkarze zbiegli już do szatni. Mecz rozpocznie się za około 10 minut.

• Tylko nieco lepiej wygląda sytuacja w obozie Chojniczanki, gdzie trener Mariusz Pawlak nie będzie mógł skorzystać z trzech piłkarzy. Za kartki pauzuje pomocnik Przemysław Pietruszka. Z powodu kontuzji nie zagra w Bytowie inny zawodnik środka pola, Paweł Iwanicki, a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Przemysława Pietruszki.

• Zarówno będący w roli gospodarzy bytowiacy jak i chojniczanie przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników. Teoretycznie w nieco trudniejszej sytuacji jest trener Tomasz Kafarski, który nie będzie mógł skorzystać z usług aż 5 zawodników. Choć od poniedziałku Daniel Mąka i Łukasz Wróbel wznowili treningi z zespołem, mało prawdopodobne, że zobaczymy ich dziś na murawie. Na pewno nie wystąpią pauzujący za kartki Tadeusz Socha, Michał Jakóbowski i Krzysztof Bąk.

• Sędzią głównym spotkania będzie Rafał Rokosz z Katowic.

• Obecnie trwa rozgrzewka piłkarzy obu zespołów. W sektorze dla kibiców zespołu gości miejsca zajęło już kilkadziesiąt osób. Podopieczni Mariusza Pawlaka będą więc mogli liczyć na gromki doping.

• Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice

• Witam Państwa serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Bytowie. Już za niespełna 20 minut rozpocznie się tu derbowy pojedynek Drutex-Bytovii z Chojniczanką Chojnice. Mecz na pewno będzie emocjonującym widowiskiem chociażby dlatego, że tym spotkaniem piłkarze obu zespołów podsumują grę w kończącym się właśnie sezonie I ligi.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Chojniczanka zagra z GKS-em Katowice

W ostatnim meczu sezonu Bytovia zagra z Chojniczanką. Ekipa z Chojnic powalczy o to, aby zakończyć rozgrywki na piątym miejscu w tabeli. Aby to uczyć niezbędne jest zwycięstwo, a także korzystne rozstrzygnięcia pozostałych spotkań. Bytowianie także mogą finiszować na wyższej lokacie, ale tak jak w przypadku gości spotkania, poza wygraną musza się oglądać na innych.