1

• KONIEC! Bytovia Bytów remisuje z Flotą Świnoujście 1:1!

• Sędzia dolicza cztery minuty.

• Gooooool!! Michał Pietroń!!

• Tym razem Darko Brljak naraził swoją drużynę na stratę gola, niepotrzebnie wyszedł z bramki, co wykorzystali rywale, ale do pustej Siatki nie trafił jednak Surdykowski, bowiem w ostatniej chwili z linii bramkowej futbolówkę wybija Zalepa.

• Zmiana także we Flocie, Zalepa wchodzi w miejsce Cienciały.

• Ostatnia zmiana w Bytovii, Michalski zastąpi Jakóbowskiego.

• Rzut wolny dla gospodarzy, Mąka dośrodkowywał, ale Wróbel skierował piłkę nad poprzeczką.

• Zmiana w Bytovii, Pietroń wejdzie na boisko za Mandrysza.

• Gdyby nie Darko Brljak, Flota mogłaby nawet przegrywać. Przed chwilą Wróbel główkował z okolic trzeciego metra, ale golkiper świnoujskiej drużyny stanął na wysokości zadania.

• Łukasz Wróbel nerwowo przerywa akcję Floty, to mógł być nawet gol samobójczy...

• Ależ błąd Floty, Darko Brljak niefortunnie wypuścił piłkę z rąk, ale Bytovia i tak nie potrafi tego wykorzystać!

• Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką.

• Popis Surdykowskiego, który najpierw pewnie okiwał obrońcę, ale później oddał niecelny strzał na bramkę Floty.

• Ależ pech piłkarzy Bytovii! Najpierw rywale zblokowali obiecujący strzał Hirsza, a kilka chwil później Surdykowski z kilku metrów nie trafił w piłkę.

• To mogła być akcja Bytovii, Wilczyński dośrodkowywał, ale Jakóbowski nie opanował piłki i zmarnował świetną sytuację.

• Z narożnika boiska piłkę wrzucił Mąka, znów pewną interwencją popisuje się Darko Brljak.

• Zmiana we Flocie, Lisowski zastąpi na placu gry Nwaogu.

• Niepewna interwencja Sebastiana Małkowskiego.

• Piłkę po strzale Mandrysza i dodatkowo po rykoszecie pewnie łapie Darko Brljak.

• Bardzo chaotyczny i niedokładny strzał Karola Piątka.

• Sebastian Olszar ukarany żółtą kartką.

• Robert HIrsz dał świetną zmianę w Bytovii. Dwukrotnie mógł zagrozić bramce Floty, ale na szczęście dla przyjezdnych w każdej z tych sytuacji defensorzy świnoujskiej drużyny oddalili piłkę od własnej bramki.

• Potężny strzał z dystansu Jastrzembskiego, który huknął na bramkę Floty, świetną paradą popisał się jednak Darko Brljak.

• Rezerwowy Robert Hirsz oddaje strzał na bramkę, piłka wędruje tuż obok słupka.

• Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką.

• Bardzo złe i niedokładne dośrodkowanie Michała Jakóbowskiego.

• Juraszek i Grzelak zderzyli się ze sobą i przez moment nie podnosili się z murawy. Na szczęście obu zawodnikom nie stało się nic złego.

• Gospodarze oddali kilka groźnych strzałów na bramkę Floty ale świetnie spisuję się dziś między słupkami Darko Brljak.

• Pierwsza zmiana w Bytovii, Hirsz zastąpi Kryszaka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Flota prowadzi z Bytovią po golu Sławomira Cienciały.

• Wilczyński wpadł w pole karne, oddał celny strzał na bramkę, jednak Darko Brljak sparował piłkę na rzut rożny.

• Wojciech Wilczyński ukarany żółtą kartką.

• Po niezbyt udanym strzale Bruda piłkę pewnie chwycił Małkowski.

• Równie niezła akcja Bytovii, Mandrysz posłał piłkę do Jakóbowskiego, który chciał zagrać do lepiej ustawionego rywala, ale nieznacznie się pomylił i Darko Brljak pewnie ją przechwycił.

• Jakóbowski został sfaulowany przez Niewiadę, sędzia wskazał na rzut wolny dla gospodarzy, piłkę ze stałego fragmentu bez powodzenia uderzał Kryszak.

• Ależ okazja Floty! Fatalny błąd Jastrzembskiego sprytnie wykorzystuje Brud, który posłał futbolówkę w kierunku Recy, jednak po jego strzale ta powędrowała ponad poprzeczką.

• Do zakończenia pierwszej połowy pozostał nieco ponad kwadrans. Teraz przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

• Od kilku chwil nieznacznie lepiej na placu gry prezentują się gospodarze. Podopieczni Tomasza Kafarskiego cofnęli się na własną połowę i czekają na kontry.

• Mariusz Kryszak dośrodkował na pole karne z nadzieją, że któryś z jego kolegów dopadnie do futbolówki, nic takiego się jednak nie stało.

• Dośrodkowanie Mąki, koniec końców Surdykowski nie dochodzi do piłki i cała akcja Bytovii spełzła na niczym.

• Ładny strzał Rafała Grzelaka z rzutu wolnego, piłka powędrowała jednak wysoko ponad bramką.

• Żółtą kartką ukarany także Karol Piątek.

• Sebastian Kamiński zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę uderza Mąka, ale pewnie piąstkuje ją Brljak.

• To mogła być niezła akcja biegnącego prawym skrzydłem Michała Jakóbowskiego, jednak zawodnik Bytovii nie zdołał dobrze opanować futbolówki.

• Sebastian Olszar nabrał wiatru w żagle, popędził na bramkę Bytovii, ale ostatecznie zatrzymał go Wojciech Wilczyński.

• Piłka po dośrodkowaniu Rafał Grzelak spadła tuż na głowę Sławomira Cienciałay, a ten pewnie skierował ją do siatki. Flota obejmuje prowadzenie.

• Gooooooooll!!! Sławomir Cienciała!!!!

• Goście konstruowali nieźle zapowiadający się kontratak, jednak w porę skutecznie rozpracowali i zatrzymali ich akcję Juraszek do spółki z Wróblem.

• Jak na razie trudno wskazać stronę przeważającą, obie drużyny grają na podobnym, niezbyt porywającym poziomie.

• Janusz Surdykowski sfaulowany przed polem karnym rywali, gwizdek sędziego milczy.

• Mariusz Kryszak sfaulowany w środkowej strefie boiska.

• Daniel Mąka ładnie złożył się do strzału, uderzał przewrotką, ale nie stworzył koniec końców żadnego zagrożenia pod bramką Floty.

• Jeden z piłkarze Floty próbował wymusić rzut karny, sędzia nie dał się jednak nabrać i nakazał zawodnikom kontynuować grę.

• Początek tego spotkania nie należy do najbardziej porywających. Spokojna gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, bez zagrożenia pod obiema bramkami.

• Na stadionie w Bytowie zjawiło się dziś około pięciuset kibiców.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na boisku. Za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Erić, Lisowski, Jasitczak, Kort, Retlewski.

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Bąk, Pietroń, Wojach, Michalski, Hirsz, Gołębiewski.

• - Czuję głód piłki i jestem pozytywnie nastawiony do rywalizacji przeciwko Flocie, o ile dostanę szansę. Przeciwko gościom ze Świnoujścia należy dobrze przesuwać się w strefach boiska. Wszyscy musimy sobie pomagać - przyznał Michał Mąka, pomocnik Bytovii.

• - Jedziemy pełni szacunku dla rywala za jego postawę w ostatnim czasie i niezłe. Chcemy jednak rozegrać kolejny dobry mecz i zdobyć trzy punkty - zapowiadał przed spotkaniem trener Floty, Tomasz Kafarski

• Bytovia zmierzy się dzisiaj z wymagającym rywalem. Trudna sytuacja organizacyjno-finansowa Floty nie odbiła się na postawie drużyny. W piętnastu spotkaniach Wyspiarze zdobyli 24 punkty i z tym dorobkiem plasują się na piątym miejscu.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bytovii Bytów z Flotą Świnoujście. Będzie to pierwsze w historii ligowe starcie obu zespołów.